Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Anunturi importante

Vineri, 11 ianuarie 2013

Unde vedem baschet in aceste zile in Capitala, 11-14 ianuarie?

Autor: Federatia Romana de Baschet

In urma numeroaselor solicitari, Federatia Romana de Baschet, cu sprijinul Asociatiei de Baschet a Muncipiului Bucuresti, reia initiativa de a veni in intampinare fanilor baschetului si va prezinta programul meciurilor care se vor disputa in Capitala in aceste zile. Astfel, conform programului oficial, in perioada 11 – 14 ianuarie 2013, vor avea loc in salile din Bucuresti urmatoarele partide:
 
VINERI 11  IANUARIE 2013
 
Sala CSS 6 (Luica)
Ora 18:00 ACS Dan Dacian 2 – Cuza Sport Braila (U15, M)
Ora 20:00 Dinamo CSS 6 – LPS Galati (U15, M)
 
Sala Liceului Henri Coanda
Ora 12:00 CSS Alexandria – CSS Gheorghieni (U15, F)
Ora 13:30 ACS Champions – CSS Tg. Secuiesc (U15, F)
Ora 18:00 CSS Alexandria – CSS Tg. Secuiesc (U15, F)
Ora 19:30 CSS Gheorghieni – ACS Champions (U15, F)
 
SAMBATA 12 IANUARIE 2013
 
Sala CSS 6 (Luica)
Ora 09:00 Cuza Sport Braila – LPS Galati (U15, M)
Ora 11:00 Dinamo CSS 6 – ACS Dan Dacian 2 (U15, M)
Ora 15:00 Dinamo CSS 6 – Cuza Sport Braila (U15, M)
Ora 17:00 ACS Dan Dacian 2 – LPS Galati (U15, M)
 
Sala Liceului Henri Coanda
Ora 12:00 CSS Tg. Secuiesc – CSS Gheorghieni (U15, F)
Ora 13:30 CSS Alexandria – ACS Champions (U15, F)
 
Sala Universitatii Tehnice Constructii
Ora 13:00 LPS CSU Pitesti – BC Mures Tg. Mures (U15, M)
Ora 14:30 ACS Dan Dacian 1 – Royal Fun (U15, M)
Ora 18:30 LPS CSU Pitesti – Royal Fun (U15, M)
Ora 20:00 ACS Dan Dacian BC Mures Tg. Mures (U15, M)
 
Sala Liceului Dante Alighieri
Ora 13:00 CSS Sibiu – CSU Cuadripol Brasov (U15, M)
Ora 14:30 ACS Dan Dacian 3 – Baller (U15, M)
Ora 18:00 CSU Cuadripol Brasov – Baller (U15, M)
Ora 19:30 CSS Sibiu – ACS Dan Dacia 3 (U15, M)
 
Sala Leu
Ora 13:30 Factor – Poli 2 (Liga III, M)
Ora 15:00 Arhitect – Silena (Liga III, M)
Ora 16:30 Ad Hoc – Rapid E (Liga III, M)
Ora 18:00 Poli 3 – Mohicanii (Liga III, M)
 
Sala Rapid
Ora 11:00 Rapid – Olimpia Brasov (LNBF, etapa XVI)
 
DUMINICA 13 IANUARIE 2013

Sala Liceului Dante Alighieri
Ora 09:00 CSU Cuadripol Brasov – ACS Dan Dacian 3 (U15, M)
Ora 11:00 Baller – CSS Sibiu (U15, M)
 
Sala Universitatii Tehnice Constructii
Ora 09:00 BC Mures Tg. Mures – Royal Fun (U15, M)
Ora 10:30 ACS Dan Dacian 1 – LPS CSU Pitesti (U15, M)
 
Sala Leu
Ora 10:30 B. Blues – Darian (Liga III, M)
Ora 12:00 Rapid – Tancul (Liga III, M)
Ora 13:30 Sacalii – E Magic (Liga III, M)
Ora 15:00 Sport For All – AS Intersport (Liga III, M)
Ora 16:30 Universitatea – Pionierii (Liga III, M)
Ora 18:00 Pensionarii – Viitorul (Liga III, M)
Ora 19:30 Titanii – Fazanii (Liga III, M)
Ora 21:00 Poli 1 – Tractorul (Liga III, M)
 
LUNI 14 IANUARIE 2013
 
Arena de Baschet
Ora 17:30 CSM Bucuresti – BC Timisoara (LNBM, etapa XVII)

Din categoriile: Anunturi importante, U15 feminin, U15 masculin

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.