Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Joi, 2 mai 2013

Program Turneu Semifinal U 14 Feminin si Masculin GVA

Autor: Comisia de Competitii

Programul TSF U 14 Feminin GVA
U 14 FEMININ GVA TURNEU SEMIFINAL 10-12 MAI  
 
           
Etapa SERIA 1  
1 ACS Champions Bucuresti     ACS KSE Tg. Secuiesc  
1 CSS Bega Timisoara     BC Star Bucuresti  
1 CSS Sf. Gheorghe     CN M. Eminescu Oradea  
2 ACS KSE Tg. Secuiesc     CSS Bega Timisoara  
2 CN M. Eminescu Oradea     ACS Champions Bucuresti  
2 BC Star Bucuresti     CSS Sf. Gheorghe  
3 CN M. Eminescu Oradea     ACS KSE Tg. Secuiesc  
3 CSS Sf. Gheorghe     CSS Bega Timisoara  
3 ACS Champions Bucuresti     BC Star Bucuresti  
4 ACS KSE Tg. Secuiesc     CSS Sf. Gheorghe  
4 BC Star Bucuresti     CN M. Eminescu Oradea  
4 CSS Bega Timisoara     ACS Champions Bucuresti  
5 BC Star Bucuresti     ACS KSE Tg. Secuiesc  
5 ACS Champions Bucuresti     CSS Sf. Gheorghe  
5 CN M. Eminescu Oradea     CSS Bega Timisoara  
           
           
Etapa SERIA 2  
1 CSU Brasov     CSS Al. Ceusianu Reghin  
1 CSS Targoviste     LPS Arad  
1 CSS Ploiesti     LPS Alba Iulia  
2 CSS Al. Ceusianu Reghin     CSS Targoviste  
2 LPS Alba Iulia     CSU Brasov  
2 LPS Arad     CSS Ploiesti  
3 LPS Alba Iulia     CSS Al. Ceusianu Reghin  
3 CSS Ploiesti     CSS Targoviste  
3 CSU Brasov     LPS Arad  
4 CSS Al. Ceusianu Reghin     CSS Ploiesti  
4 LPS Arad     LPS Alba Iulia  
4 CSS Targoviste     CSU Brasov  
5 LPS Arad     CSS Al. Ceusianu Reghin  
5 CSU Brasov     CSS Ploiesti  
5 LPS Alba Iulia     CSS Targoviste  





Programul TSF U 14 Masculin GVA

U 14 MASCULIN  GVA TURNEU SEMIFINAL 10-12 MAI    
   
           
Etapa SERIA 1    
1 ACS Magic Champions     LPS Tg. Mures    
1 CS Phoenix Galati     CS Cuza Sport Braila    
1 BC Athletic Constanta     BC Olimpic Baia Mare    
2 LPS Tg. Mures     CS Phoenix Galati    
2 BC Olimpic Baia Mare     ACS Magic Champions    
2 CS Cuza Sport Braila     BC Athletic Constanta    
3 BC Olimpic Baia Mare     LPS Tg. Mures    
3 BC Athletic Constanta     CS Phoenix Galati    
3 ACS Magic Champions     CS Cuza Sport Braila    
4 LPS Tg. Mures     BC Athletic Constanta    
4 CS Cuza Sport Braila     BC Olimpic Baia Mare    
4 CS Phoenix Galati     ACS Magic Champions    
5 CS Cuza Sport Braila     LPS Tg. Mures    
5 ACS Magic Champions     BC Athletic Constanta    
5 BC Olimpic Baia Mare     CS Phoenix Galati    
             
             
Etapa SERIA 2    
1 U-Mobitelco 1 Cluj Napoca     ACS Dan Dacian Bucuresti    
1 BC Mures Tg. Mures     CSU Ploiesti    
1 CSU Brasov     CN AV Bucuresti    
2 ACS Dan Dacian Bucuresti     BC Mures Tg. Mures    
2 CN AV Bucuresti     U-Mobitelco 1 Cluj Napoca    
2 CSU Ploiesti     CSU Brasov    
3 CN AV Bucuresti     ACS Dan Dacian Bucuresti    
3 CSU Brasov     BC Mures Tg. Mures    
3 U-Mobitelco 1 Cluj Napoca     CSU Ploiesti    
4 ACS Dan Dacian Bucuresti     CSU Brasov    
4 CSU Ploiesti     CN AV Bucuresti    
4 BC Mures Tg. Mures     U-Mobitelco 1 Cluj Napoca    
5 CSU Ploiesti     ACS Dan Dacian Bucuresti    
5 U-Mobitelco 1 Cluj Napoca     CSU Brasov    
5 CN AV Bucuresti     BC Mures Tg. Mures    

Din categoriile: Comisia de competitii

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.