Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Stirea zilei

Miercuri, 3 august 2011

Precizari foarte importante: "Summer Camp - Performbaschet" - verificati lista finala! (ACTUALIZAT)

Autor: Federatia Romana de Baschet

IN URMA NUMEROASELOR SOLICITARI PRIMITE, FEDERATIA ROMANA DE BASCHET A CENTRALIZAT ASTAZI TOATE MAILURILE RECEPTIONATE SI PREZINTA LISTA CU TOTI SPORTIVII INSCRISI SAU CONVOCATI LA  "Summer Camp - Performbaschet" - Brasov.

SOSIREA participantilor este programata in data de 07 august 2011, intre orele 16:00 - 19:00, pe Colina Universitatii "Transilvania" din Brasov,  la caminul studentesc nr. 16.  Ulterior se va servi cina de la ora 20:00 .

 Atentie! Fiecare participant trebuie sa vina pregatit pentru antrenamente in sala si afara si sa prezinte la Brasov o adeverinta medicala prin care sa ateste faptul ca este clinic sanatos si apt pentru efort.

Summer Camp-ul se va termina in data de 12 august 2011, dupa antrenamentul de dimineata.


IN CAZUL UNOR NECLARITATI (ATI TRIMIS INSCRIEREA SAU CONFIRMAREA DE PLATA SI NU VA REGASITI PE LISTA), VA RUGAM SA NE COMUNICATI DE URGENTA PE MAILUL edward.stanescu@frbaschet.ro sau la numarul de telefon: 0726.513.293.


Pentru a cauta mai rapid un sportiv pe lista apasati tasta CTRL si F , apoi tastati numele dorit!

Lista jucatorilor inscrisi  care au achitat taxa de participare si au trimis confirmarile de plata:

NUME PRENUME NASCUT CLUB
CODREANU ROBERT 1997 DINAMO
SUCIU OVIDIU CRISTIAN 1997 CSS MEDIAS
ANDREI COSMIN CIOBANU 1997 CSU ASESOFT PLOIESTI
COLCERIU  VLAD MIHAI 1996 CSU BRASOV
       
SERGIU CALANCEA 1998 CSU CUADRIPOL
BOCEANU RAFAEL CONSTANTIN 1998 CS HEART DROBETA SEVERIN
POPSOR BOGDAN ALEXANDRU 1998 CSS MEDIAS
AGARBICEANU RAUL 1998 CSS MEDIAS
GEORGESCU IOAN 1998 CSU BRASOV
VOLF  ADRIAN VICTOR 1997 VIPO BASCHET
PARJOLESCU GABRIEL 1997 DINAMO
CASALE AMEDEO 1997 DINAMO
NICOLESCU NICOLAE BOGDAN 1997 RAPID
STANCIOIU PAUL DANIEL 1996 CSS TARGOVISTE
DIACONESCU ANTON GEORGE ANDREI 1997 CSS 1 PAJURA
BROSSER  WILHELM 1996 DAN DACIAN
DUMITRU MARIAN CRISTIAN 1997 BC OLIMPIC BAIA MARE
MINCULEASA MIRUNA 1997 SCM CSS CRAIOVA
TINCA  IZABELA 1996 SCM CSS CRAIOVA
SMARANDACHE  CLARA 1997 SCM CSS CRAIOVA
       
NEACSU VLADIMIR 1996 LPS PITESTI
       
JIGA MARCEL DRAGOS 1996 CSS MEDIAS
BRATU MATEI 1996 CSS 1 PAJURA
ILIESCU ANDREI 1997 MAGIC CHAMPIONS
       
CAPRARESCU MIHAI 1998 LPS PITESTI
CASZONI BOGKLAR 1996 KSE TG SECUIESC
BARABASI CSONGOR 1996 GLADIUS TARGU MURES
FELECAN VLAD ADRIAN 1998 MOBITELCO CLUJ
UDRICA MIHAI ALEXANDRU 1998 CSS CRAIOVA
DEBRECZI  IRINGO 1996 KSE TG SECUIESC
ROGOBETE COSMIN GABRIEL 1997 CSS TG JIU
BRATU ANDREI GEORGE 1996 BC ATHLETIC CONSTANTA
MIHALCEA RARES 1996 BC ATHLETIC CONSTANTA
PETER ANDREL ALEXANDRU 1997 BC LPS TARGU MURES
MATEESCU MARIA 1998 SCM CSS CRAIOVA
BADICI BOGDAN TUDOR 1996 SCM CSS CRAIOVA
STANESCU ALEXANDRU MIHAI 1996 SCM CSS CRAIOVA
IONESCU SEBASTIAN 1997 SCM CSS CRAIOVA
TRICULETE  STEFAN 1996 SCM CSS CRAIOVA
RADA  BOGDAN COSTINEL 1996 SCM CSS CRAIOVA
ILIE  SEBASTIAN 1997 BC ATHLETIC CONSTANTA
MOANTA ELENA ALEXANDRA 1997 CSS PLOIESTI
MARINESCU DIANA 1997 CSS PLOIESTI
SCRABA ALICE 1997 CSS PLOIESTI
PANDREA ALEXANDRA  1997 CSS PLOIESTI
MOLDOVEANU ANDREEA DENISA 1998 CSS PLOIESTI
NICA DAVID 1998 ROYAL FUN
NICULAES ROBERT 1996 JUNIOR IASI
COBZARU CODRIN 1998 JUNIOR IASI
PETRESCU ANDREI 1998 JUNIOR IASI
       
GHITA URMANCZYTIM 1998 MOBITELCO CLUJ
BERCEANU IONUT DRAGOS 1998 MAGIC CHAMPIONS
       
CHIOSA DIANA 1996 SCM CSS CRAIOVA
CHADORHANY DANIEL 1997 DAN DACIAN
BURZ ALEXANDRA ANDREEA 1998 BC CHAMPIONS
POTOP  CARMEN 1996 OLIMPIA
       
PLAVITU POPESCU VICTOR ALEXANDRU 1996  
COJOCARU IOANA 1998 BC CHAMPIONS
       
BURCEA ALEXANDRU MIHAIL 1997 DINAMO
       
       
       
BOGATEANU ANDREEA  1998 KSE TG SECUIESC
NEAGU  TEODORA  1996 PHOENIX GALATI
RISNITA RADU 1998 CSS TG JIU
       
       
GHITA  MIRCEA 1998 LPS PITESTI
LECA  LEONARD 1998 LPS PITESTI
VATAFU ALBERT 1996 CSS TULCEA
VOCHIN EDUARD 1997 CSS TARGOVISTE
ATANASIU ROBERT 1997 PHOENIX GALATI
VASILE TEODORA MARIA 1997 CSS SATU MARE
MIHAI STEFAN ALEXANDRU 1996 SCM CSS CRAIOVA
RIZEA ANDREI VLAD 1998 LPS PITESTI
ANGHEL ROXANA 1996 MC SPORT
GRIGOR IULIA 1996 MC SPORT
       
VAIDA  STEFAN 1996 GALACTICA BRASOV
MARINESCU MIHAIL 1998 LPS PITESTI
MESAROS ALEXANDRU 1996 GALACTICA BRASOV
DOBRE ALEXANDRA 1997 GALACTICA BRASOV
       
DOVANCA  ANDREI 1997 GALACTICA BRASOV
COMAN DRAGOS 1996 CSS PLOIESTI
CHIRU ANDREI 1996 CSS PLOIESTI
BALANEAN CRISTIAN IOAN 1997 MAGIC CHAMPIONS
       
SERB ADELINA 1997 CN. MIHAI EMINESCU ORADEA
DIMOFTIU VANESSA 1997 CN. MIHAI EMINESCU ORADEA
CABA ROMANA 1997 CN. MIHAI EMINESCU ORADEA
COSTEA VLAD MATEI 1998 DAN DACIAN
ANDREEV CRISTIAN   1998 JUNIOR IASI
       
GHEORGHICA RADU 1998 JUNIOR IASI
       
DRAGHIA ALECSANDRU CONSTANTIN 1998 DAN DACIAN
CONSTANTIN VLAD ALEXANDRU 1998 DAN DACIAN
VIRNA  RADU MARIAN 1997 CSS OLIMP FOCSANI
FAEZI MIHAIL SASHA 1997 CN AUREL VLAICU BUCURESTI
APOSTOL ALEXANDRU SILVIU 1998 DAN DACIAN
       
       
ENGY DAVID 1997 CS GLADIUS TG MURES
HORIA  LAZAR 1997 CSU BRASOV
UTA RARES 1997 BC MURES TG MURES
BOLONI TAMAS 1997 BC MURES TG MURES
CLENCI RAZVAN 1997 CS RAPID BUCURESTI
FLORINA VULTUR 1997 CSS CEUSIANU REGHIN
TIMEEA PETER 1997 CN MIHAI EMINESCU ORADEA
MOLDOVEANU DIANA 1997 MC SPORT
CIORDAS  MARIA 1997 CN MIHAI EMINESCU ORADEA
KARSAI ANET 1997 MC SPORT
ROTARIU IOANA 1997 CSS BOTOSANI
AURSULETEI ANDREEA 1997 CSS BOTOSANI
OLTEANU ANDREEA 1997 CSS PLOIESTI
ARMANU ECATERINA 1998 CSU BRASOV
       
PICUS IONUT 1996 CUZA SPORT BRAILA
DIACONU SORIN 1996 PHOENIX GALATI
COTOI STEFAN   CSS BUZAU
COTOI ANDREI   CSS BUZAU
MARINICA  ALEXANDRU   DINAMO
TUCAN  ALEXANDRU   STEAUA MAGIC
DOBRESCU PAUL   CN AUREL VLAICU
BALOSESCU ALEXANDRU   DAN DACIAN
GHEORGHE  VALENTIN   LAGUNA
CIOTLAUS MARIUS   MOBITELCO CLUJ
CRISAN  TUDOR   MOBITELCO CLUJ
GHEORGHE  DRAGOS   MOBITELCO CLUJ
SABAU IUSTIN   MOBITELCO CLUJ
SZEKELY  VLAD   BEGA TIMISOARA
ONEA  DRAGOS   CSU BRASOV
SZABO NORBERT   CSS SF GHEORGHE
SINKA ABBA   CSS SF GHEORGHE
NIMESCU ANDREI   CSS PLOIESTI
MARINESCU ANDREI   CSU BRASOV
NEAGOE  MIRCEA   CSS PLOIESTI
GHEORGHE  ANDREI   GALACTICA BRASOV
CINPEANU ADRIAN   ROYAL CALARASI
BOUROS  RADU   CSS TULCEA
COCONEA ROBERT   BC ATHLETIC CONSTANTA
BANAGA RAZVAN   CSS 1 CONSTANTA
RADU ANDREI   CSS TULCEA
NICULAES ROBERT   IASI
CAPATANA RADU   CSU SIBIU
LANDER ROBERT   LPS PITESTI
VRINCIAN RADU   CSU SIBIU
STOIA RARES   CSS MEDIAS
       
STOIA IOSIF   CSS PLOIESTI
BOJANI IONUT   CSS BIHOR
TONEA RARES   MOBITELCO CLUJ
KUTI NANDOR   MOBITELCO CLUJ
SPINU FABIAN   BEGA TIMISOARA
POPA BOGDAN   CSS PLOIESTI
NIKOS ADIOHOS   CSS TARGOVISTE
VLAD  PETREA   ROYAL FUN
CATE EMANUEL   DINAMO
TUDOR GHEORGHE   CSU BRASOV
NEAGU TEODORA   PHOENIX GALATI
DUNCA  FLAVIA   MC CLUJ
ANA  FERARIU   CSU BRASOV
KELEMEN KINCSO   BBALL 6 SF. GHEORGHE
BELDEAN ANDREEA   LPS ALBA IULIA
POP DIANA   CSS REGHIN
ARMEAN SABINA   CSS SIBIU
SASABES ALEXANDRA   BEGA TIMISOARA
BORSAN JOHANNA   BC STAR BUCURESTI
STEINER SANDRA   BEGA TIMISOARA
CHITESCU VLAD ALEXANDRU 1996 LPS PITESTI
ROSOGA RUXANDRA 1996 OLIMPIA
SICA DAN ANDREI 1997 VIPO BASCHET
NESTE ANDRA LORENA 1997 LPS SATU MARE
OANA ANDREI 1996 LPS PITESTI
TUTUNARU ANA MARIA 1996 OLIMPIA
NICULA VLADIMIR 1997 GALACTICA BRASOV
DEMETER NORA   ACS KSE TG. SECUIESC
BOGEA MARIA ALEXANDRA 1996 SCM CSS CRAIOVA


Lista jucatorilor care nu au achitat taxa de participare si care sunt rugati sa ia legatura de urgenta cu ofiterul de presa al Federatiei Romane de Baschet.

NUME PRENUME NASCUT CLUB
OLARU DAN ALEXANDRU 1997 CSU ASESOFT PLOIESTI
MATEI RALUCA 1997 SCM CSS CRAIOVA
       
       
BALA BIANCA 1996 CSS 2 BUCURESTI
CONSTANTIN TEODOR CLAUDIU 1998 BC ATHLETIC CONSTANTA
       
       
TATARU IRIS 1996 OLIMPIA
       
       
GEORGESCU EDUARD 1997 CSU ASESOFT PLOIESTI
       
MARINCA FLOAREA EDUARD 1997 CSU BRASOV
PANTURU EUGEN 1996 CUZA SPORT BRAILA
       
       
PLAMADEALA ANDREI 1996 CSU BRASOV
       


De asemenea, in cursul centralizarii datelor s-au descoperit unele inadvertente si persoanele care isi regasesc numele subliniate cu rosu  sunt rugate sa ia legatura cu ofiterul de presa ale carui date de contact sunt oferite mai sus.

Ilie Valentin.


Totodata, va prezentam si lista antrenorilor romani care vor participa la "Summer Camp - Performbaschet" - Brasov.

Dragomirescu Sorin
Horia Pascu
Simona Musat
Sandu Rubint
Cosmin Ploscar
Mihailescu Gabriel
Ovidiu Stochici
Lepadatu Mugurel
Totolici Mircea
Cristi Bota
Miron Paul
Silvia Prejbean
Ciprian Prejbean
Alex Olteanu
Bogdan Diaconu
Madalina Postelnicu
Ghisoi Ciprian
Florina Capatina
Cosmin Serbanescu
Adriana Pricop
Cristian Georgescu
Victor Constantin
Alex Serban 
Romina Filip
Clapon Gabriel
Enache Marian
Razvan Popa



Din categoriile: Stirea zilei, Jucatori, PerformBaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.