Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Marti, 2 octombrie 2012

Locatii Turnee CN U13

Autor: Federatia Romana de Baschet

CN U13 Masculin

  SERIA 12 – 14 octombrie 2012
1.  CNS Cetate Deva
ACS Whitesnakes Sibiu
CSS Sibiu
CSU Sibiu
CSS  SIBIU
 
2. CS Speranta Dinamic Cluj?Napoca
BC Olimpic Baia Mare 1
 LPS?CSS Satu Mare
ACS Eko Sighet Sighetul Marmatiei
ACS Eko Sighet Sighetul Marmatiei
3. CS U-Mobitelco Cluj-Napoca 1
CS U-Mobitelco Cluj-Napoca 3
BC Olimpic Baia Mare 2
Labradors Tg Mures
U-Mobitelco Cluj-Napoca
4. CSM Miercurea Ciuc
CSS Nagy Mozes Tg. Secuiesc
BC Mures Tg Mures
CS U-Mobitelco Cluj-Napoca 2
CSS Gheorghieni
CSS Gheorgheni
5.  CSS Brasovia Brasov
CSU Brasov
CSS Sf Gheorghe
BC Galactica Brasov
CS Phoenix Brasov
CSS Sf Gheorghe
 
6. CSS Botosani
CS Preventis Iasi
CS Triumph Radauti
CS National Iasi
CSS Buzau
CSS Buzau
7. CSS Craiova
CS Total Sport Arges Pitesti
CSS Tg. Jiu
LPS CSU Pitesti
CSS Targoviste
CSS Craiova
 
8. ACS Artesania Bucuresti
ACS AS 30 Bucuresti
ACS Baller Bucuresti
ACS Dan Dacian Bucuresti 1
CS Sevlar Ploiesti
ACS Artesania Bucuresti
9. ACS Dan Dacian Bucuresti 3
BC Laguna Bucuresti
BC Slam Bucuresti
Dinamo CSS 6 Bucuresti
Laguna Bucuresti
10. CN Aurel Vlaicu Bucuresti
CS Royal Fun Bucuresti
CS Spike Bucuresti
Magic Champions Bucuresti
ACS Dan Dacian Bucuresti 2
CN Aurel Vlaicu
11. CS Cuza Sport Braila
ACS Axiopolis Cernavoda
CSS Tulcea
CSU Ploiesti
CS Cuza Sport Braila
12. BC Athletic Constanta
CS Fly OC Constanta
CS Phoenix Constanta
BC Athletic Constanta
BC Athletic Constanta
 


CN U13 Feminin

  SERIA 12 – 14 octombrie 2012
1. LPS Arad
LPS Alba Iulia
CSS Craiova
BC Severin Dr. Tr. Severin
CSS Craiova
 
 
2.  CS Galactica Cluj-Napoca
For You U Cluj-Napoca
BC Olimpic Baia Mare
LAPI Dej
CS Galactica Cluj?Napoca
 
3.  CSS Brasovia Brasov
CSU Brasov
CSS Sf Gheorghe
CSM Targoviste
BC Sirius Tg Mures
BC Sirius Tg Mures
4. CSS Al Ceusianu Reghin
CSS Gheorghieni
ACS Vendor Od. Secuiesc 1
CSS Sibiu
CSU Brasov
CSS Gheorghieni
 
 
5.   CSS Ploiesti
CSS Ploiesti
CS Phoenix Constanta
CSS 1 Constanta
CSS Ploiesti
 
6. ACS Dan Dacian Bucuresti
BC Star Bucuresti
CS Olimpia Bucuresti
CSS nr.4 Bucuresti
Kanada Basket Alexandria
CS Olimpia Bucuresti
7. CSS Botosani
CSM Moinesti
CS National Iasi
LPS Galati
LPS Galati



Din categoriile: Comisia de competitii

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.