Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Anunturi importante

Joi, 1 noiembrie 2012

Unde vedem baschet in acest week-end in Capitala

Autor: Federatia Romana de Baschet

In urma numeroaselor solicitari, Federatia Romana de Baschet, cu sprijinul Asociatiei de Baschet a Muncipiului Bucuresti, reia initiativa de a veni in intampinare fanilor baschetului si va prezinta programul meciurilor care se vor disputa in Capitala in acest week-end. Astfel, conform programului oficial, in perioada 03-04 noiembrie 2012, vor avea loc in salile din Bucuresti urmatoarele partide:

SAMBATA 03 NOIEMBRIE

ARENA DE BASCHET
ora 10:00 CSM BUCURESTI SPORTUL STUDENTESC - CSM UNIVERSITATEA ORADEA (LNBF, etapa VIII)
SALA RAPID
ora 14:00 RAPID BUCURESTI - CSU 2 PLOIESTI (LIGA I)
SALA REGIMENTULUI DE GARDA "MIHAI VITEAZUL"
ora 10:00 SPIKE - VIPO (JM3)
ora 11:30 SPIKE - DINAMO CSS 6 (JM1)
SALA CSS 6 (LUICA)
ora 13:00 CSS 6 DINAMO - CSS 4 (BBM)
ora 14:30CSS 6 DINAMO - BALLER (MBM)
SALA SCOLII GENERALE NR. 82
ora 09:00 COMETS - ROYAL FUN (MBM)
ora 10:00 COMETS - 4 SPORTS (BBM)
ora 11:00 STAR - COMETS (MBM)
SALA SCOLII GENERALE NR. 175
ora 13:30 4 SPORTS - CSS4 LAGUNA (MBM)
SALA SCOLII GENERALE NR. 309
ora 15:00 SPORT FOR ALL - OLIMPIA 2 BUCURESTI (JF3)
ora 16:30 SPORT FOR ALL - SLAM 1 BUCURESTI (MBM)
SALA LICEULUI "NICOLAE TONITZA"
ora 10:00 VIITORUL - CSS 6 (BBF)
ora 11:00 CS TARGOVISTE - CSS 6 (MBF)
SALA LICEULUI "DANTE ALIGHIERI"
ora 12:00 DAN DACIAN - RAPTORS (BBF)
ora 13:00 RAPTORS - VILLIS (MBF)
ora 14:00 RAPTORS - STAR (JF3)
SALA SCOLII GENERALE NR. 54
ora 09:00 VIITORUL - BALLER (BBM)
ora 10:00 VIITORUL - STEAUA (JM2)
ora 11:30 CSS 4 - ACS CHAMPIONS (JF3)
ora 13:00 PALESTRA - CSS 6 DINAMO (JM3)
SALA LEU
ora 13:30 STIINTA - PHOENIX GALATI (LIGA I)
ora 13;30 RAPID - TRACTORUL (SEN)
ora 15:00 FACTOR - POLI 1 (SEN)
ora 16:30 RADO - SILENA (SEN)
ora 18:00 LAGUNA - NEMRUT (SEN)
ora 19:30 POLI 3 - XXL (SEN)
ora 21:00 SPEED - VIITORUL (SEN)
SALA SCOLII GENERALE NR. 30
ora 13:00 PLAY BALL - DAN DACIAN 1 (MBM)
ora 14:00 PLAY BALL - SLAM 1 (JM3)
SALA SCOLII GENERALE NR. 308
ora 14:30 ARTESANIA - DAN DACIAN (MBF)
ora 15:30 DAN DACIAN - ARTESANIA (JM3)
SALA SCOLII GENERALE NR. 129
ora 13:30 CSS 4 LAGUNA - DAN DACIAN 1 (JM3)
ora 15:00 CSS 6 DINAMO 3 - LAGUNA (JM3)
ora 16:30 LAGUNA - ROYAL FUN (JM2)
ora 18:00 LAGUNA - DAN DACIAN (JM1)

DUMINICA 4 NOIEMBRIE

SALA LICEULUI "IULIU MANIU"
ora 12:00 CSS 2 - CHAMPIONS (BBF)
ora 13:00 CSS 2 - OLIMPIA 2 BUCURESTI
SALA SCOLII GENERALE NR. 128
ora 09:00 DAN DACIAN 2 - OLIMPIA 1 BUCURESTI (MBF)
ora 10:00 DAN DACIAN 1 - CSS ALEXANDRIA (MBF)
ora 11:00 DAN DACIAN - LAGUNA (BBM)
ora 12:00 DAN DACIAN 2 - RAPTORS (MBM)
ora 13:00 DAN DACIAN 3 - CRAIOVA (U14 M)
ora 14:30 DAN DACIAN 2 - MAGIC CHAMPIONS (U14 M)
ora 16:00 DAN DACIAN 2 - CSS 6 DINAMO 1 (JM2)
ora 17:30 DAN DACIAN 1 - CSS 6 DINAMO 2 (JM2)
SALA LICEULUI "HENRI COANDA"
ora 10:00 ACS CHAMPIONS - 4 SPORTS (MBF)
ora 11:30 ACS CHAMPIONS - RAPTORS (U14 F)
ora 13:00 ACS CHAMPIONS - RAPTORS (BBM)
ora 14:00 ACS CHAMPIONS - RAPTORS (MBM)
ora 15:00 ACS CHAMPIONS - BC SLAM (BBM)
ora 16:00 ACS CHAMPIONS - AMICII BASCHETULUI (MBM)
ora 17:00 ACS CHAMPIONS - VIPO (MBM)
ora 18:00 ACS CHAMPIONS - BC STAR (OF)
SALA LICEULUI "GRIGORE MOISIL"
ora 09:00 STEAUA - COSTEL CERNAT (MBM)
ora 10:00 ALEXANDRIA - VIITORUL (BBM)
ora 11:00 CSS 5 - COSTEL CERNAT (BBM)
SALA LEU
ora 09:00 ROYAL FUN - AD HOC (SEN)
ora 10:30 TANCUL - MOHICANII (SEN)
ora 12:00 RAPID - SPORT FOR ALL (SEN)
ora 13:30 MITHOS - METROREX (SEN)
ora 15:00 FACTOR - POLI 1 (SEN)
ora 16:30 LEII - UNIVERSITATEA (SEN)
ora 18:00 TATICII - ISTERIA (SEN)
ora 19:30 TITANII - PIONERII (SEN)
ora 21:00 PENSIONARII - FAZANII (SEN)
SALA SCOLII GENERALE NR. 280
ora 09:30 STEAUA MAGIC - VIITORUL (JM3)
ora 11:00 ACS STEAUA MAGIC 2008 - DINAMO CSS 6 (U18 M)
SALA SCOLII GENERALE NR. 97
ora 09:30 BC 97 - BC SLAM 2 (MBM)
ora 10:30 OLIMPIA 1 BUCURESTI - BC 97 (JF3)
ora 12:00 BC 97 - SPORT FOR ALL (JM3)
SALA LICEULUI "AL. I. CUZA"
ora 11:00 ACS ROYAL FUN - CONCORDIA CHIAJNA (U14 M)
ora 12:30 AS 30 - ROYAL FUN (JM3)
ora 14:00 ROYAL FUN - ARTESANIA (MBM)
SALA SCOLII GENERALE NR. 129
ora 11:00 BC LAGUNA - CN VLADIMIR STREINU GAESTI (U14 M)
SALA LICEULUI "DANTE ALIGHIERI"
ora 11:00 ACS BALLER - ACS DAN DACIAN 1 (U14 M)
ora 12:30 AMICAL BALLER
SALA COLEGIULUI NATIONAL"AUREL VLAICU"
ora 12:00 CN AUREL VLAICU 2 - CN AUREL VLAICU 1 (U18 M)
ora 13:30 BC SLAM - CN AUREL VLAICU (U14 M)
SALA OLIMPIA "PROF. OCTAVIAN DIMOFTE"
ora 12:00 CSS 2 - OLIMPIA BUCURESTI (U18 F)
ARENA DE BASCHET
ora 19:00 3 jocuri (CUPA CORPORATIILOR)

Din categoriile: Anunturi importante, Stiri, Jucatori

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.