Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Marti, 14 mai 2013

Program jocuri Turneu Final CN U13

Autor: Federatia Romana de Baschet

PROGRAM MECIURI TURNEU FINAL U13
BRASOV  15-19 MAI 2013

Toate jocurile Turnelului Final al CN U13 masculin si feminin vor beneficia de transmise live pe site-ul www.csu.ro.
 
 
 
Marti  14 mai ora  20.00  Sedinta tehnica  la restaurant Bakabi (str Sacelelor )
 
 
Miercuri    15 mai :
 
Sala sporturilor
 
Ora      09.00 -11.00              BC OLIMPIC 1 BAIA MARE  --U-MOBITELCO 1 CLUJ-NAPOCA    
              11.00  -13.00             CS SPIKE BUCURESTI----ACS MAGIC CHAMPIONS BUCURESTI
 
Sala    FOREX (str. Turnului  nr.1)
  Ora    11.00—12.30              LAPI DEJ----- CS PHOENIX  CONSTANTA
             12.45 ---14.15             CSS PLOIESTI 2—BC STAR BUCURESTI
 
Sala  liceului de informatica (terenuri minibashet)
  Ora   14.30.---  16.00             CS  GALACTICA CLUJ-NAPOCA -------CS OLIMPIA BUCURESTI
           16.15---17.45              BC MURES TG-MURES    ---  ACS DAN DACIAN 1
           18.00--- 19.30            CSU CUADRIPOL-BRASOV-----LPS ARAD
          19.45---- 21.15            CSU CUADRIPOL BRASOV  ----U-MOBITELCO 3 CLUJ-NAPOCA
 
JOI  16 MAI 
Sala Sporturilor
Ora   09.00---10.30                     LPS ARAD------LAPI DEJ 
           11.00----12.30                  BC STAR BUCURESTI ----- CS GALACTICA CLUJ-NAPOCA
Sala   FOREX
 Ora    11.00 --- 12.30              ACS  MAGIC CHAMPIONS-----BC OLIMPIC 1 BAIA MARE
            12.45----14.15             U- MOBITELCO 1 CLUJ-NAPOCA ----CS SPIKE BUCURESTi
Sala    INFO
 Ora     14.30---16.00           U-MOBITELCO 3 CLUJ-NAPOCA ---BC MURES TG-MURES
             16.15 ---17.45          CS PHOENIX CONSTANTA ----CSU CUADRIPOL BRASOV
             18.00---19.30           ACS DAN DACIAN BUCURESTI -----CSU CUADRIPOL BRASOV
             19.45 ---21.15           CS OLIMPIA BUCURESTI ----CSS PLOIESTI        
 
VINERI 17 MAI
Sala  Sporturilor
Ora        09.00 ---10.30       BC MURES  TG-MURES  ---CSU CUADRIPOL  BRASOV
  Sala  INFO
        Ora      09:00---10:30          CS PHOENIX CONSTANTA ---LPS ARAD
                    10.45--- 12.15           ACS DAN DACIAN  BUCURESTI--- U-MOBITELCO 3  CLUJ- NAPOCA
                    12.30---14.00             ACS MAGIC CHAMPIONS BUCURESTI-----U-MOBITELCO 1 CLUJ-NAPOCA
                    14.15-----15.45          BC OLIMPIC 1 BAIA-MARE-----CS SPIKE BUCURESTI
                    16.00----17.30           CSU CUADRIPOL BRASOV----LAPI DEJ
                    17.45---19.15            CSS PLOIESTI ----CS GALACTICA CLUJ-NAPOCA
                   19.30---21.00              CS OLIMPIA BUCURESTI----BC STAR BUCURESTI

Din categoriile: Comisia de competitii

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.