Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Anunturi importante

Vineri, 25 martie 2011

Unde vedem baschet in aceste zile in Capitala?

Autor: Federatia Romana de Baschet

In urma numeroaselor solicitari, Federatia Romana de Baschet, cu sprijinul Asociatiei de Baschet a Muncipiului Bucuresti, prezinta fanilor baschetului programul meciurilor care se vor disputa in Capitala in urmatoarele zile. Conform programului oficial, in perioada 25-27 martie 2011, vor avea loc in salile din Bucuresti urmatoarele partide:


Vineri - 25.03.2011        
           
Sala Facultatii de Medicina            
Ora 17:30 ASE - Medicina (studentesc, feminin)
Ora 19:00 Medicina - ASE (studentesc, masculin)
           
Sala Facultatii de Arhitectura            
Ora 16:30 Universitatea - Spiru Haret (studentesc, feminin)
Ora 18:00 Arhitectura - Cantemir (studentesc, masculin)
           
Sala CSS 6            
Ora 10:00 CS Dinamo CSS 6 Bucuresti - ACS Magic Champions Bucuresti (CN, U14, masculin)
Ora 11:30 CSS Focsani    CSS Targoviste (CN, U14, masculin)
Ora 13:00 BC Cuza Sport Braila - CS Royal Fun Bucuresti (CN, U14, masculin)
Ora 16:00 ACS Magic Champions Bucuresti - CSS Focsani (CN, U14, feminin)
Ora 17:30 CSS Targoviste - BC Cuza Sport Braila (CN, U14, masculin)
Ora 19:00 CS Royal Fun Bucuresti - CS Dinamo CSS 6 Bucuresti (CN, U14, masculin)


Sambata - 26.03.2011     
   
           
Sala CSS 6            
Ora 10:00 ACS Magic Champions Bucuresti - CSS Targoviste (CN, U14, masculin)
Ora 11:30 CSS Focsani - CS Royal Fun Bucuresti (CN, U14, masculin)
Ora 13:00 CS Dinamo CSS 6 Bucuresti - BC Cuza Sport Braila (CN, U14, masculin)
Ora 16:00 CS Royal Fun Bucuresti - ACS Magic Champions Bucuresti (CN, U14, masculin)
Ora 17:30 BC Cuza Sport Braila - CSS Focsani (CN, U14, masculin)
Ora 19:00 CSS Targoviste - CS Dinamo CSS 6 Bucuresti (CN, U14, masculin)
           
Sala FRB "Arena de Baschet"            
Ora 12:30 ACS Granitul Bucuresti - Colegiul National Aurel Vlaicu Bucuresti (Divizia B, masculin)        

Sala Rapid            
Ora 12:00 CS Rapid Bucuresti - CSU Galati (Divizia B, masculin)
           
Sala Leu            
Ora 12:00 Silena - Steaua BT (Onoare, masculin)
Ora 13:30 Poli 3 - Arhitect 95 (Onoare, masculin)
Ora 15:00 Universitatea - Ciocanul (Onoare, masculin)
Ora 16:30 Poli 2 - Rado Sport (Onoare, masculin)
Ora 18:00 Granitul - Pompierul (Onoare, masculin)    
Ora 19:30 World Class -    Poli 1 (Onoare, masculin)

Sala Liceului "Nicolae Tonitza"            
Ora 11:00 CSS 3 Steaua - CSS 5 (municipal, J2, masculin)
Ora 12:30 CSS 3 Steaua - CSS 5 (municipal, J3, masculin)
           
Sala Liceului "Dante Alighieri"

Ora 15:00 Raptors -Star (municipal, minibaschet, feminin)
Ora 16:00 Raptors - Star (municipal, babybaschet, masculin)
Ora 17:00 Raptors - Star (municipal, minibaschet, masculin)
           

Duminica - 27.03.2011  
     
           
Sala CSS 6            
Ora 10:00 CSS Focsani - CS Dinamo CSS 6 Bucuresti (CN, U14, masculin)
Ora 11:30 CS Royal Fun Bucuresti - CSS Targoviste (CN, U14, masculin)
Ora 13:00 ACS Magic Champions Bucuresti - BC Cuza Sport Braila (CN, U14, masculin)
           
Sala Liceului "Dante Alighieri"
Ora 13:00 Baller - Vilis (municipal, babybaschet, masculin)
Ora 14:00 Baller - Vilis (municipal, minibaschet, masculin)
Ora 15:00 Baller - Vilis (municipal, J3, masculin)
Ora 16:30 Baller - Vilis (municipal, J2, masculin)
Ora 18:00 Baller - ICS 46 (Onoare, masculin)
           
Sala Scolii Generale nr.97            
Ora 09:00 BC 97    - Laguna (municipal, babybaschet, masculin)
Ora 10:00 BC 97    Laguna (municipal, minibaschet, masculin)
Ora 11:00 BC 97    Sport For All (municipal, babybaschet, masculin)
Ora 12:00 BC 97    Steaua Magic (municipal, minibaschet, masculin)
Ora 13:00 Snagov - Steaua Magic (municipal, J3, masculin)
Ora 14:30 Snagov - Slam    (municipal, minibaschet, masculin)
Ora 15:30 BC Steaua - Slam (municipal, babybaschet, masculin)
           
Sala Liceului "Henri Coanda"
Ora 13:00 Champions - CSS 2 (municipal, babybaschet, feminin)
Ora 14:00 Champions - CSS 2 (municipal, minibaschet, feminin)
Ora 15:00 Champions - CSS 2 (municipal, J3, feminin)
           
Sala Scolii Generale nr.129
Ora 14:00 Laguna - Dan Dacian (municipal, minibaschet, masculin)    
Ora 15:00 Laguna - Dan Dacian (municipal, J3, masculin)
           
Sala Liceului "Eugen Lovinescu"
Ora 10:00 Artemis - Magic Champions (municipal, babybaschet, masculin)
Ora 11:00 Artemis - Magic Champions (municipal, minibaschet, masculin)
Ora 12:00 Artemis - Slam (municipal, J2, masculin)
                    
Sala Liceului "Grigore Moisil"
Ora 09:15 Isteria - Speed (Onoare, masculin)
Ora 10:30 AS Intersport    - Poker Team (Onoare, masculin)
           
Sala Leu            
Ora 10:30 Titanii - Metrorex (Onoare, masculin)    
Ora 12:00 Raider - Rapid 1 (Onoare, masculin)
Ora 13:30 Mithos - XXL (Onoare, masculin)
Ora 15:00 Factor - Emagic (Onoare, masculin)
Ora 16:30 Royal Fun -Star (Onoare, masculin)
Ora 18:00 Leii - Laguna    (Onoare, masculin)
Ora 19:30 Fazanii - Sacalii (Onoare, masculin)


           

Din categoriile: Anunturi importante, Stiri

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.