Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Anunturi importante

Vineri, 14 octombrie 2011

Unde vedem baschet in Capitala in perioada 15-16 octombrie 2011?

Autor: Federatia Romana de Baschet

Pentru a raspunde numeroaselor solicitari si a veni in intampinarea numerosilor fani ai baschetului romanesc, Federatia Romana de Baschet a reluat prezentarea programului competitional din Bucuresti din fiecare week-end. Mai jos, va prezentam cu sprijinul CCCLT si al AJB a Municipiului Bucuresti programul complet din acest week-end cu meciurile care se vor desfasura in salile din Capitala:
 
Sambata, 15.10.2011
 
Sala Scolii nr. 97
Ora 10:00 BC 97 Bucuresti vs. Laguna Bucuresti (municipal, minibaschet M)
Ora 11:30 CSS 4 Bucuresti vs. CSS Ploiesti (U16, F)
Sala Colegiului National “George Cosbuc”
Ora 12:00 CSS 1 Pajura Bucuresti vs. LPS CSU Ploiesti (U16, M)
Sala Rapid
Ora 10:00 Rapid Bucuresti vs. ACS Dan Dacian Bucuresti (U16, M)
Sala CSS 6
Ora 10:30 Dinamo CSS 6 Bucuresti vs. Steaua Magic Bucuresti (U16, M)
Sala Colegiului National “Aurel Vlaicu”
10:30 CNAV Bucuresti vs. CSS 4 BC Laguna Bucuresti (U16, M)
Arena de Baschet
09:30 BC Slam Bucuresti vs. ACS Magic Champions Bucuresti (U16, M)
14:00 CSM Sportul Studentesc vs. Universitatea CSM Oradea (Divizia A, F)
15:30 ACSB Vipo Bucuresti vs. CSS Targoviste (U16, M)
18:00 Dinamo Bucuresti vs. BCM U Pitesti (Divizia A, M)
Sala Scolii nr. 103
Ora 12:30 BC Star Bucuresti vs. Scoala nr. 119 (municipal, J3, F)
Ora 14:00 BC Star Bucuresti vs. Playball (municipal, babybaschet, M)
Sala Scolii nr. 129
Ora 14:00 Laguna Bucuresti vs. Laguna Bucuresti (municipal, minibaschet, M)
Ora 15:15 Laguna Bucuresti vs. Laguna Bucuresti (municipal, minibaschet, M)
Ora 16:30 Laguna Bucuresti vs. ACS Dan Dacian Bucuresti (municipal, J3, M)
 
Duminica, 16.10.2011
 
Sala Scolii nr. 97
Ora 10:00 BC 97 Bucuresti vs. CSS Ploiesti (municipal, minibaschet, F)
Ora 11:30 CSS 4 Bucuresti vs. CSS Ploiesti (U15, F)
Sala Liceului “Henri Coanda”
Ora 12:30 ACS Champions Bucuresti vs. BC Star Bucuresti (U18, F)
Ora 14:00 ACS Champions Bucuresti vs. CSS Alexandria (U15, F)
Sala Olimpia “Prof. Octavian Dimofte”
Ora 14:00 CSS 2 Bucuresti vs. Bball 6 Sepsi BC Sf. Gheorghe (U18, F)
Sala Colegiului National “Aurel Vlaicu”
Ora 11:00 CNAV Bucuresti vs. ACS Flash Bucuresti (U18, M)
Sala Scolii nr. 309
Ora 15:00 ACS Magic Champions Bucuresti vs. CS Amicii Pitesti (U18, M)
Arena de Baschet
Ora 12:00 ACSB Vipo Bucuresti vs. ACS Magic Champions Bucuresti (U15, M)
Ora 18:30 CSM Bucuresti vs. U-Mobitelco BT Cluj-Napoca (Divizia A, M)
Sala Leu
Ora 10:30 Basketball Blues vs. Raider (municipal, Onoare, M)
Ora 12:00 Rapid vs. Poli 1 Bucuresti (municipal, Onoare, M)
Ora 13:30 Granitul vs. Poli 3 Bucuresti (municipal, Onoare, M)
Ora 15:00 Poli 2 Bucuresti vs. Fazanii (municipal, Onoare, M)
Ora 16:30 Factor vs. BC 97 Bucuresti (municipal, Onoare, M)
Ora 18:00 Titanii vs. Tancul (municipal, Onoare, M)

Din categoriile: Anunturi importante, Stiri

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.