Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Miercuri, 26 iunie 2013

Program Baby Baschet 26 iun 2013 - Actualizare permanenta

Autor: Federatia Romana de Baschet

Programul de dupa amiaza. Jocurile se vor desfasura in sala.
       
   Terenul 1
MIERCURI DUPA-AMIAZA

16:00        BC SLAM BUC-CS SPERANTA FOR YOU II                   F
17:00        BC SIRIUS II TG.MURES-CSS SIBIU                              F
18:00        BC OLIMPIC BM-CSS BEGA TIMISOARA                       F
19:00        CS SPERANTA FOR YOU I -DAN DACIAN II BUC        F
20:00        LABRADORS II TG,MURES-LPS CSU PITESTI            M
 
         Terenul 2    
MIERCURI DUPA-AMIAZA

16:00      ACS DAN DACIAN I-CSS SF.GHEORGHE             F
17:00      CSU CUADRIPOL BV -SIRIUS I TG.MURES         F
18:00      CSS AL CEUSEANU REGHIN -CSS 1 C-TA          F
19:00      CS DUNAREA CALAFAT -CSS 6 BUC                     F
20:00      CS ADMAR COSTINESTI-CS CRISUL ORADEA   F
 
            Terenul 3
Miercuri      
     
16:00        CSS 5 II BUC-ACS SOLARIS PLOIESTI                               M
17:00        BC HEORES CLUJ-CS PREVENTIS I IASI                          M
18:00        BC LIONS II CRAIOVA-MP SPORT TIMISOARA                  M
19:00        ACS TOGETHER TG.MURES-CSM ORADEA                     M
20:00        CS SEVLAR III PLOIESTI-CS FOR YOU SPERANTA         M
 
            Terenul 4
Miercuri       
    
16:00CS PHOENIX II C-TA-CS SIMON PITESTI                                 M
17:00  CS PREVENTIS II IASI-CS 4SPORT II BUC                            M
18:00  CS U-MOBITELCO III-CSU CUADRIPOL II BV                       M
19:00  ACS DAN DACIAN I BUC-ACS COMETS BUC                       M
20:00  ACS MURESU LUDUS-   CSS MEDIAS                                   M
 
            Terenul 5      
Miercuri   
     
16:00        CS SEVLAR  II PLOIESTI-       CS PHOENIX III C-TA    M
17:00        BC OLIMPIC II BM        -ACS ADMAR COSTINESTI          M   
18:00        BC SLAM II BUC-CS OTOPENI                                     M
19:00        BC OLIMPIC I BM-CS PHOENIX I GALATI                 M   
20:00        CS U-MOBITELCO II-LABRADORS I TG.MURES       M
 
  Terenul 6    
Miercuri   
    
16:00          CS PHOENIX II GALATI-BC VENDOR OD SECUIESC            M
17:00          BC NITULESCU RM.VALCEA-ADEP SATU MARE                 M
18:00          ACS BALLER BUC-ACS STEAUA MAGIC                                 M
19:00          CS U-MOBITELCO I CLUJ-CS U-MOBITELCO IV CLUJ         M
20:00          CST ALEXANDRIA-CSS 5 I BUC                                                 M
 
            Terenul 7    
Miercuri         
   
16:00          CS GALACTICA BV-ACS DAN DACIAN II BUC                       M
17:00           CS FLY OC C-TA-ACS CHAMPIONS BUC                                M
18:00          BC LIONS I CRAIOVA-ACS TONIKA PUCIOASA                    M
19:00          BEAGLES - ACS SEVLAR I PLOIESTI                                       M
20:00          CS 4SPORT I -ACS ICED BUC                                                     M
 
         Terenul 8    
Miercuri    
        
16:00      ACS EKO II SIGHET-LPS FOCSANI                      M
17:00      CNAV BUC-BC VALBON ARAD                          M
18:00      CSO VOLUNTARI 2005-CSS SIBIU                     M
19:00      BC SLAM I BUC-CSS GHEORGHENI                   M
20:00      CS TRIUMPH RADAUTI-ACS EKO I SIGHET       M
 
 
  Terenul 9    
Miercuri   
    
16:00      CSU I PLOIESTI -ACS DAN DACIAN III  BUC      M
17:00      BC LAGUNA BUC -CSS TARGOVISTE                 M
18:00      CSU CUADRIPOL I BV-CSS UNIREA IASI           M
19:00      ACS VIITORUL BUC-CS PHOENIX I C-TA           M
20:00      CSS 4 BUC-CSU II PLOIESTI                               M

==========================================================

Programul competitional va fi afisat in jurul orei 14:00, meciurilie incep la ora 16:00, pentru dupa-amiaza zilei de 26.06.2013.
In caz de vreme nefavorabila, se vor folosii urmatoarele sali :

Terenul 1 GIM. ROMULUS GUGA
Terenul 2 GIM. ROMULUS GUGA
Terenul 3 GIM. LIVIU REBREANU ( DAMB )
Terenul 4 GIM. SERAFIM DUICU 
Terenul 5 SC. GEN. 8  ( UNIRII )
Terenul 6 SC. GEN. 8 ( UNIRII )
Terenul 7 LIC. ELECTROMURES
Terenul 8 SALA POLIVALENTA
Terenul 9 GIM. TUDOR VLADIMIRESCU


========================================================

Terenul 1

      
8:00          BC SIRIUS II TG.MURES - BC SLAM BUC                         F
9:00          CSS SIBIU - BC NITULESCU RM . VALCEA                      F
10:00        CS BBALL 6 SF. GHEORGHE - BC OLIMPIC BM             F
11:00        CSU PLOIESTI - CS SPERANTA FOR YOU I                     F
12:00        LABRADORS II TG. - ACS SOLARIS PLOIESTI                 M   
 
Terenul 2    
           
8:00              CSS SF.GHEORGHE - BC SIRIUS I TG.MURES             F
9:00              CS ADMAR COSTINESTI - ACS DAN DACIAN I               M                 
10:00            ACS KSE TG.SECUIESC - CS DUNAREA CALAFAT      F
11:00            BC HEROES CLUJ - CSS AL CEUSEANU REGHIN      F
15:00            CS CRISUL ORADEA - CSU CUADRIPOL BV                 F
 
 Terenul 3    
          
8:00      CS SEVLAR II PLOIESTI - LPS CSU PITESTI                          M
9:00      CS PHOENIX II GALATI - CS SEVLAR III                                   M
10:00    CSU CUADRIPOL I BV - BC GALACTICA BV                           M
11:00    TOGETHER TG.MURES - EKO II SIGHET                                M
12:00    ACS DAN DACIAN I - CSU I PLOIESTI                                      M

Terenul 4    
           
8:00            CS PHOENIX II C-TA-CS PHOENIX III C-TA                             M
9:00            BC OLIMPIC I BM -BC HEORES CLUJ                                     M     
10:00         CS U-MOBITELCO I CLUJ-CS PREVENTIS II IASI                 M               
11:00         ACS BEGALS TG.MURES-BC OLIMPIC II BM                          M
12:00         BC SLAM I BUC-BC NITULESCU RM.VALCEA                        M
 
 Terenul 5      
      
8:00        CSS 5 II BUC - CS SIMON PITESTI                         M
9:00        ACS VIITORUL BUC - CS FLY OC C-TA                  M
10:00      CSO VOLUNTARI 2005 - CNAV BUC                      M
11:00      BC LAGUNA BUC-ACS MURESU LUDUS             M
12:00     CS U-MOBITELCO II - BC LIONS II CRAIOVA         M
 
Terenul 6    
           
8:00       CST ALEXANDRIA-CS U-MOBITELCO III               M
9:00       CS 4SPORT I BUC-BC SLAM II BUC                      M
10:00      CS TRIUMPH RADAUTI-ACS BALLER BUC        M
11:00      BC LIONS I CRAIOVA-      CSS 4 BUC                   M
12:00      CSU II PLOIESTI-ACS TONIKA PUCIOASA          M
 
Terenul 7    
       
8:00       ACS EKO I SIGHET-ACS STEAUA MAGIC             M
9:00       ACS ICED BUC-CS OTOPENI                                 M
10:00      CSU CUADRIPOL II BV-CSS 5 I BUC                   M
11:00      LABRADORS I MURES-MP SPORT TIMI              M
12:00      CSS TARGOVISTE -CSS MEDIAS                         M
 
 
Terenul 8    
           
8:00        CSS SIBIU - BC VALBON ARAD                                   M
9:00        CSS GHEORGHENI - ADEP SATU MARE                  M
10:00      CS PHOENIX I C-TA - ACS CHAMPIONS BUC          M
11:00      ACS SEVLAR I PLOIESTI - ADMAR COSTINESTI     M
12:00      CS U-MOBITELCO IV CLUJ - CS 4SPORT II BUC.  M
 
Terenul 9    
           
8:00        CS PHOENIX I GALATI - CS PREVENTIS I IASI                       M
9:00        ACS COMETS BUC - ACS DAN DACIAN III BUC                     M
10:00      CSM ORADEA - LPS FOCSANI                                                   M
11:00      ACS DAN DACIAN II BUC - CSS UNIREA IASI                          M
12:00      BC VENDOR OD. SEC. - CS FOR YOU SPERANTA CLUJ    M
 

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.