Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Anunturi importante

Vineri, 6 ianuarie 2012

Unde vedem baschet in Capitala in perioada 6-8 ianuarie 2012?

Autor: Federatia Romana de Baschet

Raspunzand numeroaselor solicitari, Federatia Romana de Baschet vine in intampinarea numerosilor fani ai baschetului romanesc si reia prezentarea programului competitional din Bucuresti din fiecare week-end. Mai jos, va prezentam cu sprijinul CCCLT si al AJB a Municipiului Bucuresti programul complet din acest week-end cu meciurile care se vor desfasura in salile din Capitala:

Vineri 06.01.2012 
       
           
Sala Colegiului National "Aurel Vlaicu"

Ora 14:30 ACS Dan Dacian Bucuresti - ABC Athletic Constanta (CN, U17, masculin)
           
Sala Scolii Generale nr. 309     
       
Ora 09:00 CS Steaua Magic Bucuresti - CS Rapid Bucuresti (CN U17, masculin)
Ora 10:30 ACS Magic Champions Buc - CS Phoenix Galati (CN U17, masculin)M
Ora 14:00 ACS Magic Champions Buc - CS Rapid Bucuresti (CN U17, masculin)
Ora 15:30 CS Phoenix Galati - CS Steaua Magic Bucuresti (CN U17, masculin)
           
Sambata 07.01.2012        
           

Sala Arena de Baschet            
Ora 18:30 ACS Vipo Bucresti - ACS Dan Dacian Bucuresti (CN U16, masculin)
           
Sala Scolii Generale nr. 309            
Ora 11:00 ACS Magic Champions Buc - CS Steaua Magic Bucuresti (CN U16, masculin)
           
Sala CSS 6  
         
Ora 12:00 CS Dinamo CSS 6 Bucuresti - CN Aurel Vlaicu Bucuresti (CN U16, masculin)
           
Colegiul National Aurel Vlaicu  
         
Ora 11:00 CN Aurel Vlaicu Bucuresti - ABC Athletic Constanta (CN U17, masculin)
           
Sala Leu            
Ora 13:30 Rado Sport - Bascketball Blues (seniori, masculin)
Ora 15:00 Star - Granitul (seniori, masculin)
Ora 16:30 Silena - Intersport (seniori, masculin)
Ora 18:00 XXL - Speed (seniori, masculin)
           
Duminica 08.01.2012     
   
           
Sala Olimpia "Prof. Octavian Dimofte"            
Ora 12:00 CS Olimpia Bucuresti - CSS 1 Constanta (CN, U15, feminin)
Ora 13:30 CSS 2 Bucuresti - CS Phoenix Galati (CN, U18, feminin)
           
Sala CSS 6            
Ora 12:00 CS Dinamo CSS 6 Bucuresti - ACS Dan Dacian 1 Bucuresti (CN, U15, masculin)
           
Sala Scolii Generale nr. 309            
Ora 11:00 ACS Magic Champions Buc - ACS Vipo Bucuresti (cN, U15, masculin)
Ora 13:00 ACS Magic Champions Buc - BC Flash Bucuresti    (CN, U18, masculin)
           
Sala Colegiului National "George Cosbuc"

Ora 12:30 CSS 1 Pajura Bucuresti - ACS Dan Dacian Bucuresti (CN, U18, masculin)
           
Sala Leu            
Ora 13:30 Pionierii - Fazanii (seniori, masculin)
Ora 15:00 Leii - Raider (seniori masculin)
Ora 16:30 Tancul - Poli 2 (seniori, masculin)
Ora 18:00 Titanii - Poli 3 (seniori, masculin)
Ora 19:30 Royal Fun - Part Time (seniori, masculin)

Din categoriile: Anunturi importante, Stiri, Comunicate de presa

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.