Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Anunturi importante

Vineri, 1 aprilie 2011

Unde vedem baschet in aceste zile in Capitala?

Autor: Federatia Romana de Baschet


In urma numeroaselor solicitari, Federatia Romana de Baschet, cu sprijinul Asociatiei de Baschet a Muncipiului Bucuresti, prezinta fanilor baschetului programul meciurilor care se vor disputa in Capitala in urmatoarele zile. Conform programului oficial, in perioada 01-03 aprilie 2011, vor avea loc in salile din Bucuresti urmatoarele partide:

Vineri - 01.04.2011        
           
Sala Rapid            
Ora 20:00 CS Rapid Bucuresti - ACS Granitul Bucuresti (Divizia B, masculin)
           

Sambata - 02.04.2011        
           
Sala FRB "Arena de Baschet"            
Ora 13:00 CSM 2 Bucuresti - CS Phoenix Galati (Divizia B, masculin)
           
Sala Colegiului National "Aurel Vlaicu"        
Ora 11:00 Colegiul National Aurel Vlaicu Bucuresti - CSU 2 Ploiesti (Divizia B, masculin)
          
Sala Scolii Generale nr.103            
Ora 10:00 Star - Sport For All (municipal, minibaschet, masculin)
Ora 11:00 Star - Steaua Turabo (municipal, babybaschet, masculin)
Ora 12:00 Star - Steaua Turabo (municipal, minibaschet, masculin)    
Ora 13:00 Star - CSS 4    MBF
           
Sala CSS 6            
Ora 09:30 Dinamo CSS 6 B - Vilis (municipal, J3, masculin)
Ora 11:00 Dinamo CSS 6 B - Vilis (municipal, J2, masculin)
Ora 12:30 Dinamo CSS 6 B - Vilis (municipal, babybaschet, masculin)
Ora 13:30 Dinamo CSS 6 B - Vilis (municipal, minibaschet, masculin)
           
Sala Leu            
Ora 12:00 Part Time - BC Intersport (Onoare, masculin)
Ora 13:30 ICS 46 - Granitul (Onoare, masculin)
Ora 15:00 Universitatea    - Raider (Onoare, masculin)
Ora 16:30 Poli 2 - Rado Sport (Onoare, masculin)
Ora 18:00 Star - Silena    (Onoare, masculin)
Ora 19:30 Sacalii - Speed (Onore, masculin)
   
Sala Scolii Generale nr.280            
Ora 13:15 Steaua Magic - Laguna    (municipal, minibaschet, masculin)
Ora 14:15 Steaua Magic - Laguna    (municipal, J3, masculin)
           
Duminica - 03.04.2011        
           
Sala Colegiului National "Aurel Vlaicu"           
Ora 14:00 CSA Steaua Turabo Bucuresti -    LPS Pitesti (CN, U20, masculin)
Ora 15:30 Colegiul National Aurel Vlaicu Bucuresti - CSU Sibiu (cN, U20, masculin)
Ora 17:00 CSU Sibiu - LPS Pitesti (CN, U20, masculin)

           
Sala Scolii Generale nr. 97            
Ora 09:00 BC 97    - Slam (municipal, babybaschet, masculin)
Ora 10:00 BC 97    - Slam (municipal, minibaschet, masculin)
Ora 11:00 BC 97    - Star    (municipal, babybaschet, masculin)
Ora 12:00 BC 97    - Star (municipal, minibaschet, masculin)
Ora 13:00 CSS 5    - Slam (municipal, J2, masculin)
Ora 14:30 CSS 5    - Slam    (municipal, J3, masculin)            
           
Sala Leu            
Ora 10:30 Steaua BT - Isteria (Onoare, masculin)
Ora 12:00 Poli 1 - Rapid 1 (Onoare, masculin)
Ora 13:30 Mithos - XXL (Onoare, masculin)
Ora 15:00 Ciocanul - Poker Team    (Onoare, masculin)
Ora 16:30 Leii - Laguna    (Onoare, masculin)
Ora 18:00 Baller - Fazanii (Onoare, masculin)
Ora 19:30 Royal Fun - Tancul (Onoare, masculin)
           


Din categoriile: Anunturi importante, Stiri

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.