Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Stirea zilei

Joi, 24 mai 2012

Program Vineri - Intersport Bucharest Streetball Weekend

Autor: Federatia Romana de Baschet

U8, U10,U12 PROGRAM MASCULIN    VINERI, 25.05.2012
TEREN 1:
ORA 15:00  LAKERS vs ZAPACITII DIN PIATA VICTORIEI
ORA 15:15  COMETS 1 vs COMETS 2
ORA 15:30  BABY LAGUNA vs SPORTIC FAGARAS
ORA 15:45 MAGIG vs COMETS 2
ORA 16:00 LAKERS vs COMETS 1
ORA 16:15 MAGIC vs COMETS 2
ORA 16:30 ZAPACITII vs COMETS 1
TEREN 2:
ORA 15:00 BEZBELUCII vs 4 SLAM
ORA 15:15 O. GODYNI 2 vs SPARTANII
ORA 15:30 NEXT GENERATION vs RAY ON
ORA 15:45 BEZBELUCII vs O. GODYNI 1
ORA 16:00 - 4 SLAM vs BLUE SHARKS
ORA 16:15  O.GODYNI 2 vs DELTA TULCEA
ORA 16:30 NEXT GENERATION vs PITICII ATACA
TEREN 3:
ORA 15:00 O. GODYNI 2 vs PITICII ATACA
ORA 15:15 NEXT GENERATION vs DELTA TULCEA
ORA 15:30 BLUE SHARKS vs PITICII ATACA
ORA 15:45 SPARTANII vs O.GODYNI 2
ORA 16:00 BLUE SHARKS vs PITICII ATACA
ORA 16:15 RAY ON vs O.GODYNI 1
ORA 16:45 BABY LAGUNA vs MAGIC
ORA 17:00 SPORTIC FAGARAS vs COMETS 2
ORA 17:15 LAKERS vs MAGIC
ORA 17:30 COMETS 1 vs COMETS 2
ORA 17:45 SPORTIC FAGARAS vs MAGIC
ORA 18: 00 ZAPACITII DIN PIATA VICTORIEI vs COMETS 2
ORA18:15 COMETS 1 vs MAGIC
ORA 18:30 BABY LAGUNA vs COMETS 1
ORA 18:45 LAKERS vs SPORTIC FAGARAS
ORA19:00 MAGIC vs COMETS 2
ORA 19:15 SPORTIC FAGARAS vs COMETS1

TEREN T4:

ORA 15:00 RAY ON vs DELTA TULCEA
ORA 15:30 BEZBELUCII vs BLUE SHARKS
ORA 15:45 O. GODYNI 1 vs DELTA TULCEA
ORA 17:15 O.GODYNI 1 vs O. GODYNI 2
ORA 16:45 BEZBELUCII vs O.GODYNI 2
ORA 17:00 -4 SLAM vs DELTA TULCEA
ORA 17:15 O. GODYNI vs BLUE SHARKS
ORA 17:30 NEXT GENERATION vs PITICII ATACA
ORA 17:45 RAY ON vs SPARTANII
ORA 18:00 BLUE SHARKS vs DELTA TULCEA
ORA 18:15 BEZBELUCII vs PITICII ATACA
ORA 18:30 – 4 SLAM vs O.GODYNI 1
 
 
 
U8, U10,U12 FEMININ
TEREN 7:
ORA 17:00  BLONDELE vs ROCK
ORA 17:15  YOOPY vs SC. GEN 11
ORA 17:30 THE WINNERS vs CSP GAIESTI
ORA 17:45 WHITE NINJA vs BC STAR

U14-U16 MASCULIN

TEREN 6:
ORA 15:00 HARD TO BEAT vs WHITE TIGER
ORA 15:15 ASCENSORUL CULTURAL vs GALUSCARII
ORA 15:30 PACURARII vs VIANU TEAM
ORA 16:00  GUVIZII vs BIZONII
ORA 16:15 VIANU TEAM vs WHITE TIGER
ORA 16:30 JUST FOR FUN vs FARA NUME

TEREN 5:
ORA 16:45 ART EST vs BIZONII
ORA 1 7:00 ODG GAIESTI vs CMCI POWER
ORA 17:15 BIZONII vs YOGI ET. FRIENDS
ORA 17:30 JUST FOR FUN vs WHITE TIGER
ORA 17:45 CMCI POWER vs BT CRAIOVA
ORA 18:00 BULIGA- NU STIM NUMELE ECHIPEI vs FARA NUME
ORA 18:15 FAM. ANDERSON vs ART EST
ORA 18:30 GUVIZII vs CMCI POWER
ORA 18:45 FARA NUME vs ODG GAIESTI
ORA 19:00 JUST FOR FUN vs BULIGA
ORA 19:15 CMCI POWER vs BIZONII
ORA 19:30 YOGI ET FRIENDS vs BT CRAIOVA
 
 
U8, U10,U12 PROGRAM MASCULIN    VINERI, 25.05.2012
TEREN 1:
ORA 15:00  LAKERS vs ZAPACITII DIN PIATA VICTORIEI
ORA 15:15  COMETS 1 vs COMETS 2
ORA 15:30  BABY LAGUNA vs SPORTIC FAGARAS
ORA 15:45 MAGIG vs COMETS 2
ORA 16:00 LAKERS vs COMETS 1
ORA 16:15 MAGIC vs COMETS 2
ORA 16:30 ZAPACITII vs COMETS 1

TEREN 2:

ORA 15:00 BEZBELUCII vs 4 SLAM
ORA 15:15 O. GODYNI 2 vs SPARTANII
ORA 15:30 NEXT GENERATION vs RAY ON
ORA 15:45 BEZBELUCII vs O. GODYNI 1
ORA 16:00 - 4 SLAM vs BLUE SHARKS
0RA 16:15  O.GODYNI 2 vs DELTA TULCEA
ORA 16:30 NEXT GENERATION vs PITICII ATACA

TEREN 3:

ORA 15:00 O. GODYNI 2 vs PITICII ATACA
ORA 15:15 NEXT GENERATION vs DELTA TULCEA
ORA 15:30 BLUE SHARKS vs PITICII ATACA
ORA 15:45 SPARTANII vs O.GODYNI 2
0RA 16:00 BLUE SHARKS vs PITICII ATACA
ORA 16:15 RAY ON vs O.GODYNI 1
ORA 16:45 BABY LAGUNA vs MAGIC
ORA 17:00 SPORTIC FAGARAS vs COMETS 2
ORA 17:15 LAKERS vs MAGIC
ORA 17:30 COMETS 1 vs COMETS 2
17:45 SPORTIC FAGARAS vs MAGIC
ORA 18: 00 ZAPACITII DIN PIATA VICTORIEI vs COMETS 2
ORA18:15 COMETS 1 vs MAGIC
ORA 18:30 BABY LAGUNA vs COMETS 1
ORA 18:45 LAKERS vs SPORTIC FAGARAS
ORA19:00 MAGIC vs COMETS 2
ORA 19:15 SPORTIC FAGARAS vs COMETS1

TEREN T4:

ORA 15:00 RAY ON vs DELTA TULCEA
ORA 15:30 BEZBELUCII vs BLUE SHARKS
ORA 15:45 O. GODYNI 1 vs DELTA TULCEA
ORA 17:15 O.GODYNI 1 vs O. GODYNI 2
ORA 16:45 BEZBELUCII vs O.GODYNI 2
ORA 17:00 -4 SLAM vs DELTA TULCEA
ORA 17:15 O. GODYNI vs BLUE SHARKS
ORA 17:30 NEXT GENERATION vs PITICII ATACA
ORA 17:45 RAY ON vs SPARTANII
ORA 18:00 BLUE SHARKS vs DELTA TULCEA
ORA 18:15 BEZBELUCII vs PITICII ATACA
ORA 18:30 – 4 SLAM vs O.GODYNI 1
 
 
 
U8, U10,U12 FEMININ
TEREN 7:
ORA 17:00  BLONDELE vs ROCK
ORA 17:15  YOOPY vs SC. GEN 11
ORA 17:30 THE WINNERS vs CSP GAIESTI
ORA 17:45 WHITE NINJA vs BC STAR
ORA 18:00 BC Star vs. CSS Nr. 4

U14-U16 MASCULIN

TEREN 6:
ORA 15:00 HARD TO BEAT vs WHITE TIGER
ORA 15:15 ASCENSORUL CULTURAL vs GALUSCARII
ORA 15:30 PACURARII vs VIANU TEAM
ORA 16:00  GUVIZII vs BIZONII
ORA 16:15 VIANU TEAM vs WHITE TIGER
ORA 16:30 JUST FOR FUN vs FARA NUME
Ora 16:45 BC Star vs. CSS Nr. 4 (feminin)

TEREN 5:

ORA 16:45 ART EST vs BIZONII
ORA 1 7:00 ODG GAIESTI vs CMCI POWER
ORA 17:15 BIZONII vs YOGI ET. FRIENDS
ORA 17:30 JUST FOR FUN vs WHITE TIGER
ORA 17:45 CMCI POWER vs BT CRAIOVA
ORA 18:00 BULIGA- NU STIM NUMELE ECHIPEI vs FARA NUME
ORA 18:15 FAM. ANDERSON vs ART EST
ORA 18:30 GUVIZII vs CMCI POWER
ORA 18:45 FARA NUME vs ODG GAIESTI
ORA 19:00 JUST FOR FUN vs BULIGA
ORA 19:15 CMCI POWER vs BIZONII
ORA 19:30 YOGI ET FRIENDS vs BT CRAIOVA
 
 
U18 feminin si masculin se va desfasura in zilele de sambata si duminica

In cazul in care exista echipe care nu se regasesc in program acestea se vor prezenta In Piata George Enescu la ora 17:00 la Deschiderea competitiei.


Din categoriile: Stirea zilei, Anunturi importante

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.