Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Luni, 23 aprilie 2012

Turneu 2 Divizia B masculin

Autor: Federatia Romana de Baschet

In perioada 24-26 aprilie 2012 va avea loc Turneul 2 al CN divizia B masculin:

Program Turneu Seria 1 - Regimentul de Garda Mihai Viteazul Bucuresti

Marti - 24.04.2012
14:00 - BCM U 2 Pitesti vs. CN Aurel Vlaicu Bucuresti
16:00 - CS Amicii Pitesti vs. CSA Steaua Bucuresti
18:00 - CSU 2 Ploiesti vs. CS Rapid Bucuresti

Miercuri - 25.04.2012
14:00 - CS Rapid Bucuresti vs. CS Amici Pitesti
16:00 - CSA Steaua Bucuresti vs. BCM U 2 Pitesti
18:00 - CN Aurel Vlaicu Bucuresti vs. CSU 2 Ploiesti

Joi - 26.04.2012

14:00 - CS Amicii Pitesti vs. CN Aurel Vlaicu Bucuresti
16:00 - CS Rapid Bucuresti vs. CSA Steaua Bucuresti
18:00 - CSU 2 Ploiesti vs. BCM U 2 Pitesti

Program Turneu Seria 2 - Arena de Baschet Bucuresti

Marti - 24.04.2012

14:30 - CS Phoenix Galati vs. CSM 2007 LPS Focsani
16:30 - CSU Galati vs. CS Concordia Chiajna
18:30 - CS BC Farul Constanta vs. BC Time Bucuresti

Miercuri - 25.04.2012
15:30 - CSM 2007 LPS Focsani vs. CSU Galati
17:30 - BC Time Bucuresti vs. Phoenix Galati
19:30 - CS Concordia Chiajna vs. CS BC Farul Constanta

Joi - 26.04.2012
15:00 - BC Time Bucuresti vs. CSM 2007 LPS Focsani
17:00 - CS BC Farul Constanta vs. CSU Galati
19:00 CS Phoenix Galati vs. CS Concordia Chiajna

Program Turneu Seria 3 - Sala Sporturilor Medias

Marti - 24.04.2012
15:30 - BC Mures II - CSU Brasov
20.00 - CS Vabova Sf. Gheorghe - Gaz Metan II
Miercuri - 25.04.2012
13.00  - Corona Brasov - CS Vabova
20.00  - Gaz Metan II - BC Mures
Joi - 25.04.2012         
11.00 -  BC Mures II - Corona Brasov
13.00 - CSU Brasov - Gaz Metan II

Program Turneu Seria 4 - Arena Antonio Alexe
 
Marti - 24.04.2012
11:00 - WEST OLYMPIA PHOENIX ARAD-BC TIMISOARA 2
13:00 - CSM 2 LPS ORADEA-U MOBITELCO 2 CLUJ-NAPOCA
17:00 - WEST OLYMPIA PHOENIX ARAD-BC TIMBA TIMISOARA
 
Miercuri -  25.04.2012
10:00 - U MOBITELCO 2 CLUJ-NAPOCA- WEST OLYMPIA PHOENIX ARAD
12:00 - BC TIMBA TIMISOARA-CSM 2 LPS ORADEA
16:00 - BC TIMISOARA 2-U MOBITELCO 2 CLUJ-NAPOCA

Din categoriile: Comisia de competitii

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.