Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Anunturi importante

Vineri, 17 februarie 2012

Unde vedem baschet in Capitala in perioada 17-19 februarie 2012?

Autor: Federatia Romana de Baschet

Raspunzand numeroaselor solicitari, Federatia Romana de Baschet vine in intampinarea numerosilor fani ai baschetului romanesc si reia prezentarea programului competitional din Bucuresti din fiecare week-end. Mai jos, va prezentam cu sprijinul CCCLT si al AJB a Municipiului Bucuresti programul complet din aceste zile cu meciurile care se vor desfasura in salile din Capitala:

 

  Vineri 17.02.2012    
       
CSS 6      
19:30 CS Dinamo CSS 6 Bucuresti  CS Royal Fun Bucuresti U14M
       
Arena FRB    
16:00 CSM Oradea BC Timisoara CR M
       
19:30 BCMU Pitesti CSM Bucuresti CR M
       
Scoala 307    
17:30 ACS Dan Dacian 3 Bucuresti CS Cuza Sport Braila U14M
19:00 ACS Dan Dacian 1 Bucuresti CS Cuza Sport Braila U14M
       
  Sambata 18.02.2012    
       
CSS 6      
12:30 CS Dinamo CSS 6 Bucuresti  CN Aurel Vlaicu Bucuresti U14M
       
Scoala 129    
14:00 BC Laguna Bucuresti ACS Magic Champions Buc U14M
15:30 Laguna Magic Champions J2M
       
Liceul Alexandru Ioan Cuza    
16:00 ACS Dan Dacian 2 Bucuresti CS Royal Fun Bucuresti U13M
       
Chiajna    
10:00 CS Concordia Chiajna ACS Dan Dacian 2 Bucuresti U14M
       
Colegiul National Aurel Vlaicu    
10:00 CN Aurel Vlacu Bucuresti CSA Steaua Bucuresti BM
       
Arena FRB    
13:15 CSM Buc-Sportul Studentesc CSM Targoviste AF
       
16:00 Finala Mica   CR M
       
19:00 Finala Mare   CR M
       
Olimpia "Octavian Dimofte"    
12:00 CS Olimpia Bucuresti CS Olimpia Brasov AF
       
Liceul Dante Alighieri    
13:00 Raptor Comets MBF
14:00 Raptor Olimpia B J3F
       
Scoala 103    
10:30 Star Olimpia C J3F
12:00 Star AS 30 MBM
       
Colegiul National Ion Creanga    
10:00 Dinamo CSS 6 A Laguna BBM
11:00 Dinamo CSS 6 A Comets MBM
12:00 Dinamo CSS 6 A Star J3M
       
Leu      
13:30 Arhitect Fazanii SM
15:00 Pompierul InterSport SM
16:30 Universitatea Poli 3 SM
18:00 Isteria XXL SM
19:30 Raider Star SM
       
  Duminica 19.02.2012    
       
Liceul Alexandru Ioan Cuza    
12:00 CS Royal Fun Bucuresti CSS Targoviste U14M
       
Arena FRB    
13:00 ACS Champions Bucuresti CSM Targoviste U15F
14:30 ACS Champions Bucuresti CSU Ploiesti U14F
       
Scoala 30    
10:30 AS 30 Comets BBM
11:30 AS 30 Comets MBM
       
Scoala 128    
10:30 Magic Champions Steaua Magic J3M
12:00 Magic Champions Steaua Magic MBM
13:00 Champions CSM Targoviste MBF
14:00 Champions Dan Dacian BBF
15:00 Champions Artesania MBF
16:00 CSS Alexandria Dan Dacian BBF
17:00 Champions Raptors BBM
18:00 Champions CSS Alexandria BBF
       
Scoala 54    
09:00 Olimpia A CSS 4 MBF
10:00 Olimpia A Champions J3F
11:30 CSS 4 Star J3M
       
Scoala 97    
09:30 BC 97 Laguna MBM
10:30 BC 97 Olimpia C J3F
12:00 BC 97 Dan Dacian BBM
13:00 BC 97 Laguna B J3M
14:30 Vilis CSM Targoviste MBF
       
Leu      
09:00 Sacalii URA SM
10:30 Basketball Blues Ultimii Mohicani SM
12:00 Rapid Royal Fun SM
13:30 Mithos Granitul SM
15:00 Viitorul Radosport SM
16:30 Metrorex Emagic SM
18:00 Poli 2  BC 97 SM
19:30 Poli 1 Tancul SM
       
Colegiul National Iulia Hasdeu    
11:00 Dan Dacian Canada Alexandria MBM
12:00 Dan Dacian Canada Alexandria J3M
13:15 Dan Dacian Vipo J2M

Din categoriile: Anunturi importante, Stiri, Comunicate de presa

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.