Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Anunturi importante

Vineri, 11 noiembrie 2011

Unde vedem baschet in Capitala in perioada 11-14 noiembrie 2011?

Autor: Federatia Romana de Baschet

Raspunzand numeroaselor solicitari, Federatia Romana de Baschet vine in intampinarea numerosilor fani ai baschetului romanesc si reia prezentarea programului competitional din Bucuresti din fiecare week-end. Mai jos, va prezentam cu sprijinul CCCLT si al AJB a Municipiului Bucuresti programul complet din acest week-end cu meciurile care se vor desfasura in salile din Capitala:

Vineri 11.11.2011
 
Sala Liceului “Alexandru Ioan Cuza”
Ora 21:00 Royal Fun vs. BC Laguna (U13, masculin)
 
Sala Scolii nr. 128
Ora 09:30 ACS Dan Dacian 3 vs. ACS Magic Champions (U13, masculin)
Ora 11:00 BC Slam vs. LPS CSU Pitesti (U13, masculin)
Ora 16:00 ACS Magic Champions vs. LPS CSU Pitesti (U13, masculin)
Ora 17:30 BC Slam vs. ACS AS 30 (U13, masculin)
 
Sambata 12.11.2011
 
Sala Scolii nr. 128
Ora 09:00 ACS AS 30 vs. ACS Magic Champions (U13, masculin)
Ora 10:30 LPS CSU Pitesti vs. ACS Dan Dacian 3 (U13, masculin)
Ora 13:00 ACS Magic Champions vs. BC Slam (U13, masculin)
Ora 17:00 ACS AS 30 vs. LPS CSU Pitesti (U13, masculin)
Ora 18:30 BC Slam vs. ACS Dan Dacian 3 (U13, masculin)
 
Sala Liceului “Alexandru Ioan Cuza”
Ora 09:00 ACS Dan Dacian 2 vs. BC Laguna (U13, masculin)
Ora 10:30 CN Vladimir Streinu Gaiesti vs. Royal Fun (U13, masculin)
Ora 13:00 CSU Urban Ploiesti vs. Royal Fun (U13, masculin)
Ora 14:30 ACS Dan Dacian 2 vs. CN Vladimir Streinu Gaiesti (U13, masculin)
Ora 16:00 BC Laguna vs. CSU Urban Ploiesti (U13, masculin)
 
Sala Olimpia “Prof. Octavian Dimofte”
Ora 12:00 Olimpia vs ICIM Univ. Vasile Goldis Arad (Divizia A, feminin)
 
Sala Scolii nr. 32
Ora 10:00 Vilis A vs. Spike (minibaschet, masculin)
Ora 11:00 Vilis vs. Spike (municipal, J2, masculin)
Ora 12:30 Vilis B vs. CSS Alexandria (minibaschet, masculin)
Ora 13:30 Vilis vs. CSS 2 Bucuresti (minibaschet, feminin)
Ora 14:30 Vilis vs. Sport For All (municipal, J3, masculin)
Ora 16:00 Vilis vs. Comets (babybaschet, masculin)
 
Sala CSS 6 (Luica)
Ora 10:00 Dinamo CSS 6 vs. BC Laguna (municipal, J3, masculin)
Ora 11:30 Dinamo CSS 6 vs. BC Laguna (U16, masculin)
 
Sala Colegiului National “Aurel Vlaicu”
Ora 11:00 CN Aurel Vlaicu vs. Steaua Magic (U16, masculin)
Ora 13:00 CN Aurel Vlaicu vs. Rapid (Divizia B, masculin)
 
Sala Sporturilor din Chiajna
Ora 11:00 Concordia Chiajna vs. Baschet Time (Divizia B, masculin)
 
Sala FRB “Arena de Baschet”
Ora 09:00 ACS Baller vs. Steaua Magic (U13, masculin)
Ora 12:00 CN Aurel Vlaicu vs. ACS Dan Dacian 1 (U13, masculin)
Ora 13:30 Total Sport Arges Pitesti vs. ACS Baller (U13, masculin)
Ora 15:00 ACS Dan Dacian 1 vs. Steaua Magic (U13, masculin)
Ora 16:30 CN Aurel Vlaicu vs. Total Sport Arges Pitesti (U13, masculin)
Ora 18:00 ACSB Vipo vs. ACS Dan Dacian (U16, masculin)
 
Sala Leu
Ora 13:30 Ciocanul vs. Arhitect 95 (Onoare, masculin)
Ora 15:00 Factor vs. Tractorul (Onoare, masculin)
Ora 16:30 XXL vs. Isteria (Onoare, masculin)
Ora 18:00 Poli 1 vs. Sacalii (Onoare, masculin)
Ora 19:30 Tancul vs. Ultimii Mohicani (Onoare, masculin)
 
Sala Colegiului National “George Cosbuc”
Ora 11:00 CSS 1 Pajura vs. BC Canada Alexandria (municipal, J3, masculin)
Ora 12:30 CSS 1 Pajura vs. ACS Magic Champions (U16, masculin)
 
Sala Scolii nr. 54
Ora 11:00 CSS 4 vs. Olimpia (U16, feminin)
Ora 12:30 CSS 4 vs. Olimpia C (minibaschet, feminin)
 
Sala Colegiului National “Spiru Haret”
Ora 11:00 BC Slam vs. LPS CSU Pitesti (U16, masculin)
 
Sala Rapid
Ora 18:30 Rapid vs. CSS Targoviste (U16, masculin)
 
Sala Sporturilor din Giurgiu
Ora 18:00 CSS Giurgiu vs. CSM Oradea (Divizia A, masculin)
 
Duminica 13.11.2011
 
Sala Scolii nr. 128
Ora 10:30 ACS Dan Dacian 3 vs. ACS AS 30 (U13, masculin)
 
Sala Liceului “Alexandru Ioan Cuza”
Ora 11:15 BC Laguna vs. CN Vladimir Streinu Gaiesti (U13, masculin)
Ora 12:45 CSU Urban Ploiesti vs. ACS Dan Dacian 2 (U13, masculin)
Ora 16:30 CN Vladimir Streinu Gaiesti vs. CSU Urban Ploiesti (U13, masculin)
 
Sala FRB “Arena de Baschet”
Ora 09:00 CN Aurel Vlaicu vs. ACS Baller (U13, masculin)
Ora 10:30 ACS Magic Champions vs. CSS 1 Pajura (U18, masculin)
Ora 12:00 ACS Dan Dacian 1 vs. Total Sport Arges Pitesti (U13, masculin)
Ora 13:30 Steaua Magic vs. CN Aurel Vlaicu (U13, masculin)
Ora 15:00 ACS Dan Dacian 1 vs. ACS Baller (U13, masculin)
Ora 16:30 Total Sport Arges Pitesti vs. Steaua Magic (U13, masculin)
Ora 18:00 ACSB Vipo vs. ACS Dan Dacian 2 (U15, masculin)
 
Sala Colegiului National “Iulia Hasdeu”
Ora 11:15 ACS Dan Dacian vs. Amicii Baschetului (babybaschet, masculin)
Ora 12:15 ACS Dan Dacian A vs. Dinamo CSS 6 (minibaschet, feminin)
Ora 13:15 ACS Dan Dacian vs. Dinamo CSS 6 (babybaschet, feminin)
Ora 15:00 ACS Dan Dacian vs. ACS Flash (U18, masculin)
 
Sala Leu
Ora 10:30 Laguna vs. BC 97 (Onoare, masculin)
Ora 12:00 Granitul vs. AS Intersport (Onoare, masculin)
Ora 13:30 Mithos vs. Basketball Blues (Onoare, masculin)
Ora 15:00 RadoSport vs. Politehnica 3 (Onoare, masculin)
Ora 16:30 Royal Fun vs. Universitatea (Onoare, masculin)
Ora 18:00 Titanii vs. Fazanii (Onoare, masculin)
Ora 19:30 Metrorex vs. Raider (Onoare, masculin)
 
Sala Scolii nr. 54
Ora 09:00 CSS 4 vs. BC Laguna (minibaschet, masculin)
Ora 10:30 CSS 4 vs. Olimpia (U15, feminin)
Ora 12:00 CSS 4 vs. Royal Fun (municipal, J3, masculin)
 
Sala Liceului “Henri Coanda”
Ora 15:00 ACS Champions vs. CSS Ramnicu Valcea (U18, feminin)
Ora 17:00 ACS Champions vs. CS B Raptors (U15, feminin)
 
Sala Olimpia “Prof. Octavian Dimofte”
Ora 09:30 Olimpia A vs. Star (minibaschet, feminin)
Ora 10:30 Olimpia A vs. Star (municipal, J3, feminin)
Ora 12:00 CSS 2 vs. Olimpia (U18, feminin)
 
Sala Colegiului National “Aurel Vlaicu”
Ora 11:00 CN Aurel Vlaicu vs. Dinamo CSS 6 (U18, masculin)
 
Luni 14.11.2011
 
Sala Liceului “Alexandru Ioan Cuza”
Ora 21:00 Royal Fun vs. ACS Dan Dacian 2 (U13, masculin)
 

Din categoriile: Anunturi importante, Stiri, Comunicate de presa

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.