Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Date de contact

Sediul central

Adresa Bld. Basarabia nr. 39, Sector 2
Localitate Bucuresti
Telefon +4.031.415.71.65 / +4.031.437.85.35
Fax +4.021.317.04.89
E-mail federatia@frbaschet.ro


Presedinte

Persoana de contact E-mail Telefon
Horia Paun horia.paun@frbaschet.ro +4 0758/258.838


Secretar General

Persoana de contact E-mail Telefon
Dan Berceanu dan.berceanu@frbaschet.ro +4 0736/398899


Evenimente-International

Persoana de contact E-mail Telefon
Adrian Voinescu adrian.voinescu@frbaschet.ro +40722/626.269


Departament Tehnic - Antrenori

Persoana de contact Functie E-mail Telefon
Svetlana Dragusin Antrenor Coordonator F svetlana.dragusin@frbaschet.ro +4 0758/258842
Alexandru Ardelean Director "PerformBaschet" performbaschet@gmail.com +4 0742/385.537
Ioan Constantin Antrenor coordonator M constantin.ioan@frbaschet.ro +4 0736/398845
Goran Vrkic Coordonator loturi nationale juniori goran.vrkic@frbaschet.ro +4 0736/398900


Departament Financiar-Contabilitate

Persoana de contact Functie E-mail Telefon
Elena Tint Contabil Sef elena.tint@frbaschet.ro  
Alexandra Rusu Economist alexandra.rusu@frbaschet.ro +4 0736/398844
Daniela Ivan Economist daniela.ivan@frbaschet.ro +4 0736/398.840
Marinela Olaru Organizare - Casierie marinela.olaru@frbaschet.ro +4 0723/358468


Departament Administrativ-Achizitii

Persoana de contact Functie E-mail Telefon
Alexandru Smeu Sef Serviciu Administrativ-Achizitii alexandru.smeu@frbaschet.ro +4 0736/398.906
Cristina Marinescu Administrativ-Achizitii cristina.marinescu@frbaschet.ro +4 0740/200.250


Departament Competitii, Legitimari, Transferuri-Eligibilitate

Persoana de contact Functie E-mail Telefon
Vlad Ghizdareanu Sef Departament CLT vlad.ghizdareanu@frbaschet.ro +4 0737/524.052
Mihai Aldea Presedinte CCLT mihai.aldea@frbaschet.ro +4 0736/398903
Laurentiu Grigoriu Seniori laurentiu.grigoriu@frbaschet.ro +4 0758/258843
Serban Mircea Stan Juniori Masculin serban.stan@frbaschet.ro +4 0758/258839
Alexandra Stan Juniori Feminin alexandra.stan@frbaschet.ro +4 0736/398904


Secretariat Presedinte

Persoana de contact Functie E-mail Telefon
Anca Tofan Secretariat Presedinte anca.tofan@frbaschet.ro +4 0758/258.835


Dosar Afilieri Cluburi

Persoana de contact Functie E-mail Telefon
Andreea Arnautu Secretariat andreea.arnautu@frbaschet.ro +4 0759/046.888


Comunicare-Media

Persoana de contact Functie E-mail Telefon
Tiberiu Rist Director Comunicare tiberiu.rist@frbaschet.ro +4 0737/524050
Traian Racu Comunicare-Media traian.racu@frbaschet.ro +4 0743/177012


Juridic

Persoana de contact Functie E-mail Telefon
Doru Toma Consilier Juridic doru.toma@frbaschet.ro  


Arena de Baschet

Persoana de contact Functie E-mail Telefon
Alexandru Smeu Sef Serviciu Administrativ-Achizitii alexandru.smeu@frbaschet.ro +4 0736/398906
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.