Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Anunturi importante

Marti, 28 mai 2013

Proiectul Dl. Goe joaca baschet, programul jocurilor din Bucuresti (01 si 02 iunie)

Autor: Federatia Romana de Baschet

Federatia Romana de Baschet va anunta programul jocurilor din cadrul proiectului “ Dl. Goe joaca baschet” (minibaschet masculin), care se vor desfasura pe terenurile “Sport Arena” (Politehnica). Meciurile se disputa dupa urmatorul program:

SAMBATA 1 IUNIE 2013


TEREN 1:

                09.00-10.00         FLAME – BC STAR
                10.00-11.00         DINAMO- OTOPENI
                11.00-12.00         DAN DACIAN 2- FLAME
                12.00-13.00         DAN DACIAN 4- RAPTORS
                13.00-14.00         4 SPORTS 1- LAGUNA 2
                14.00-15.00          BC SLAM 1- DAN DACIAN2
                15.00-16.00         OTOPENI- DAN DACIAN 4
                16.00-17.00          BC SLAM 2- LAGUNA 1
                17.00-18.00         DAN DACIAN 3- 4 SPORTS 1
 
TEREN 2:
                09.00-10.00         DAN  DACIAN 1- COMETS
                10.00-11.00         STEAUA MAGIC 1- BC SLAM 2
                11.00-12.00         ARTESANIA – COMETS
                12.00-13.00         CNAV- DAN DACIAN  3
                13.00-14.00         PLAY BALL- CHAMPIONS
                14.00-15.00         RAPTORS- DINAMO
                15.00-16.00         STEAUA MAGIC 2- DAN DACIAN 1
                16.00-17.00         BALLER 2- STEAUA MAGIC 1
                17.00-18.00         LAGUNA 2- CNAV
 
 
DUMINICA, 2 IUNIE 2013

TEREN 1:

                09.00-10.00        STEAUA MAGIC 2- COMETS
                10.00-11.00         BALLER 1- 4 SPORTS 2
                11.00-12.00         RAPTORS- OTOPENI
                12.00-13.00         CHAMPIONS- BALLER 1
                13.00-14.00        BC STAR- BC SLAM 1
                14.00-15.00         BALLER 1- PLAY BALL
                15.00-16.00         BC STAR- DAN DACIAN 2
                16.00-17.00         LAGUNA 1- STEAUA MAGIC 1
                17.00-18.00         4 SPORTS 2- PLAY BALL
 
TEREN 2:
                09.00-10.00        DAN DACIAN 1- ARTESANIA
                10.00-11.00        DINAMO- DAN DACIAN 4
                11.00-12.00         BC SLAM 1- FLAME
                12.00-13.00         LAGUNA 1- BALLER 2
                13.00-14.00         CNAV- 4 SPORTS 1
                14.00-15.00         CHAMPIONS- 4 SPORTS 2
                15.00-16.00         BC SLAM 2- BALLER 2
                16.00-17.00         DAN DACIAN 3- LAGUNA 2
                17.00-18.00         ARTESANIA- MAGIC 2

Din categoriile: Anunturi importante, Liga nationala de minibaschet, Stiri

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.