Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Anunturi importante

Luni, 17 ianuarie 2011

Unde vedem baschet in aceste zile in Capitala?

Autor: Federatia Romana de Baschet

In urma numeroaselor solicitari, Federatia Romana de Baschet, cu sprijinul Asociatiei de Baschet a Muncipiului Bucuresti, prezinta fanilor baschetului programul meciurilor care se vor disputa in Capitala in urmatoarele zile. Conform programului oficial, in perioada 21-24 ianuarie, vor avea loc in salile din Bucuresti urmatoarele partide:
 
VINERI – 21.01.2011
Sala Olimpia “Prof. Octavian Dimofte”
Ora 09:00 ACS KSE Targu Secuiesc – CS Olimpia (CN U15, F)
Ora 10:30 CSS CST Alexandria – CS Olimpia (CN U13, F)
Ora 12:00 SCM CSS Craiova – CSS Ploiesti (CN U15, F)
Ora 13:30 CSS CST Alexandria - ACS Champions Bucuresti (CN U13, F)
Ora 15:00 CS Phoenix Galati - ACS KSE Targu Secuiesc (CN U15, F)
Ora 16:30 CS Olimpia – SCM CSS Craiova (CN U15, F)
 
Sala CSS 6
Ora 17:00 BC Laguna CSS 4 – ACS Magic Champions (CN U15, M)
Ora 19:00 CSS 1 Pajura – Dinamo CSS 6 (CN U15, M)
 
Sala Scolii nr. 280
Ora 20:00 CN Aurel Vlaicu – CS Steaua Magic (CN U15, M)
 
Sala FRB “Arena de Baschet”
Ora 13:00 ACS Dan Dacian – Royal Fun (CN U13, M)
Ora 20:00 BC Slam – ACS Magic Champions (CN U13, M)
 
SAMBATA – 22.01.2011
Sala Olimpia “Prof. Octavian Dimofte”
Ora 08:30 SCM CSS Craiova – CS Phoenix Galati (CN U15, F)
Ora 10:00 CSS Ploiesti – CS Olimpia (CN U15, F)
Ora 11:30 SCM Craiova – CSS CST Alexandria (CN U13, F)
Ora 13:00 CS Olimpia – CS Phoenix Galati (CN U16 F)
Ora 14:30 CS Phoenix Galati – CSS Ploiesti (CN U15, F)
Ora 16:00 ACS Champions – CS Olimpia (CN U13, F)
Ora 17:30 ACS KSE Targu Secuiesc – SCM CSS Craiova (CN U15, F)
Ora 19:00 ACS Champions – SCM CSS Craiova (CN U13, F)
 
Sala Scolii nr. 280
Ora 13:30 Royal Fun – ACS Dan Dacian (CN U15, M)
Ora 15:00 CN Aurel Vlaicu – CS Otopeni (CN U15, M)
Ora 16:30 CS Steaua Magic – Royal Fun (CN U15, M)
Ora 18:00 ACS Dan Dacian – CN Aurel Vlaicu (CN U15, M)
Ora 19:30 CS Steaua Magic – CS Otopeni (CN U15, M)
 
Sala CSS 6
Ora 09:00 ACS Magic Champions – CSS 1 Pajura (CN U15, M)
Ora 11:00 CS Dinamo CSS 6 – BC Laguna CSS 4 (CN U15, M)
 
Sala Scolii nr. 80
Ora 15:15 ACS Magic Champions – CSS Ploiesti (CN U16, M)
 
Sala RAPID
Ora 12:00 CS Rapid – BC Slam (CN U16, M)
Ora 14:00 CS Rapid – SCM CSS Craiova (Divizia A, Seria A1, F)
 
Sala LEU
Ora 12:00 Arhitect 95 – Poker Team (Onoare, M)
Ora 13:30 Sacalii – Star (Onoare, M)
Ora 15:00 Factor – Granitul (Onoare, M)
Ora 16:30 XXL – World Class (Onoare, M)
Ora 18:00 Pompierul – Raider (Onoare, M)
Ora 19:30 Ciocanul – AS Intersport (Onoare, M)
 
Sala FRB “Arena de Baschet”
Ora 10:00 BC Laguna CSS 4 – BC Slam (CN U13, M)
Ora 11:30 ACS Magic Champions – ACS Dan Dacian (CN U13, M)
Ora 15:00 CS Royal Fun – ACS Magic Champions (CN U13, M)
Ora 16:30 ACS Dan Dacian – BC Laguna CSS 4 (CN U13, M)
 
Sala Liceului “Dante Alighieri”
Ora 15:00 Baller – CSS 5 (Municipal, J3, M)
Ora 16:30 Baller – CSS 5 (Municipal, J2, M)
 
DUMINICA – 23.01.2011
Sala Olimpia “Prof. Octavian Dimofte”
Ora 08:30 CS Olimpia – CS Phoenix Galati (CN U15, F)
Ora 10:00 SCM CSS Craiova – CS Olimpia (CN U13, F)
Ora 11:30 CSS Ploiesti – ACS KSE Targu Secuiesc (CN U15, F)
Ora 13:00 CSA Steaua Turabo – CS Phoenix Galati (CN U18, M)
Ora 14:30 CS Olimpia – CSS CST Alexandria (CN U14, F)
Ora 16:00 ACS Champions – CS Olimpia (CN U18, F)
 
Sala Scolii nr. 280
Ora 08:30 CS Otopeni – ACS Dan Dacian (CN U15, M)
Ora 10:00 CS Royal Fun – CN Aurel Vlaicu (CN U15, M)
Ora 11:30 ACS Dan Dacian – CS Steaua Magic (CN U15, M)
Ora 13:00 CS Otopeni – CS Royal Fun (CN U15, M)
 
Sala CSS 6
Ora 09:00 BC Laguna CSS 4 – CSS 1 Pajura (CN U15, M)
Ora 11:00 CS Dinamo CSS 6 – ACS Magic Champions (CN U15, M)
Ora 13:00 CS Dinamo CSS 6 – BC Slam (CN U14, M)
 
Sala Colegiului National “Iulia Hasdeu”
Ora 17:00 ACS Dan Dacian – CS Dinamo CSS 6 (CN U16, M)
 
Sala Scolii nr. 80
Ora 13:15 ACS Magic Champions – CSS Unirea Iasi (CN U18, M)
 
Sala Scolii nr. 97
Ora 09:00 BC 97 – Raptors (babybaschet, M)
Ora 10:00 BC 97 – Raptors (minibaschet, M)
Ora 11:00 BC 97 – BC Slam (babybaschet, M)
Ora 12:00 BC 97 – BC Slam (minibaschet, M)
Ora 13:00 Baller – ACS Dan Dacian (babybaschet, M)
Ora 14:00 Baller – ACS Dan Dacian (minibaschet, M)
 
Sala Scolii nr. 54
Ora 10:00 CSS 4 – CSS 2 (babybaschet, F)
Ora 11:00 CSS 4 – CSS 2 (minibaschet, F)
 
Sala LEU
Ora 10:30 Rapid 2 – Universitatea (Onoare, M)
Ora 12:00 Rapid 1 – Metrorex (Onoare, M)
Ora 13:30 Mithos – Radosport (Onoare, M)
Ora 15:00 Titanii – Emagic (Onoare, M)
Ora 16:30 Leii – Poli 2 (Onoare, M)
Ora 18:00 BC Intersport – Part Time (Onoare, M)
Ora 19:30 Fazanii – Tancul (Onoare, M)
 
Sala Liceului “Grigore Moisil”
Ora 09:15 Silena – Steaua BT (Onoare, M)
Ora 10:30 Isteria – Speed (Onoare, M)
 
Sala FRB “Arena de Baschet”
Ora 10:00 BC Slam – ACS Dan Dacian (CN U13, M)
Ora 11:30 BC Laguna CSS 4 – CS Royal Fun (CN U13, M)
Ora 14:00 ACS Magic Champions – BC Laguna CSS 4 (CN U13, M)
Ora 15:30 CS Royal Fun – BC Slam (CN U13, M)
 
LUNI – 24.01.2011
Sala Colegiului National “Iulia Hasdeu”
Ora 20:00 ACS Dan Dacian – CS Royal Fun (CN U14, M)

Din categoriile: Anunturi importante, Comisia de competitii, Stiri

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.