Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Miercuri, 7 noiembrie 2012

Programele Turneelor CN U15

Autor: Federatia Romana de Baschet

CN U15 Feminin

Seria 4 -  Sala Henri Coanda Bucuresti
Duminica 11.11.2012
ora 09:00 -   ACS Champions Bucuresti - Solaris Sporting Club Ploiesti
ora 13:00LPS Galati - ACS CHAMPIONS BUC
ora 16:30 - Solaris Sporting Club Ploiesti - LPS Galati

CN U15 Masculin


Seria 1 - Sala Sc. G. Cosbuc Baia Mare
Vineri 09.11.2012

ora 18:00 - Bc Olimpic-LPS Satu Mare ora
20:00 - CSU Mobitelco 3 Cluj - CSS Viitorul Cluj Napoca
Sambata 10.11.2012

ora 09:00 - BC Olimpic-CSS Viitorul Cluj Napoca
ora 11:00 - LPS Satu Mare-CSU Mobitelco 3 Cluj
ora 15:00 - BC Olimpic -CSU Mobitelco 3 Cluj
ora 17:00 - CSS Viitorul Cluj Napoca- LPS Satu Mare

Seria 4 - Galati

Vineri 09.11.2012
ora 11:00  - LPS Galati - CSS Focsani
ora 17.00: CSS Focsani - CSS Unirea Iasi
Sambata 10.11.2012
ora 10.00: CSS Unirea Iasi - LPS Galati

Seria 5 - Pitesti - Sc. nr. 13
Vineri - 09.11.2012
11.00 CSS Targoviste - Total Sport Pitesti
12.45 LPS CSU Pitesti - CSS Tg. Jiu
17.00 CSS Craiova - CSS Targoviste
18.45 Total Sport Pitesti - LPS CSU Pitesti
Sambata - 10.11.2012
10.00 CSS Tg. Jiu - Total Sport Pitesti
11.45 LPS CSU Pitesti - CSS Craiova
16.30 CSS Craiova - CSS Tg. Jiu
18.15 CSS Targoviste - LPS CSU Pitesti
Duminica - 11.11.2012
9.30 Total Sport Pitesti - CSS Craiova
11.15 CSS Tg. Jiu - CSS Targoviste

Seria 6 - Lic. Dante Alighieri Bucuresti
Sambata 10.11.2012
15:30  C.S. BG Canada Alexandria vs. Steaua Magic Bucuresti
17:00   A.C.S. Baller Bucuresti vs. A.C.S. Dan Dacian 2 Bucuresti
Duminica 11.11.2012
11:00   Steaua Magic Bucuresti vs. A.C.S. Baller Bucuresti
12:15   A.C.S. Baller Bucuresti vs. C.S. BG Canada Alexandria
13:30   A.C.S. Dan Dacian 2 Bucuresti vs. C.S. BG Canada Alexandria
14:45   A.C.S. Dan Dacian Bucuresti vs. Steaua Magic Bucuresti

Seria 8 - Sala Mihai Viteazul Bucuresti

Sambata 10.11.2012
13:30 ACS DAN DACIAN 3 BUC - CS SPIKE BUC
15:00 CSS NR 1 PAJURA - CSS NR 6 DINAMO BUC
Duminica 11.11.2012
8:00 CS SPIKE BUC - CSS NR1 PAJURA BUC
9:30 CSS NR 6 DINAMO BUC - ACS DAN DACIAN 3 BUC
16:00 ACS DAN DACIAN 3 BUC - CSS NR 1 PAJURA BUC
17:30 CSS NR 6 DINAMO BUC - CS SPIKE BUC


Seria 9 - Sala Luica CSS 6 (teren neutru)

Sambata 10.11.2012
ora 10:00 - CS Cuza Sport Braila vs. ACS Axiopolis Cernavoda
ora 12:00 - ACS Dan Dacian 1 Buc. vs. ACS Magic Champions Buc.
ora 16:30 - ACS Magic Champions Buc. vs. CS Cuza Sport Braila
ora 18:30 - ACS Axiopolis Cernavoda vs. ACS Dan Dacian 1 Buc.
ora 20:30 - CS Cuza Sport Braila vs. ACS Dan Dacian 1 Buc.
Duminica 11.11.2012
ora 09:00 - ACS Magic Champions Buc.vs. ACS Axiopolis Cernavoda

Din categoriile: Comisia de competitii

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.