Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Stirea zilei

Marti, 28 decembrie 2010

Componenta si activitatea loturilor feminine si masculine - Decembrie 2010

Autor: Federatia Romana de Baschet

Lot  U14 Feminin – Cantonament  Sibiu - 17-24.12.2010
 
Cuzic Sica - Phoenix Galati
Neagu Teodora - Phoenix Galati
Coja Andreea - Phoenix Galati
Dunca Flavia - M.C. Cluj-Napoca
Balla Bianca - C.S.S. 2 Bucuresti
Rosoga Andra - Olimpia Bucuresti
 Potop Carmen            -  Olimpia Bucuresti
 Fitero Denisa - B.C. Star Bucuresti
Kelemen Kincso - BBall Sfantu Gheorghe
Beldean Andreea - LPS Alba Iulia
Pop Diana - CSS Reghin
Armenean Sabina - CSS Sibiu
Sasebes Alexandra - Bega Timisoara
Borsan Johanna - B.C.Star Bucuresti
Steiner Sandra- Bega Timisoara
Pop Andrada - CSS Reghin
 
Antrenori: Anton Calin si Moldovan Razvan
 

Lot U15 Feminin -     Cantonament Drobeta Turnu Severin – 18-26.12.2010

                                    Campionat Balcanic Drobeta Turnu Severin – 26-29.12.2010
                                    (Bulgaria, Serbia, Turcia, Romania)
 
Lovasz Izabella -  MC Sport Cluj-Napoca
Maxim Mihaela - MC Sport Cluj-Napoca
Grigor Iulia - MC Sport Cluj-Napoca
Pasca Iulia - MC Sport Cluj-Napoca
Gaitanaru Madalina - CSS Ramnicu Valcea
Pitigoi Maria - CS Olimpia Bucuresti
Chitanu Alexandra - CS Olimpia Bucuresti
Gheban Alina - Bega Timisoara
Manea Andra -  SCM CSS Craiova
Gavrila Irina - SCM CSS Craiova
Raileanu Iulia - Phoenix Galati
Avram Simina - CSS Brasovia Brasov
Gherman Mihaela - LPS Alba Iulia
Lenart Paula - KSE Tg. Secuiesc
Blanaru Bianca - CSS Bega Timisoara
Vasilache Irina - Phoenix Galati

Antrenori -  Piperea Madalin, Barzan Claudia, Ilutiu Tiberiu
Preparator Fizic - Albu Dan
 
 
Lot U 15 Masculin – Cantonament Timisoara – 11-16.12.2010
                                    Campionat Balcanic Timisoara – 17-19.12.2010
                                    (Bulgaria, Macedonia, Turcia, Romania)
                                    Cantonament Timisoara – 20-28.12.2010
 
Hortoglu Mehmet – Dinamo CSS nr. 6 Bucuresti
Staicu Catalin – CN Aurel Vlaicu Bucuresti
Rasti Dimitris – CN Aurel Vlaicu Bucuresti
Todorov Casian – CSS Bega Timisoara
Covaciu Raul – CSS Bega Timisoara
Popov Nenad – CSS Bega Timisoara
Georgescu Vlad – CS Dan Dacian Bucuresti
Covrig Caius – AS Magic Champions Bucuresti
Rotariu Tudor – CSS Viitorul U-Mobitelco Cluj-Napoca
Cobzaru Vlad – CSS Unirea BC Junior Iasi
Ciordas Andrei – LPS Bihorul Oradea
Tudorache Daniel – Phoenix Galati
Lander Robert – LPS Pitesti
Steff Norbert – BC Mures Tg. Mures
Neagu Stefan – CSS Ploiesti
 
Antrenori: Vrkic Goran si Cenean Razvan
 

Lot U17 Feminin – Cantonament Bucuresti Olimpia – 18-28.12.2010    

 
Craciun Alina – CS Olimpia Bucuresti
Ursu Sonia - CS Olimpia Bucuresti
Grigore Ana - CS Olimpia Bucuresti
Lache Alexandra Vanesa - CS Olimpia Bucuresti
Dumitrache Alexandra – CS Olimpia Bucuresti
Usurelu Liliana – CS Olimpia Bucuresti
Topirceanu Ioana – CS Olimpia Bucuresti
Pal Laura – LPS Arad
Boltasu Anda – LPS Arad
Pal Stefania – LPS Arad
Moraru Diana – LPS Arad
Oana Baluta – CS Municipal Satu Mare
Nagy Anita – CS Municipal Satu Mare
Plavitu Georgiana – CSS Rimnicu Valcea
Ardelean Dora – CSS Bega Timisoara
Demeter Hanna – ACS KSE Tg. Secuiesc
Domokos Reka – ACS KSE Tg. Secuiesc
Ianusi Georgiana – CSS Nr. 2 Bucuresti
Gherle Alexandra – CSM U Oradea
 
Antrenori: Mandache Gheorghe si Bors Stefania
 

Lot  U17 Masculin – Cantonament Galati – 22-29.12.2010

 
Baczo Balasz – CS Phoenix Galati
Petica Andrei – CS Phoenix Galati
Cristiean Horia – CS Phoenix Galati
Filip Leonard – CSS Bega Timisoara
Popovici Vlad – CSS Unirea BC Junior Iasi
Paun Georgian – LPS Pitesti
Stoicoviciu Vlad – CN Aurel Vlaicu Bucuresti
Dumitru Silviu – LPS Pitesti
Uta Daniel – BC Mures Tg. Mures
Baragau Cezar – CSA Steaua Turabo Bucuresti
Ursuleanu Mihai – CSS Viitorul U-Mobitelco Cluj-Napoca
Solontai Tiberiu - CSS Viitorul U-Mobitelco Cluj-Napoca
Movileanu Andrei – CSS Ploiesti
Ianuli Stefan – CSS Targoviste
Ilie George – Axiopolis Cernavoda
Ionescu Vlad – CSS Nr. 1 Constanta
 
Antrenori: Nini Florin si Farkas Alpar
 

Lot U19 Feminin – Alba Iulia – 19-29.12.2010

 
Ferenczi Flavia – Universitatea Cluj-Napoca
Lovasz Adina – Sportul Studentesc Bucuresti
Stoiedin Adina – BCM Bega Danzio Timisoara
Patrut Roxana – Universitatea Cluj-Napoca
Bigica Cristina – CS Olimpia Bucuresti
Ionescu Alexandra – CS Olimpia Bucuresti
Cursaru Gabriela – CS Olimpia Bucuresti
Olaru Iulia – CS Olimpia Bucuresti
Mitroi Banu Ruxandra – Sportul Studentesc Bucuresti
Usurelu Claudia – Sportul Studentesc Bucuresti
Chelariu Mihaela – CS Olimpia Bucuresti
Florea Alexandra – CS Olimpia Bucuresti
Grama Cristina – Galactica Olimpia Brasov
Szmutku Kinga – CS Municipal Satu Mare
Ulica Loredana – CSM U Oradea
Stefan Adelina - SCM CSS Craiova
 
Antrenor: Fleseriu Dan
Preparator Fizic: Albu Luceta

Din categoriile: Stirea zilei, Loturi nationale masculin, Loturi nationale feminin

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.