Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Anunturi importante

Vineri, 19 noiembrie 2010

Unde vedem baschet in acest week-end in Capitala?

Autor: Federatia Romana de Baschet

In urma numeroaselor solicitari, FRB vine in sprijinul fanilor baschetului si prezinta programul integral al meciurilor care au loc in Bucuresti in fiecare week-end. Conform programului oficial, iata meciurile care se disputa in Capitala in perioada 19-21 noiembrie 2010.
 
VINERI – 19.11.2010
 
SALA ARHITECTURA
CONSTRUCTII – ASE (ora 16:30; studentesc, masculin)
MEDICINA – ARHITECTURA (ora 18:00; studentesc, feminin)
 
SALA MEDICINA
UNIVERSITATEA – POLITEHNICA (ora 17:00; studentesc, feminin)
POLITEHNICA – MEDICINA (ora 18:30; studentesc, masculin)
 
SALA OLIMPIA “PROF. OCTAVIAN DIMOFTE”
OLIMPIA – ACS CHAMPION (ora 17:00; CN U18, feminin)
 
SALA COLEGIULUI NATIONAL “AUREL VLAICU”
COLEGIUL NATIONAL “AUREL VLAICU” – CSS TARGOVISTE (ora 16:00; turneu, CN U18, masculin)
 
SAMBATA – 20.11.2010
 
SALA LICEULUI “ION CREANGA”
DINAMO CSS 6 – VILIS (ora 09:00; municipal, baby-baschet, masculin)
DINAMO CSS 6 – VILIS (ora 10:00; municipal, minibaschet, masculin)
DINAMO CSS 6 – VILIS (ora 11:00; municipal, J3, masculin)
DINAMO CSS 6 – ROYAL FUN (ora 12:30; municipal, minibaschet, masculin)
DINAMO CSS 6 – ROYAL FUN (ora 13:30; municipal, J2, masculin)
DINAMO CSS 6 – CSM-SLAM (ora 15:00; municipal, minibaschet, masculin)
DINAMO CSS 6 – CSM-SLAM (ora 16:00; municipal, baby-baschet, masculin)
 
SALA SCOLII GENERALE NR. 54
STEAUA-TURABO – CHAMPIONS (ora 9:00; municipal, minibaschet, masculin)
CSS 4 – CHAMPIONS (ora 10:00, municipal, babybaschet, feminin)
CSS 4 – CHAMPIONS (ora 11:00, municipal, minibaschet, feminin)
 
SALA FRB “ARENA DE BASCHET”
SPORTUL STUDENTESC OMNILOGIC – CST BC ALEXANDRIA (ora 11:30; DIVIZIA A, feminin)
CSM BUCURESTI – BCM U PITESTI (ora 15:00; DIVIZIA A, masculin, televizat in direct TVR 3)
DINAMO BUCURESTI – CSS GIURGIU (ora 18:00; DIVIZIA B, masculin)
 
SALA LICEULUI “IULIA HASDEU”
SLAM – ACS DAN DACIAN (ora 12:00, CN U14, masculin)
 
SALA COLEGIULUI NATIONAL “AUREL VLAICU”
COLEGIUL NATIONAL “AUREL VLAICU” – CSS PLOIESTI (ora 13:00; turneu CN U18, masculin)
COLEGIUL NATIONAL “AUREL VLAICU” – CSS GIURGIU (ora 15:00; CN U14, masculin)
 
SALA OLIMPIA “PROF. OCTAVIAN DIMOFTE”
STEAUA-TURABO – BC FLASH (ora 12:00; turneu, CN U18, masculin)
OLIMPIA – CHAMPIONS (ora 14:00; CN U14, feminin)
 
SALA LEU
BC INTERSPORT – CIOCANUL  (ora 12:00, Onoare)
FACTOR – WORLD CLASS (ora 13:30, Onoare)
POLI 3 – UNIVERSITATEA (ora 15:00, Onoare)
METROREX – XXL (ora 16:30, Onoare)
POLI 1 – RADO SPORT (ora 18:00, Onoare)
PART TIME – ALPHA HOOPS (ora 19:30, Onoare)
 
SALA SCOLII GENERALE NR. 80
MAGIC CHAMPION – CSS TARGOVISTE (ora 15:15; CN U14, masculin)
 
DUMINICA – 21.11.2010
 
SALA SCOLII GENERALE NR. 129
LAGUNA – AMICII BASCHETULUI (ora 14:30; municipal, minibaschet, masculin)
LAGUNA – CSS 3 STEAUA (ora 16:00; municipal, J3, masculin)
LAGUNA – CSS 3 STEAUA (ora 17:30; municipal, J2, masculin)
 
SALA LICEULUI “ION CREANGA”
DINAMO CSS 6 – VIPO (ora 10:00; municipal, J3, masculin)
DINAMO CSS 6 – VIPO (ora 11:30; municipal, J3, masculin)
SLAM – DINAMO CSS 6 (ora 13:00; CN U16, masculin)
 
SALA SCOLII GENERALE NR. 128
MAGIC CHAMPIONS – ACS DAN DACIAN (ora 10:00; municipal, babybaschet, masculin)
MAGIC CHAMPIONS – ACS DAN DACIAN (ora 11:00; municipal, minibaschet, masculin)
MAGIC CHAMPIONS – ACS DAN DACIAN (ora 12:00; municipal, J3, masculin)
CHAMPIONS – 4 SPORTS (ora 13:30; municipal, babybaschet, masculin)
 
SALA SCOLII GENERALE NR. 280
STEAUA MAGIC – RAPID (ora 9:30; CN U14, masculin)
STEAUA MAGIC – CHAMPIONS (ora 11:00; municipal, minibaschet, masculin)
STEAUA MAGIC – CHAMPIONS (ora 12:00; municipal, J3, masculin)
 
SALA FRB “ARENA DE BASCHET”
BC TIME – CSU GALATI (ora 13:00, DIVIZIA B, masculin)
GRANITUL – RAPID (ora 16:00; Divizia B, masculin)
 
SALA OLIMPIA “PROF. OCTAVIAN DIMOFTE”
STEAUA TURABO – DINAMO CSS 6 (ora 10:00, turneu, CN U18, masculin)
RAPTORS – ALEXANDRIA (ora 11:30; CN U14, feminin)
OLIMPIA – CHAMPIONS (ora 13:00, CN U14, feminin)
DINAMO CSS 6 – BC FLASH (ora 14:30, turneu, CN U18, masculin)
VIPO – RAPID (ora 16:00, CN U14, masculin)
 
SALA COLEGIULUI NATIONAL “AUREL VLAICU”
CSS PLOIESTI – CSS TARGOVISTE (ora 13:00; turneu CN U18, masculin)
 
SALA LICEULUI “IULIA HASDEU”
ACS DAN DACIAN – COLEGIUL NATIONAL “AUREL VLAICU” (ora 12:30; CN U16, masculin)
 
SALA LEU
SACALII – FAZANII (ora 10:30, Onoare)
RAPID – LEII (ora 12:00, Onoare)
EMAGIC – MITHOS (ora 13:30, Onoare)
TITANII – RAIDER (ora 15:00, Onoare)
POLI 2 – GRANITUL (ora 16:30, Onoare)
AS INTERSPORT – ARHITECT 95 (ora 18:00, Onoare)
STEAUA BT – SPEED (ora 19:30, Onoare)
 
SALA LICEULUI “GRIGORE MOISIL”
BALLER – TANCUL (ora 10:30, Onoare)

Din categoriile: Anunturi importante, Stiri

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.