Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Miercuri, 25 aprilie 2012

Program Turneu Final U13 masculin si feminin

Autor: Federatia Romana de Baschet

Programul de jocuri a fost modificat in functie de orele si salile puse la dispozitie de organizatori.
Sala Electro nu mai poate fi folosita pentru acest turneu.

Programul Turneului Final al CN U13 masculin si feminin poate fi accesat aici.

Programul Turneului U13 Masculin GVB - BRAILA
 
VINERI 27.04.2012           

17:00-18:15 CSS Tulcea – CSS Unirea Iasi
18:30-19:45 Dan Dacian 3 – LPS Galati
20:00-21:15 Laguna Bucuresti – CSU Ploiesti
 
Sambata 28.04.2012       
9:30-10:45 CSS Unirea Iasi – Dan Dacian 3
11:00-12:15 CS Cuza Sport Braila – CSU Ploiesti
12:30-13:45 LPS Galati – CSS Tulcea
16:00-17:15 CSS Unirea Iasi – LPS Galati
17:30-18:45 Dan Dacian 3 – CSS Tulcea
19:00-20:15 Laguna Bucuresti – CS Cuza Sport Braila
 
Duminica 29.04.2012      
9:00-10:15 Locurile 5-6
10:30-11:45 Locurile 3-4
12:00-13:15 locurile 1-2



Turneu Final GVB Feminin - locurile 9-16 - Oradea

Programul jocurilor Turneu Final GVB U13 Feminin
                                                       
Valbon Arad
CSS Gheorghieni
ACS  KSE Tg.Secuiesc
BC Star Bucuresti
CS  Mihai Eminescu Oradea
 
VINERI  ,27 aprilie ,sala LPS Bihorul
09:30 - BC  Star  Bucure?ti - ACS  KSE Tg.Secuiesc
11:00- CSS  Gheorgheni – CS Mihai Eminescu
 
Sala Universitate Oradea
16:00 - Valbon Arad- BC Star Bucuresti
17:30 - ACS  KSE Tg.Secuiesc- CSS Gheorgheni  
 
SÂMB?T?, 28 aprilie sala LPS Bihorul
09:30 - CS  Mihai Eminescu  Oradea- ACS  KSE Tg.Secuiesc 
11:00 - CSS Gheorgheni   - Valbon Arad
                   
16:30 - BC Star Bucuresti - CSS Gheorgheni
18:00 - Valbon  Arad - CS  Mihai Eminescu Oradea 
 
DUMINIC? , 29 aprilie , sala  LPS Bihorul
09:30 - ACS  KSE Tg.Secuiesc  – Valbon Arad 
 11:00 - CS  Mihai Eminescu Oradea –  BC Star Bucuresti 

Program Turneu Final U13 Baia Mare 27-28.04.2012 Grupa B valorica.


Etapa 1: VINERI 27.04.2012
Ora 18:00 CSS VIITORUL CJ - BC OLIMPIC 2
Ora 19:30 CSU SIBIU - BC OLIMPIC 3

Etapa 2: SAMBATA 28.04.2012
Ora 08:00 CSU SIBIU - BC OLIMPIC 2
Ora 09:30 BC OLIMPIC 3 - CSS VIITORUL CJ

Etapa 3: SAMBATA 28.04.2012
Ora 13:00 CSU SIBIU - CSS VIITORUL CJ
Ora 14:30 BC OLIMPIC 2 - BC OLIMPIC 3

* Echipa BC Olimpic 3 participa la turneu in afara competitiei de U13 datorita numarului mic de echipe care si-au anuntat participarea.


Din categoriile: Comisia de competitii

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.