Federatia Romana de Baschet
FIBA FIBA Europe
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Miercuri, 31 octombrie 2012

Locatii Turnee CN U15 si CN U13

Autor: Federatia Romana de Baschet

Turneul 1 al fazei preliminare al CN U15 masculin va avea loc in urmatoarele locatii:

    09 - 11 noiembrie 14 – 16 decembrie
Seria 1 BC Olimpic Baia Mare
LPS Satu Mare
CS U-Mobitelco Cluj-Napoca 3
CS Olimpic Baia Mare Nu s-a inregistrat nicio cerere de organizare
Seria 2 CS U-Mobitelco Cluj-Napoca 1
CS U-Mobitelco Cluj-Napoca 2
CSS Medias
CSS Sibiu
CSS Viitorul Cluj
CSS Sibiu  Nu s-a inregistrat nicio cerere de organizare
Seria 3 CSU Brasov
CSS Gheorghieni
CSM Miercurea Ciuc
BC Mures Tg Mures
CSS Gheorgheni  Nu s-a inregistrat nicio cerere de organizare
Seria 4 CSS Unirea Iasi
LPS Focsani
LPS Galati
LPS Galati  Nu s-a inregistrat nicio cerere de organizare
Seria 5 CSS Craiova
CSS Tg. Jiu
LPS CSU Pitesti
CSS Targoviste
Total Sport Pitesti
LPS Pitesti  Nu s-a inregistrat nicio cerere de organizare
Seria 6 Kanada Basket Alexandria
ACS Baller Bucuresti
ACS Dan Dacian Bucuresti 2
Steaua Magic Bucuresti
ACS Baller Bucuresti  Nu s-a inregistrat nicio cerere de organizare
Seria 7 Concordia Chiajna
BC Laguna Bucuresti
CN Aurel Vlaicu Bucuresti
CS Royal Fun Bucuresti
CN Aurel Vlaicu  Nu s-a inregistrat nicio cerere de organizare
Seria 8 CS Spike Bucuresti
CSS Nr 1 Pajura Bucuresti
CSS nr. 6 Dinamo Bucuresti
ACS Dan Dacian Bucuresti 3
CS Spike Bucuresti  Nu s-a inregistrat nicio cerere de organizare
Seria 9 CS Cuza Sport Braila
ACS Dan Dacian Bucuresti 1
Magic Champions Bucuresti
ACS Axiopolis Cernavoda
CSS 6 Bucuresti (Sala Luica – teren neutru)  S-a inregistrat o cerere de organizare

Turneul 1 al fazei preliminare al CN U15 feminin va avea loc in urmatoarele locatii:

    09 - 11 noiembrie 14 – 16 decembrie
Seria 1 BC Valbon Arad
CSU Crisul Oradea
CSS Arany Janos Salonta
CSS Bega Timisoara
CSS Bega Timisoara Nu s-a inregistrat nicio cerere de organizare
Seria 2 For You U Cluj?Napoca
LAPI Dej
LPS Alba Iulia
CSS Sibiu
CSS Sibiu  Nu s-a inregistrat nicio cerere de organizare
Seria 3 CSS Gheorghieni
CSS Sf Gheorghe
ACS KSE Tg. Secuiesc
MC Sport Cluj-Napoca
CSS Gheorgheni  Nu s-a inregistrat nicio cerere de organizare
Seria 4 LPS Galati
Solaris Sporting Club Ploiesti
ACS Champions Bucuresti
ACS Champions Bucuresti  Nu s-a inregistrat nicio cerere de organizare
Seria 5 CSS Alexandria
ACSB Raptors Bucuresti
CSU Ploiesti
CSU Brasov
CSS Alexandria  Nu s-a inregistrat nicio cerere de organizare


Turneul 2 al fazei preliminare al CN U13 masculin se va disputa in urmatoarele locatii

SERIA 12 – 14 octombrie 2012 16 – 18 noiembrie 2012
CNS Cetate Deva
ACS Whitesnakes Sibiu
CSS Sibiu
CSU Sibiu
CSS  SIBIU
 
CNS Cetate Deva
 
CS Speranta Dinamic Cluj?Napoca
BC Olimpic Baia Mare 1
 LPS?CSS Satu Mare
ACS Eko Sighet Sighetul Marmatiei
ACS Eko Sighet Sighetul Marmatiei LPS Satu Mare
CS U?Mobitelco Cluj?Napoca 1
CS U?Mobitelco Cluj?Napoca 3
BC Olimpic Baia Mare 2
Labradors Tg Mures
U-Mobitelco Cluj-Napoca CS Olimpic Baia Mare 2
CSM Miercurea Ciuc
CSS Nagy Mozes Tg. Secuiesc
BC Mures Tg Mures
CS U?Mobitelco Cluj?Napoca 2
CSS Gheorghieni
CSS Gheorgheni U-Mobitelco 2 Cluj
CSS Brasovia Brasov
CSU Brasov
CSS Sf Gheorghe
BC Galactica Brasov
CS Phoenix Brasov
CSS Sf Gheorghe
 
CSS Sf Gheorghe
 
CSS Botosani
CS Preventis Iasi
CS Triumph Radauti
CS National Iasi
CSS Buzau
CSS Buzau CS Preventis Iasi
CSS Craiova
CS Total Sport Arges Pitesti
CSS Tg. Jiu
LPS CSU Pitesti
CSS Targoviste
CSS Craiova
 
CSS Targoviste
 
ACS Artesania Bucuresti
ACS AS 30 Bucuresti
ACS Baller Bucuresti
ACS Dan Dacian Bucuresti 1
CS Sevlar Ploiesti
ACS Artesania Bucuresti ACS Baller Bucuresti
ACS Dan Dacian Bucuresti 3
BC Laguna Bucuresti
BC Slam Bucuresti
Dinamo CSS 6 Bucuresti
Laguna Bucuresti CS Dinamo CSS 6 Bucuresti
CN Aurel Vlaicu Bucuresti
CS Royal Fun Bucuresti
CS Spike Bucuresti
Magic Champions Bucuresti
ACS Dan Dacian Bucuresti 2
CN Aurel Vlaicu CN Aurel Vlaicu
CS Cuza Sport Braila
LPS Galati
CSS Tulcea
CSU Ploiesti
CS Cuza Sport Braila CSS Tulcea
BC Athletic Constanta
CS Fly OC Constanta
CS Phoenix Constanta
BC Athletic Constanta
ACS Axiopolis Cernavoda
BC Athletic Constanta
 
CS Phoenix Constanta
 

Turneul 2 al fazei preliminare al CN U13 feminin se va disputa in urmatoarele locatii:

  SERIA 12 – 14 octombrie 2012 16 – 18 noiembrie 2012
1.              LPS Arad
LPS Alba Iulia
CSS Craiova
BC Severin Dr. Tr. Severin
CSS Craiova
 
 
LPS Arad
 
2.              CS Galactica Cluj?Napoca
For You U Cluj?Napoca
BC Olimpic Baia Mare
LAPI Dej
CS Galactica Cluj-Napoca
 
BC Olimpic Baia Mare
3.              CSS Brasovia Brasov
CSU Brasov
CSS Sf Gheorghe
CSM Targoviste
BC Sirius Tg Mures
BC Sirius Tg Mures CSS Sf Gheorghe
 
4.              CSS Al Ceusianu Reghin
CSS Gheorghieni
ACS Vendor Od. Secuiesc 1
CSS Sibiu
CSU Brasov
CSS Gheorghieni
 
CSS Sibiu
 
5.              CSS Ploiesti
CSS Ploiesti
AS Solaris Sporting Club Ploiesti
CS Phoenix Constanta
CSS 1 Constanta
CSS Ploiesti
 
CS Phoenix Constanta
 
 
6.              ACS Dan Dacian Bucuresti
BC Star Bucuresti
CS Olimpia Bucuresti
CSS nr.4 Bucuresti
Kanada Basket Alexandria
CS Olimpia Bucuresti CS BG Canada Alexandria
7.              CSS Botosani
CSM Moinesti
CS National Iasi
LPS Galati
LPS Galati CSS National Iasi

Din categoriile: Comisia de competitii

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2011, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.