Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Anunturi importante

Joi, 10 martie 2011

Unde vedem baschet in aceste zile in Capitala?

Autor: Federatia Romana de Baschet

In urma numeroaselor solicitari, Federatia Romana de Baschet, cu sprijinul Asociatiei de Baschet a Muncipiului Bucuresti, prezinta fanilor baschetului programul meciurilor care se vor disputa in Capitala in urmatoarele zile. Conform programului oficial, in perioada 11-13 martie 2011, vor avea loc in salile din Bucuresti urmatoarele partide:

Vineri - 11.03.2001

Sala Facultatii de Medicina             
Ora 17:30 Medicina - Universitatea (studentesc, feminin)
Ora 19:00 Cantemir - Medicina (studentesc, masculin)
           
Sala Facultatii de Arhitectura             
Ora 16:30 Spiru Haret -    ASE (studentesc, feminin)
Ora 18:00 Arhitectura - Romano-Americana (studentesc, masculin)
           
Sala Regimentului de Garda Mihai Viteazul            
Ora 16:00 CSA Steaua Turabo Bucuresti - CS Dinamo CSS 6 Bucuresti (CN, U18, masculin)
Ora 17:30 CSS 1 Constanta - CS Phoenix Galati (CN, U18, masculin)
           
Sala Leu            
Ora 19:30 Leii - Metrorex (Onoare, masculin)
           

Sambata 12.03.2011        
           
Sala Scolii Generale nr.54            
Ora 09:00 CS Dinamo CSS 6 Bucuresti - CSS 1 Constanta (CN, U18, masculin)
Ora 10:30 CS Phoenix Galati - CSA Steaua Turabo Bucuresti (CN, U18, masculin)
           
Sala Regimentului de Garda Mihai Viteazul            
Ora 15:00 CS Dinamo CSS 6 Bucuresti - CS Phoenix Galati (CN, U18, masculin)
Ora 16:30 CSA Steaua Turabo Bucuresti -    CSS 1 Constanta (CN, U18, masculin)
           
Sala Scolii Generale nr.103            
Ora 09:00 Star - 4 Sports (municipal, babybaschet, masculin)
Ora 10:00 Star - Champions (municipal, minibaschet, masculin)
Ora 11:00 Star - Champions (municipal, minibaschet, feminin)
Ora 12:30 BC Star Bucuresti - CSS Bacau (CN, U17, feminin)
Ora 18:30 CSS Bacau - ACS Champions Bucuresti (cN, U17, feminin)
Ora 20:00 CS Phoenix Galati - BC Star Bucuresti    (CN,U17, feminin)
           
Sala Liceului "Henri Coanda"            
Ora 11:30 ACS Champions Bucuresti - CSS Unirea Iasi (CN, U14, feminin)
Ora 13:00 CSS 1 Constanta - CSM Targoviste (CN, U14, feminin)
Ora 18:30 CSS Unirea Iasi - CSM Targoviste (CN, U14, feminin)
Ora 20:00 CSS 1 Constanta - ACS Champions Bucuresti (CN, U14, feminin)
           
Sala Leu            
Ora 12:00 Arhitect 95 - Raider (Onoare, masculin)    
Ora 13:30 Poker Team - Ciocanul (Onoare, masculin)
Ora 15:00 Universitatea - AS Intersport (Onoare, masculin)
Ora 16:30 Steaua BT - Star (Onoare, masculin)
Ora 18:00 Pompierul - Emagic (Onoare, masculin)
Ora 19:30 Royal Fun - Speed (Onoare, masculin)
           
Sala FRB "Arena de Baschet"            
Ora 13:00 CS Sportul Studentesc Bucuresti - CS Politehnica National Iasi (Divizia A, feminin)

           
Sala Sporturilor din Otopeni            
Ora 18:00 CS Otopeni - BCM Pitesti (Divizia A, masculin)


Duminica 13.03.2011        
           
Sala Scolii Generale nr.103            
Ora 12:00 ACS Champions Bucuresti - BC Star Bucuresti (CN, U17, feminin)
Ora 13:30 CSS Bacau - CS Phoenix Galati (CN, U17, feminin)
           
Sala Liceului "Henri Coanda"            
Ora 10:00 ACS Champions Bucuresti - CSM Targoviste (CN, U14, feminin)
Ora 11:30 CSS Unirea Iasi - CSS 1 Constanta (CN, U14, feminin)
Ora 16:30 Champions - CSS 2 (municipal, minibaschet, feminin)
Ora 18:00 ACS Champions Bucuresti - CS Phoenix Galati (CN, U17, feminin)
           
Sala Leu            
Ora 10:30 Rapid 2 - Part Time (Onoare, masculin)
Ora 12:00 Rapid 1 - Granitul (Onoare, masculin)
Ora 13:30 Mithos - Titanii (Onoare, masculin)
Ora 15:00 World Class - Metrorex (Onoare, masculin)
Ora 16:30 Laguna - Radosport (Onoare, masculin)
Ora 18:00 Sacalii - Silena (Onoare, masculin)
Ora 19:30 Poli 1 - BC Time (Onoare, masculin)
           
Sala Liceului "Grigore Moisil"            
Ora 09:15 Tancul - Baller (Onoare, masculin)
Ora 10:30 ICS 46 - BC Intersport (Onoare, masculin)
           
Sala Liceului "Dante Alighieri"
Ora 13:30 Baller - Slam (municipal, babybaschet, masculin)
Ora 14:30 Baller - Slam    (municipal, J3, masculin)
Ora 16:00 Baller - Slam    (municipal, minibaschet, masculin)
Ora 17:00 Baller - Slam    (municipal, J2, masculin)
           
Sala Scolii Generale.97            
Ora 09:00 BC 97    - Artemis (municipal, babybaschet, masculin)
Ora 10:00 BC 97    - Artemis (municipal, minibaschet, masculin)
Ora 11:00 BC 97    - Snagov (municipal, babybaschet, masculin)
Ora 12:00 BC 97    - Snagov (municipal, minibaschet, masculin)
Ora 13:00 Vilis    - Snagov (municipal, J3, masculin)
Ora 14:30 Vilis    - Raptors (municipal, babybaschet, masculin)
Ora 15:30 Vilis    - Raptors (municipal, minibaschet, masculin)
           
Sala FRB "Arena de Baschet"            
Still Us    - CSS 4 (Onoare, feminin)






Din categoriile: Anunturi importante, Stiri

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.