Federatia Romana de Baschet
FIBA FIBA Europe
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Joi, 15 noiembrie 2012

Program jocuri Turneu 2 CN U13

Autor: Federatia Romana de Baschet

CN U13 Masculin

Seria 1 - Deva
Sambata 17.11.2012 
 
10.30 - C.N.S. CETATE DEVA – C.S.U. SIBIU
12.00 - C.S.S SIBIU – CS WHITESNAKES SIBIU
17.00 - C.N.S. CETATE DEVA – C.S.S. SIBIU
18.30 - C.S.U. SIBIU – CS WHITESNAKES SIBIU
Duminica 18.11.2012
 09.00 - C.S.S. SIBIU – C.S.U. SIBIU
 10.30 - C.S. WITHESNAKES SIBIU – C.N.S. CETATE DEVA

Seria 2 - LPS Satu Mare

Duminica - 18.11.2012
10:00 - B.C. Olimpic Baia Mare – LPS Satu Mare
12.00 - EKO Sighet – BC Olimpic Baia Mare
15.30 - LPS Satu Mare – EKO Sighet

Seria 3 -
Vineri 16.11.2012

18:00 - CS U?Mobitelco Cluj?Napoca 1 - CS U?Mobitelco Cluj?Napoca 3
19:30 - BC Olimpic Baia Mare 2  - Labradors Tg Mures
Sambata 17.11.2012
09:00 - Labradors Tg Mures - CS U?Mobitelco Cluj?Napoca 1
10:30 - CS U?Mobitelco Cluj?Napoca 3 - BC Olimpic Baia Mare 2
15:00 - CS U?Mobitelco Cluj?Napoca 1  - BC Olimpic Baia Mare 2
16.30 - Labradors Tg Mures - CS U?Mobitelco Cluj?Napoca 3

Seria 4 - Liceului Teoretic “Onisifor Ghibu” Cluj-Napoca
Vineri - 16.11.2012

12.30 BC Mure? Tg. Mure? - CSM Miercurea Ciuc
14.00 CSS Gheorgheni - CSS Nagy Mozes Tg. Secuiesc
16.30 U-Mobitelco 2 Cluj Napoca - BC Mure? Tg. Mure?
18.00 CSM Miercurea Ciuc - CSS Gheorgheni
Sambata - 17.11.2012
9.00 CSS Nagy Mozes Tg. Secuiesc - CSM Miercurea Ciuc
11.00 CSS Gheorgheni - U-Mobitelco 2 Cluj Napoca
17.00 BC Mure? Tg. Mure? - CSS Gheorgheni
19.00 U-Mobitelco 2 Cluj Napoca - CSS N. Mozes Tg. Secuiesc
Duminica - 18.11.2012
9.00 CSM Miercurea Ciuc - U-Mobitelco 2 Cluj Napoca
11.00 CSS Nagy Mozes Tg. Secuiesc - BC Mure? Tg. Mure?

Seria 5 -
Vineri 16.11.2012

16:30 - CSU Cuadripol Brasov - CSS Brasovia Brasov
18:00 - BC Galactica Brasov - CSU Cuadripol Brasov
19:30 - CSS Brasovia Brasov - CS Phoenix Brasov
Sambata 17.11.2012
10:00 - CSS Sf. Gheorghe - CSS Brasovia Brasov
11:30 - CS Phoenix Brasov - BC Galactica Brasov
16:00 - CSU Cuadripol Brasov - CS phoenix Brasov
17:30 - BC Galactica Brasov - CSS Sf. Gheorghe
Duminica - 18.11.2012
10:00 - CSS Brasovia Brasov - BC Galactica Brasov
11:30 - CSS Sf. Gheorghe - CSU Cuadripol Brasov

Seria 6 - Lic. Miron Costin Iasi
Vineri - 16.11.2012

16:00 - CSS Buzau - CS Triumph Radauti
18:00 - CS Preventis Iasi - CSS Botosani
Sambata - 17.11.2012
10:00 - CS Triumph Radauti - CSS Botosani
11:30 - CS National Iasi - CSS Buzau
16:00 - CSS Botosani - CSS Buzau
17:30 - CS Triumph Radauti - CS Preventis Iasi
19:00 - CSS Botosani - CS National Iasi
Duminica - 18.11.2012
10:00 - CS Preventis Iasi - CSS Buzau
12:00 - CS National Iasi - CS Triumph Radauti
14:00 - CS Preventis Iasi - CS National Iasi

Seria 7 - CSS Targoviste
Vineri 16.11.2012

10:30 - CSS Targoviste – LPS CSU Pitesti
12:00 - CS Total Sport Arges – CSS Tg. Jiu
16:00 - LPS CSU Pitesti - CS Total Sport Arges
17:30 - CSS Craiova – CSS Targoviste
Sambata 17.11.2012
09:30 - CSS Tg. Jiu - LPS CSU Pitesti
11:00 - CS Total Sport Arges - CSS Craiova
16:00 - CSS Craiova – CSS Tg. Jiu
17:30 - CSS Targoviste – CS Total Sport Arges
Duminica 18.11.2012
09:30 - LPS CSU Pitesti - CSS Craiova
11:00 - CSS Tg. Jiu - CSS Targoviste

Seria 8 - Lic. Dante Alighieri Bucuresti
Sambata 17.11.2012

11:00   A.C.S. Champions Buc. vs. A.C.S. Artesania Buc.
12:30   A.C.S. Dan Dacian 1 Buc. vs. C.S. Sevlar Ploiesti
14:00   A.C.S. Baller Buc. vs. A.C.S. Champions Buc.
15:30   A.C.S. Artesania Buc. vs. A.C.S. Dan Dacian 1 Buc.
17:00   A.C.S. Baller Buc. vs. C.S. Sevlar Ploiesti
Duminica 18.11.2012
11:00   A.C.S. Artesania Buc. vs. A.C.S. Baller Buc.
12:30   A.C.S. Champions Buc. vs. A.C.S. Dan Dacian 1 Buc.
14:00   C.S. Sevlar Ploiesti vs. A.C.S. Artesania Buc.  
15:30   A.C.S. Dan Dacian 1 Buc. vs. A.C.S. Baller Buc.
17:00   C.S. Sevlar Ploiesti vs. A.C.S. Champions Buc.  

Seria 9 - Sala Luica Bucuresti
Vineri - 16.11.2012

18:00 - ACS Dan Dacian 3 Buc - CS Dinamo CSS 6 Bucuresti
19:30 - BC Laguna Buc - BC Slam
Sambata - 17.11.2012
12:00 - BC Slam Buc - ACS Dan Dacian 3 Buc
13:30 - CS Dinamo CSS 6 Buc - BC Laguna Bucuresti
Duminica - 18.11.2012
10:00 - ACS Dan Dacian 3 Buc - BC Laguna Buc
11:30 - BC Slam Buc - CS Dinamo CSS 6 Buc

Seria 10 - CN Aurel Vlaicu Bucuresti
Vineri 16.11.2012

16:30 - ACS Magic Champions Buc - CS Spyke Buc
18:00 - CS Royal Fun Buc - CN Aurel Vlaicu Buc
Sambata 17.11.2012
09:00 - CN Aurel Vlaicu Buc - ACS Magic Champions Buc
10:30 - ACS Dan Dacian 2 Buc - CS Royal Fun Buc
17:00 - CS Spyke Buc - CN Aurel Vlaicu Buc
18:30 - ACS Magic Champions Buc - ACS Dan Dacian 2 Buc
Duminica 18.11.2012
11:00 - CS Royal Fun Buc - ACS Magic Champions Buc
12:30 - ACS Dan Dacian 2 Buc - CS Spyke Buc
15:30 - CN Aurel Vlaicu Buc - ACS Dan Dacian
17:00 - CS Spyke Buc - CS Royal Fun Buc

Seria 11 - Tulcea
Sambata - 17.11.2012

11:00 - C.S. Cuza Sport Braila - C.S.S. Tulcea              
12,30 - A.C.S. Axiopolis Cernavoda- C.S.U. Ploiesti
17:00 - C.S.U. Ploiesti - C.S. Cuza Sport Braila
18:30 - C.S.S. Tulcea - A.C.S. Axiopolis Cernavoda
Duminica - 18.11.2012
09:00 - C.S. Cuza Sport Braila - A.C.S. Axiopolis Cernavoda
10:30 - C.S.U. Asesoft Ploiesti - C.S.S. Tulcea

Seria 12 - Constanta
Sambata 17.11.2012 - Liceul Lucian Blaga:
09:00:  BC Athletic 1 Constanta – BC Athletic 2 Constanta
Sambata 17.11.2012 - Scoala Nr. 29 Mihai Viteazul:
09:00 - CS Fly OC Constanta – CS Phoenix Constanta
13:00 - CS Athletic 2 Constanta  –  CS Fly OC Constanta
17:00 - CS Phoenix Constanta – BC Athletic 1 Constanta
Duminica 18.11.2012 - Liceul Lucian Blaga
Duminica 18.11.2012 - Scoala Nr. 29 Mihai Viteazul:
13:00 - CS Phoenix  Constanta – BC Athletic 2 Constanta
15:00 - BC Athletic 1 Constanta  –  CS Fly OC Constanta

Din categoriile: Comisia de competitii

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2011, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.