Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Stirea zilei

Sambata, 28 iulie 2012

Summer Camp PerformBaschet 2012, gata de start

Autor: Federatia Romana de Baschet

Dupa ce ultimele detalii au fost puse la punct, a doua editie a Summer Camp PerformBaschet este gata de start. Duminica, tinerii baschetbalisti sunt asteptati la Brasov, la cel mai tare cantonament de pregatire din aceasta vara. Antrenorii americani, dar si tehnicienii romani, sunt si ei gata de reintalnirea cu jucatorii si abia asteapta sa dea drumul antrenamentelor de pe terenurile de sport ale Liceului de Informatica “Grigore Moisil” din Brasov.

Sosirea participantilor este programata in data de 29 iulie 2012, intre orele 15:00 – 16:00, la Hotelul DECEBAL din Brasov (Strada Lunii nr.3, Brasov), transportul si alte aspecte revenind total parintilor sau cluburilor.

Sportivii trebuie sa aiba asupra lor echipamente de joc, ghete, tricouri si sorturi, sa nu isi uite buna dispozitie si nici pofta de baschet!
Din partea Federatiei Romane de Baschet persoana de contact la Brasov va fi domnul Vasile Popa (Tel.:  0736.398.907), insa avem rugamintea  de a intra in legatura cu personalul FR Baschet doar in cazul unor probleme cu adevarat importante!

Mai jos prezentam si lista cu sportivii inscrisi pana in acest moment la Summer Camp.

Atentie! Daca unul dintre sportivi nu se regaseste pe lista este rugat sa ia legatura cu ofiterul de presa al FR Baschet,  Edward Stanescu (edward.stanescu@frbaschet.ro / 0736.398.900).

Uram tuturor participantilor multa bafta la antrenamente!

Nr. Crt Nume jucator Club Anul nasterii Sex
1 Petrea Vlad Dan Dacian 1997 M
2 Clenj Razvan Dan Dacian 1997 M
3 Casale Amedeo Dinamo CSS 6 1997 M
4 Codreanu Robert Dinamo CSS 6 1997 M
5 Parjolescu Robert Dinamo CSS 6 1997 M
6 Gheorghe Tudor CSU Cuadripol Brasov 1997 M
7 Dumitru Cristian U-Mobiteco Cluj-Napoca 1997 M
8 Anders Teir U-Mobiteco Cluj-Napoca 1997 M
         
9 Tone Gabrie Laguna Bucuresti 1998 M
10 Tufan Andrei Laguna Bucuresti 1998 M
11 Zaharia Teodor Drobeta Turnu Severin 1998 M
12 Mircean Alex U-Mobitelco Cluj-Napoca 1998 M
13 Bredureanu Andrei CSU Cuadripol Brasov 1998 M
14 Ghita Tim U-Mobitelco Cluj-Napoca 1998 M
15 Vlad Adrian CSS Targu-Jiu 1998 M
16 Muresan Andrei U-Mobitelco Cluj-Napoca 1998 M
17 Sanda Silviu CSS Targu-Jiu 1998 M
18 Georgescu Ionut CSU Cuadripol Brasov 1998 M
19 Luca Paraschiv Laguna Bucuresti 1998 M
20 Darwiche Georges Laguna Bucuresti 1998 M
21 Popa Rares Laguna Bucuresti 1998 M
22 Bagu Gabriel Laguna Bucuresti 1998 M
         
23 Hrenciuc Alexandru Triumph Radauti 2000 M
24 Radu Eduard Dan Dacian 2000 M
25 Maciuca Mihai Dan Dacian 2000 M
26 Georgescu Alexandru Spike Bucuresti 2000 M
27 Gavriloaia Aurelian Dan Dacian 2000 M
28 Tufis Stefan CSS Targu-Jiu 2000 M
29 Constantin Denis CSU Ploiesti 2000 M
30 Blaj Voinescu CSU Cuadripol Brasov 2000 M
31 Toader Eduard Dan Dacian 2000 M
32 Juverdeanu Matei Dan Dacian 2000 M
33 Ciubotariu Teodor CSS Unirea Iasi 2000 M
34 Ghita Alexandru   2000 M
35 Stineru Cristian Spike Bucuresti 2000 M
36 Copos Alec U-Mobitelco Cluj-Napoca 2000 M
37 Chioreanu Davis U-Mobitelco Cluj-Napoca 2000 M
38 Stetca Daniel Labradors Targu-Mures 2000 M
39 Gheorghe Adrian Total Sport Arges Pitesti 2000 M
40 Pacurar Alex U-Mobitelco Cluj-Napoca 2000 M
41 Macavei Tudor U-Mobitelco Cluj-Napoca 2000 M
42 Tintoaca Rares Magic Champions 2000 M
43 Cernauteanu Andrei Triumph Radauti 2000 M
         
44 Cretu Andreea Phoenix Galati 1998 F
45 Ciordas Maria CN Mihai Eminescu Oradea 1997 F
46 Serb Adelina CN Mihai Eminescu Oradea 1997 F
47 Anghel Monica CN Mihai Eminescu Oradea 1997 F
48 Peter Timea CN Mihai Eminescu Oradea 1997 F
49 Aursulesei Andreea LPS Botosani 1997 F
50 Olteanu Andreea LPS Craiova 1997 F
51 Karsai Anett MC Sport Cluj 1997 F
         
52 Varga Iulia Alexandru Ceusianu Reghin 2000 F
53 Sauciuc Bianca CSS 1 Constanta 2000 F
54 Pasca Antonia CSS 1 Constanta 2000 F
55 Petrescu Teodora CSS Phoenix Constanta 2000 F
56 Stefan Andreea Valbon Arad 2000 F
57 Racz Andreea Valbon Arad 2000 F
58 Prenciu Maria Madalina BC Severin 2000 F
59 Bupte Denisa LPS Arad 2000 F
60 Popa Paula LPS Arad 2000 F
61 Marin Alexandra BC Star Bucuresti 2000 F
62 Mincu Ana CS Olimpia 2000 F
63 Lucovici Andreea CS Olimpia 2000 F
64 Chiorean Raluca Valbon Arad 2000 F
65 Torjenschi Ana CS Olimpia 2000 F
66 Czimbalnos Brigita CSS Gheorghieni 2000 F
67 Craciun Anca CSU Cuadripol Brasov 2000 F
         
68 Olaru Victor  Aurelian CSS Bacau    
69 COJOCARU IOANA - ANDREEA ACS CHAMPIONS    
70 AGACHI ROXANA BASCHET CLUB STAR    
71 SUSNEA DIANA BASCHET CLUB STAR    
72 FLOREA ANA BASCHET CLUB STAR    
73 GRIGORE CRISTINA BASCHET CLUB STAR    
74 ILIESCU ANDREI DAN DACIAN    
75 GÂR?U CSS BAC?U    
76 BOCEANU RAFAEL-CONSTANTIN C S HEART Drobeta Turnu-Severin    
77 Sosea Andrei C.S. Heart    
78 Ciobanu Madalina ACS Champions    
79 MANCIU ADRIAN-PETRU CSS BACAU    
80 Gheorghica Radu - Ionut C.S.S. Baschet Club Junior Iasi    
81 Lepadatu Iulia CSU Brasov    
82 CAPRARESCU MIHAI L.P.S.C.S.U. PITESTI    
83      CALANCEA Sergiu                       CSU BRASOV    
84 FERARIU ANA CSU-CUADRIPOL BRASOV    
85 Salceanu Vlad Scoala Sportiva Unirea Iasi    
86 IONESCU SEBASTIAN CSS CRAIOVA    
87 Dobrea CSU BRASOV    
88 NICA  ACS  DAN  DACIAN   BUCURESTI    
89 IONESCU Andrei  ACS  DAN  DACIAN   BUCURESTI    
90 Sica Dan Andrei VIPO Baschet    
91 VOLF ADRIAN VICTOR ACSB VIPO    
92 Smarandache CSS CRAIOVA    
93 Minculeasa Miruna C.S.S. CRAIOVA    
94 VASILE DAVID ANDREI CS ROYAL FUN    
95 TUDORACHE  ANDREI MUGUR CSU ASESOFT PLOIESTI    
96 NEACSU IONUT CS PHOENIX CONSTANTA    
97 BLAGA LPS TARGU MURES    
98 Brisan Iulian CSU ASESOFT PLOIESTI    
99 TUDOR Ioan Adrian CSS 1    
100 Pocovnicu  C.S.S. Tulcea    
101 POP SC PLIMOB STIINTA DRAGOS VODA SIGHET    
102 Berceanu Ionut DAN DACIAN    
103 Geana Vlad CSU ASESOFT PLOIESTI    
104 Balanean Cristian Ioan Magic Champions    
105 NEDELCU MIRCEA CSS UNIREA IASI    
106 Ghita Mircea LPS CSU PITESTI    
107 CARDER  SABINA CHAMPIONS    
108 BARBUCEANU TEODOR CSS PLOIESTI    
109 DIACONESCU  ANTON CSS1 PAJURA BUCURESTI    
110 Buiciuc Sebastian-Constantin BC JUNIOR IASI    
111 Cobzaru Codrin - Tudor Baschet Club Junior Iasi    
112 FILOTI STEFAN ALEXANDRU CSU PLOIESTI    
113 Ivacson Balog Zsuzsana CSS Reghin    
 

Din categoriile: Stirea zilei, PerformBaschet, Anunturi importante

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.