Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Stirea zilei

Marti, 1 februarie 2011

Unde vedem baschet in week-end in Capitala?

Autor: Federatia Romana de Baschet


In urma numeroaselor solicitari, Federatia Romana de Baschet, cu sprijinul Asociatiei de Baschet a Muncipiului Bucuresti, prezinta fanilor baschetului programul meciurilor care se vor disputa in Capitala in urmatoarele zile. Conform programului oficial, in perioada 05-07 februarie 2011, vor avea loc in salile din Bucuresti urmatoarele partide:
 
 
SAMBATA  – 05.02.2011

Sala Scolii nr. 103
Ora 11:00 Star – CSS 2 (municipal, minibaschet, feminin)
Ora 12:00 Star – Champions (municipal, minibaschet, masculin)
Ora 13:00 Star – Champions (onoare, feminin)

Sala FRB “Arena de Baschet”                                     
Ora 18:00 CSM Bucuresti - CSU Brasov (Divizia A, masculin)

Sala Sporturilor - Otopeni                           
Ora 18:00 CS Otopeni - BC Timisoara (Divizia A, ,masculin)
 
Sala  Leu                                             
Ora 12:00 Tancul - Steaua BT (Onoare, masculin)
Ora  13:30 Star-Baller (Onoare, masculin)
Ora 15:00 Universitatea - Arhitect 95 (Onoare, masculin)
Ora 16:30 Laguna – Raider (Onoare, masculin)
Ora 18:00 Pompierul –Titanii (Onorea, masculin)
Ora 19:30 Granitul – Metrorex (Onoare, masculin)
 
DUMINICA  - 06.02.2011            
                  
                                              
Sala Rapid                                 
Ora 12:00 CS Rapid Bucuresti -ICIM Universitatea Vasile Goldis Arad (Divizia A, feminin)

Sala Regimentul de Garda Mihai Viteazul         
Ora 18:00 CSA Steaua Turabo Bucuresti - BC Mures Tg Mures (Divizia A,masculin)
                                               
Sala Leu                                              
Ora 10:30 Rapid 2 - Poli 3 (Onoare, masculin)
Ora 12:00 Rapid 1 – Factor (Onoare, masculin)
Ora 13:30 Mithos – Laguna (Onoare, masculin)
Ora 15:00 Part Time - Poker Team (Onoare, masculin)
Ora 16:30 Poli 2 – XXL (Onoare, masculin)
Ora 18:00 Emagic - Rado Sport (Onoare masculin)
Ora 19:30 Fazanii – Silena (Onoare, masculin)
                                               
Sala Liceului “Grigore Moisil”                  
Ora 09:15  BC Intersport - AS Intersport (Onoare, masculin)
                               
LUNI 07.02.2011                
                                               
Sala Olimpia “Prof. Octavian Dimofte”                 
Ora 12:00 CS Olimpia Bucuresti - ICIM Universitatea Vasile Goldis Arad (Divizia A, feminin)

Din categoriile: Stirea zilei, Stiri, Anunturi importante

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.