Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Anunturi importante

Vineri, 25 ianuarie 2013

Unde vedem baschet in aceste zile in Capitala, perioada 26-27 ianuarie?

Autor: Federatia Romana de Baschet

In urma numeroaselor solicitari, Federatia Romana de Baschet, cu sprijinul Asociatiei de Baschet a Muncipiului Bucuresti, reia initiativa de a veni in intampinare fanilor baschetului si va prezinta programul meciurilor care se vor disputa in Capitala in aceste zile. Astfel, conform programului oficial, in perioada 26 – 27 ianuarie 2013, vor avea loc in salile din Bucuresti urmatoarele partide:
 
SAMBATA 26.01.2013
 
Sala Scolii Generale nr. 30
Ora 09:00 4 jocuri din cadrul ONSS
Ora 13:00 4 jocuri din cadrul ONSS
 
Sala Scolii Generale nr. 97
Ora 09:00 4 jocuri din cadrul ONSS
Ora 13:00 4 jocuri din cadrul ONSS
 
Sala Olimpia “Prof. Octavian Dimofte”
Ora 16:00 Olimpia – CSS Ploiesti (U16, F)
 
Sala UTCB
Ora 11:30 ACS Dan Dacian 2 – Amicii Pitesti (U16, M)
Ora 13:00 CSM Targoviste – ACS Dan Dacian 2 (minibaschet, F)
Ora 14:00 CSS 2 – ACS Dan Dacian 1 (minibaschet, F)
Ora 17:30 ACS Dan Dacian – Bulgaria (amical, nascuti ‘99)
Ora 19:30 ACS Dan Dacian – Bulgaria (amical, nascuti ’97)
 
Arena de Baschet
Ora 17:00 CSM Bucuresti – Gaz Metan Medias (etapa XIX, LNBM)
 
Sala Liceului Dante Alighieri
Ora 12:00 Raptors – ACS Dan Dacian (babybaschet, F)
Ora 13:00 Raptors – Olimpia 2 (minibaschet, F)
Ora 14:00 Raptors – BC Slam 1 (babybaschet, M)
Ora 15:00 Raptors – Villis (minibaschet, M)
 
Sala Scolii Generale nr. 54
Ora 10:00 Viitorul – BC Canada (minibaschet, F)
Ora 11:00 Viitorul – CSS Alexandria (babybaschet, M)
 
Sala Scolii Generale nr. 82
Ora 10:00 Comets – CSS 4 Laguna (babybaschet, M)
Ora 11:00 Comets – Viitorul (minibaschet, M)
 
Sala Scolii Generale nr. 32
Ora 13:00 Villis – CSS Alexandria (minibaschet, F)
Ora 14:00 Villis – BC Costel Cernat (babybaschet, M)
Ora 15:00 Villis – BC Costel Cernat (J3, M)
Ora 16:00 Villis – BC Costel Cernat (J2, M)
 
Sala Liceului Ion Creanga
Ora 14:00 Dinamo CSS 6 – Baller (minibaschet, M)
Ora 15:00 Dinamo CSS 6 – Spike (J3, M)
 
Sala Scolii Generale nr. 308
Ora 15:30 Artesania – ACS Dan Dacian (J3, M)
Ora 17:00 Artesania – BC Star (minibaschet, M)
 
Sala LEU
Ora 13:30 BC Time – CSU Galati (Liga I, M)
Ora 15:00 Granitul – Pionerii (Liga III, M)
Ora 16:30 Arhitect – Ciocanul (Liga III, M)
Ora 18:00 Ad Hoc – Pensionarii (Liga III, M)
Ora 19:30 Isteria – E-Magic (Liga III, M)
Ora 21:00 Viitorul – Rado (Liga III, M)
 
Sala Rapid
Ora 16:30 Meci demonstrativ
 
DUMINICA 27.01.2013
 
Sala Olimpia “Prof. Octavian Dimofte”
Ora 12:00 Olimpia – CSS Rm. Valcea (U18, F)
 
Sala CSS 6 (Luica)
Ora 14:00 Dinamo CSS 6 – CSS Ploiesti (U18, M)
 
Sala Regimentului de Garda Mihai Viteazul
Ora 19:00 CSA Steaua - Concordia Chiajna (Liga I, M)
 
Sala Liceului A. I. Cuza
Ora 11:00 Royal Fun – ACS Vipo (minibaschet, M)
Ora 12:00 Royal Fun – ACS Vipo (J3, M)
Ora 13:00 Royal Fun – ACS Vipo (J2, M)
 
Sala UCTB
Ora 09:30 ACS Dan Dacian – Bulgaria (amical, nascuti ’99)
Ora 11:30 ACS Dan Dacian – Bulgaria (amical, nascuti ’97)
Ora 13:30 ACS Dan Dacian 2 – ACS Dan Dacian 3 (U14, M)
Ora 15:00 ACS Dan Dacian 1 – CN Aurel Vlaicu (U14, M)
Ora 16:30 ACS Dan Dacian – Baller (babybaschet, M)
 
Sala Liceului Ion Creanga
Ora 09:00 Dinamo 2 – Baller (J3, M)
Ora 10:00 Dinamo 1 – ACS Dan Dacian (J2, M)
 
Sala Liceului I. L. Caragiale
Ora 10:30 CSS 4 (1) – CSS 4 (2) (minibaschet, F)
Ora 11:30 Palestra – Royal Fun 1 (J3, M)
 
Sala Scolii Generale nr. 175
Ora 10:00 4Sports 2 – BC Slam 3 (babybaschet, M)
Ora 11:00 4Sports 2 – ACS Dan Dacian 2 (minibaschet, M)
Ora 12:00 4Sports – Olimpia (minibaschet, F)
Ora 13:00 4Sports 1 – Dinamo CSS 6 (babybaschet, M)
Ora 14:00 4Sports – BC Slam (minibaschet, M)
 
Sala Scolii Generale nr. 128
Ora 10:00 Magic Champions – ACS Dan Dacian 1 (J3, M)
Ora 11:30 Magic Champions – Baller (U14, M)
Ora 13:00 Magic Champions – Baller (minibaschet, M)
 
Sala Liceului Henri Coanda
Ora 12:30 ACS Champions – CSU Ploiesti (U14, F)
Ora 14:00 BC Slam Raptors (babybaschet, M)
Ora 15:00 Spike – BC Slam (minibaschet, M)
Ora 16:00 BC Slam – ACS Champions (J3, M)
 
Sala Liceului Nicolae Tonitza
Ora 10:00 CSS 6 – Viitorul (babybaschet, F)
Ora 11:00 CSS 6 – ACS Champions (minibaschet, F)
 
Sala Scolii Generale nr. 309
Ora 15:00 Magic Champions – CSS Unirea Iasi (U18, M)
 
Sala Scolii Generale nr. 30
Ora 09:00 3 jocuri din cadrul ONSS
 
Sala Scolii Generale nr. 97
Ora 09:00 3 jocuri din cadrul ONSS
 
Sala LEU
Ora 09:00 B. Blues – Darian (Liga III, M)
Ora 10:30 Metrorex – XXL (Liga III, M)
Ora 12:00 Rapid – Sacalii (Liga III, M)
Ora 13:30 Mithos – Poli 1 (Liga III, M)
Ora 15:00 Sport For All – Poli 2 (Liga III, M)
Ora 16:30 Laguna – Taticii (Liga III, M)
Ora 18:00 Titanii – Intersport (Liga III, M)
Ora 19:30 Leii – Fazanii (Liga III, M)

Din categoriile: Anunturi importante, Stiri, Comunicate de presa

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.