Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Anunturi importante

Vineri, 20 mai 2011

Unde vedem baschet in aceste zile in Capitala?

Autor: Federatia Romana de Baschet

In urma numeroaselor solicitari, Federatia Romana de Baschet, cu sprijinul Asociatiei de Baschet a Muncipiului Bucuresti, prezinta fanilor baschetului programul meciurilor care se vor disputa in Capitala in urmatoarele zile. Conform programului oficial, in perioada 20 mai - 22  mai 2011, vor avea loc in salile din Bucuresti urmatoarele partide:


Vineri 20.05.2011        

       

Sala Leu      
     
Ora    21:00    Factor - Titanii    (Onoare, masculin)


Sambata 21.05.2011        

           
Sala CSS 6  
             
Ora    11:00    Royal Fun -        Dinamo CSS 6 B        (municipal, minibaschet, masculin)
Ora    12:00    Magic Champions    -     Dan Dacian B        (municipal, minibaschet, masculin)
Ora    13:00    Dan Dacian A -         Baller            (municipal, minibaschet, masculin)
Ora    14:00    Dinamo CSS 6 A -     CN Aurel Vlaicu        (municipal, minibaschet, masculin)
Ora    15:00    Dinamo CSS 6 B -    Dan Dacian B        (municipal, minibaschet, masculin)
Ora    16:00    Dinamo CSS 6 A -    Dan Dacian A        (municipal, minibaschet, masculin)
Ora    17:00    CSS 5        -     Vilis            (municipal, J3, masculin)
Ora    18:30    Dinamo CSS 6 B     -    Baller            (municipal, J3, masculin)

               
CSS 6 - Afara        
Ora    10:00    Royal Fun -    Dinamo CSS 6 B    (municipal, babybaschet, masculin)
Ora    10:45    Vipo    - Magic Champions    (municipal, babybaschet, masculin)
Ora    11:30    Vilis    - Dan Dacian         (municipal, babybaschet, masculin)
Ora    12:15    Slam    - Dinamo CSS 6 A    (municipal, babybaschet, masculin)
Ora    13:00    Dinamo CSS 6 B -    Vipo    (municipal, babybaschet, masculin)
Ora    13:45    Raptors    - Royal Fun        (municipal, babybaschet, masculin)
Ora    14:30    Dan Dacian -    4 Sports    (municipal, babybaschet, masculin)
Ora    15:15    Dinamo CSS 6 A     -Vilis        (municipal, babybaschet, masculin)
Ora    16:00    Royal Fun -    Vilis        (municipal, minibaschet, masculin)
Ora    17:00    Baller    - CN Aurel Vlaicu    (municipal, minibaschet, masculin)
               
Sala Scolii Generale nr.129            
Ora    14:00    Laguna     - Slam    (municipal, J3, masculin)
Ora    15:30    Laguna     - Slam    (municipal, minibaschet, masculin)
               
Sala Leu            
Ora    12:00    Star  -    AS Intersport (Onoare, masculin)
Ora    13:30    Silena    - Raider    (Onoare, masculin)
Ora    15:00    Universitatea     - Steaua BT (Onoare, masculin)
Ora    16:30    Isteria    - Poker Team (Onoare, masculin)
                
Sala Scolii Generale nr.309  
         
Ora    14:30    Sport for All    - Champions (municipal, babybaschet, masculin)
Ora    15:30    Sport for All    - Champions (municipal, minibaschet, masculin)

Sala    Colegiul National Ion Luca Caragiale            
Ora    10:00    12:00    Cupa Primariei sec 1   
Ora    12:00    14:00    Cupa Primariei sec 1   
               

Duminica 22.05.2011      

 
               
Sala CSS 6    
Ora    11:00    Vilis     - Dan Dacian B     (municipal, minibaschet, masculin)
Ora    12:00    Dinamo CSS 6 B - Magic Champions    (municipal, minibaschet, masculin)
Ora    13:00    Dinamo CSS 6 A - Baller    (municipal, minibaschet, masculin)
Ora    14:00    Royal Fun - Dan Dacian B (municipal, minibaschet, masculin)
Ora    15:00    Vilis -     Dinamo CSS 6 B (municipal, minibaschet, masculin)
Ora    16:00    Dan Dacian A -    CN Aurel Vlaicu (municipal, minibaschet, masculin)
Ora    17:00    CSS 5    Baller    (municipal, J3, masculin)
Ora    18:30    Dinamo CSS 6 B    Vilis (municipal, J3, masculin)
               
CSS 6 - Afara        
Ora    10:00    Dinamo CSS 6 B    - Raptors     (municipal, babybaschet, masculin)
Ora    10:45    Magic Champions - Royal Fun    (municipal, babybaschet, masculin)
Ora    11:30    Vilis     - Slam            (municipal, babybaschet, masculin)
Ora    12:15    4 Sports - Dinamo CSS 6 A    (municipal, babybaschet, masculin)
Ora    13:00    Magic Champions -    Dinamo CSS 6 B (municipal, babybaschet, masculin)
Ora    13:45    Vipo    - Raptors        (municipal, babybaschet, masculin)
Ora    14:30    Dinamo CSS 6 A    - Dan Dacian     (municipal, babybaschet, masculin)
Ora    15:15    Slam    - 4 Sports        (municipal, babybaschet, masculin)
Ora    16:00    Royal Fun    Magic Champions    (municipal, minibaschet, masculin)

               
Sala FRB Arena de Baschet
          
Ora    12:30        Liga micului baschetbalist    C2
Ora    18:00            FRB
Ora    19:30            FRB
Ora    21:00            FRB
               
Sala Colegiul National Iulia Hasdeu            
Ora    11:45    Dan Dacian -    CSS 2    (municipal, babybaschet, feminin)
Ora    12:45    Olimpia    - Raptors    (municipal, babybaschet, feminin)
Ora    13:45    CSS 4    - Champions    (municipal, babybaschet, feminin)
Ora    14:45    Olimpia    - Dan Dacian    (municipal, babybaschet, feminin)
Ora    15:45    Champions -    CSS 2    (municipal, babybaschet, feminin)
Ora    16:45    Raptors    - CSS 4        (municipal, babybaschet, feminin)
           
Sala Leu            
Ora    12:00    Tancul    - Poli 3    (onoare, masculin)
Ora    13:30    Mithos    - Granitul    (onoare, masculin)
Ora    15:00    Sacalii    - BC Intersport    (onoare, masculin)
Ora    16:30    Laguna    - Emagic    (onoare, masculin)
Ora    18:00    Poli 1     - Baschet Time    (onoare, masculin)
           
Sala Scolii Generale nr.54            
Ora    10:00    CSS 4 -    Amicii Baschetului (municipal, babybaschet, masculin)
Ora    11:00    Steaua Turabo -    Amicii Baschetului (municipal, minibaschet, masculin)

Din categoriile: Anunturi importante, Stiri

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.