Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Marti, 13 martie 2012

Program turneu si sedinta tehnica TF U15

Autor: Federatia Romana de Baschet


Datorita unei erori, indreptata ulterior, in programul Turneului Funal al CN U15 masculin si feminin au survenit unele modificari.

Programul de desfasurare al jocurilor fazei preliminare este urmatorul:

 
 14 Martie 2012
 
Masculin – Sala Colegiu Tehnologic
 
Serie/
Joc
ORA Grupa/
Loc
Echipa A Grupa/
Loc
Echipa B
E1 10:00 A1 U Mobitelco Cluj D2 ACSB VIPO
E2 12:00 C1 CS Dinamo CSS 6 B2 CSU Cuadripol Brasov
F1 14:00 B1 LPS Tg. Mures C2 ACS Dan Dacian 1
F2 16:00 D1 CSS Tg. Jiu A2 CS Speranta BC Dinamic
 
Feminin – Sala Liceu N. Iorga
 
Serie/
Joc
ORA Grupa/
Loc
Echipa A Grupa/
Loc
Echipa B
E1 10:00 A1 CN M. Eminescu Oradea D2 CSU Cuadripol
E2 12:00 D1 CSS A.C. Reghin A2 CSS Bega Timisoara
F1 14:00 C1 CSS Alexandria B2 ACS Champion Buc.
F2 16:00 B1 CSS Ploiesti C2 CS Olimpia Buc.
 
 
15 Martie 2012
 
Masculin – Sala Colegiu Tehnologic
 
Serie/
Joc
ORA Grupa/
Loc
Echipa A Grupa/
Loc
Echipa B
E1 11:00 A2 CS Speranta BC Dinamic B1 LPS Tg. Mures
E2 13:00 D2 ACSB VIPO C1 CS Dinamo CSS 6
F1 15:00 B2 CSU Cuadripol Brasov A1 U Mobitelco Cluj
F2 17:00 C2 ACS Dan Dacian 1 D1 CSS Tg. Jiu
 
Feminin – Sala Liceu N. Iorga
 
Serie/
Joc
ORA Grupa/
Loc
Echipa A Grupa/
Loc
Echipa B
E1 11:00 D2 CSU Cuadripol C1 CSS Alexandria
E2 13:00 B2 ACS Champion Buc. A1 CN M. Eminescu Oradea
F1 15:00 D1 CSS A.C. Reghin C2 CS Olimpia Buc.
F2 17:00 A2 CSS Bega Timisoara B1 CSS Ploiesti
 
16 Martie 2012
 
Masculin – Sala Colegiu Tehnologic
 
Serie/
Joc
ORA Grupa/
Loc
Echipa A Grupa/
Loc
Echipa B
E1 11:00 B2 CSU Cuadripol Brasov D2 ACSB VIPO
E2 13:00 B1 LPS Tg. Mures D1 CSS Tg. Jiu
F1 15:00 A2 CS Speranta BC Dinamic C2 ACS Dan Dacian 1
F2 17:00 A1 U Mobitelco Cluj C1 CS Dinamo CSS 6
 
Feminin – Sala Liceu N. Iorga
 
Serie/
Joc
ORA Grupa/
Loc
Echipa A Grupa/
Loc
Echipa B
E1 11:00 A1 CN M. Eminescu Oradea C1 CSS Alexandria
E2 13:00 A2 CSS Bega Timisoara C2 CS Olimpia Buc.
F1 15:00 B2 ACS Champion Buc. D2 CSU Cuadripol
F2 17:00 B1 CSS Ploiesti D1 CSS A.C. Reghin
 
Sedinta Tehnica a Turneului va avea loc la Hotel Nord Ploiesti in ziua de marti 13.03.2012 ora 20:00

Uram mult succes echipelor!

Din categoriile: Comisia de competitii

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.