Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Anunturi importante

Vineri, 25 februarie 2011

Unde vedem baschet in aceste zile in Capitala?

Autor: Federatia Romana de Baschet


In urma numeroaselor solicitari, Federatia Romana de Baschet, cu sprijinul Asociatiei de Baschet a Muncipiului Bucuresti, prezinta fanilor baschetului programul meciurilor care se vor disputa in Capitala in urmatoarele zile. Conform programului oficial, in perioada 25-28 februarie 2011, vor avea loc in salile din Bucuresti urmatoarele partide:

Vinerti - 25.02.2011        
           
           
Sala Scolii Generale nr.280            
Ora 20:00 CS Steaua Magic Bucuresti - Col Nat Aurel Vlaicu Bucuresti (CN, U15, masculin)
           
Sala Leu            
Ora 19:45 Leii - World Class (Onoare, masculin)
           
Sambata  - 26.02.2011        
           
Sala Scolii Generale nr.280            
Ora 13:30 CS Royal Fun Bucuresti - ACS Dan Dacian Bucuresti (CN, U15, masculin)
Ora 15:00 Colegiul National Aurel Vlaicu Bucuresti - CS Otopeni (CN, U15, masculin)
Ora 16:30 CS Steaua Magic Bucuresti - CS Royal Fun Bucuresti (CN, U15, masculin)
Ora 18:00 ACS Dan Dacian Bucuresti - Colegiul National Aurel Vlaicu Bucuresti (CN, U15, masculin)
Ora 19:30 CS Steaua Magic Bucuresti - CS Otopeni (CN, U15, masculin)
           
Sala Colegiului National "Ion Creanga"
Ora 10:00 Dinamo CSS 6 - CSS 5 (municipal, J3, masculin)
Ora 11:30 Dinamo CSS 6 - CSS 5 (municipal, J2, masculin)
Ora 13:00 Dinamo CSS 6 - Flame (municipal, minibaschet, masculin)
Ora 14:00 Dinamo CSS 6 - Flame (municipal, minibaschet, masculin)
Ora 15:00 CS Dinamo CSS 6 Bucuresti - ACS Dan Dacian Bucuresti (CN, U16, masculin)
           
Sala Scolii Generale nr.54            
Ora 10:00 CSS 4 - Raptors (municipal, minibaschet, feminin)
Ora 11:00 Steaua Turabo    - Raptors (municipal, minibaschet, masculin)
           
Sala FRB "Arena de Baschet"            
Ora 18:30 CSM Bucuresti - CSU Ploiesti (Divizia A, masculin)
           
Sala Rapid            
Ora 12:00 CS Rapid Bucuresti - BC ICIM Arad (Divizia A, feminin)
           
Sala Otopeni            
Ora 18:00 CS Otopeni - CS Politehnica Iasi (Divizia A, masculin)
           
Sala Leu            
Ora 12:00 Arhitect 95 - Part Time (Divizia onoare, masculin)
Ora 13:30 Baller - Steaua BT (Divizia onoare, masculin)
Ora 15:00 Universitatea - Poker Team (Divizia onoare, masculin)    
Ora 16:30 Isteria - Sacalii (Divizia onoare, masculin)
Ora 18:00 Speed    - Silena (Divizia onoare, masculin)
Ora 19:30 Pompierul - Poli 1 (Divizia onoare, masculin)


Duminica - 27.02.2011        
           
Sala Scolii Generale nr.280            
Ora 08:30 CS Otopeni - ACS Dan Dacian Bucuresti (CN, U15, masculin)
Ora 10:00 CS Royal Fun Bucuresti - Colegiului National Aurel Vlaicu Bucuresti (CN, U15, masculin)
Ora 11:30 ACS Dan Dacian Bucuresti - CS Steaua Magic Bucuresti (CN, U15, masculin)
Ora 13:00 CS Otopeni - CS Royal Fun Bucuresti (CN, U15, masculin)
           
Sala Rapid            
Ora 14:30 CS Rapid Bucuresti - CSS Targoviste (CN, U14, masculin)
           
Sala Liceului "Henri Coanda"            
Ora 12:30 ACS Champions Bucuresti - CSS Ploiesti (CN, U14, feminin)
           
Sala Colegiului National "Ion Creanga"           
Ora 11:00 CS Dinamo CSS 6 Bucuresti - CSS Ploiesti (CN, U16, masculin)
Ora 12:30 CS Dinamo CSS 6 Bucuresti - CS Phoenix Galati (CN, U18, masculin)
           
Sala FRB "Arena de baschet"            
Ora 10:00 BC Slam Bucuresti - CS Rapid Bucuresti (CN, U16, masculin)
Ora 11:30 BC Slam Bucuresti - CS Dinamo CSS 6 Bucuresti (CN, U14, masculin)
Ora 16:30 Champions - CSS 4 (Onoare, feminin)
Ora 18:00 Stil Us - Star (Onoare, feminin)
           
Sala Scolii Generale nr.128            
Ora 10:00 Magic Champions - Flame (municipal, minibaschet, masculin)
Ora 11:00 Magic Champions - Flame (municipal, J3, masculin)
Ora 12:30 Magic Champions - Snagov (municipal, babybaschet, masculin)
           
Sala Liceului "Dante Alighieri"
Ora 13:00 Baller -Amicii Baschetului (municipal, babybaschet, masculin)
Ora 14:00 Baller -Amicii Baschetului (municipal, minibaschet, masculin)
Ora 15:00 Baller -Snagov (municipal, J3, masculin)
Ora 16:30 Baller -Snagov (municipal, J2, masculin)
           
Sala Leu            
Ora 10:30 Metrorex - XXL (Onoare, masculin)
Ora 12:00 Rapid - Leii (Onoare, masculin)
Ora 13:30 Mithos - Baschet Time (Onoare, masculin)
Ora 15:00 Factor - Granitul (Onoare, masculin)
Ora 16:30 Titanii - Raider (Onoare, masculin)
Ora 18:00 Emagic - Laguna (Onoare, masculin)
Ora 19:30 Fazanii - Royal Fun (Onoare, masculin)
           

Luni - 28.02.2011        
           
Sala Liceului "Alexandru Ioan Cuza"
Ora 21:00 CS Royal Fun Bucuresti - ACS Dan Dacian Bucuresti (CN, U14, masculin)
           
Sala Colegiului National Aurel Vlaicu          
 
Ora 20:00 Colegiul National Aurel Vlaicu Bucuresti - ACS Magic Champions Bucuresti (CN, U14, masculin)
           
Sala Olimpia "Prof. Octavian Dimofte"            
Ora 15:30 CS Olimpia Bucuresti - CS Phoenix Galati (CN, U14, feminin)

           


Din categoriile: Anunturi importante, Stiri

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.