Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Joi, 27 iunie 2013

Rezultate 27.06.2013 Babybaschet masculin si feminin

Autor: Federatia Romana de Baschet

Masculin
Terenul 1  
Joi
8:00      CS PHOENIX II C-TA - LPS CSU PITESTI                            11-13              M
 Terenul 3   
 Joi          
8:00      CS PHOENIX III C-TA - CS SIMON PITESTI                          9-15                M
9:00      BC HEORES CLUJ - BC LIONS II CRAIOVA                         10-9                M
10:00    ACS DAN DACIAN III  BUC - CS U-MOBITELCO III              6-10               M
11:00    ACS TOGETHER TG.MURES-ACS ICED BUC                    16-24              M
12:00    CS PHOENIX I GALATI-LABRADORS I TG. MURES             26-15            M

Terenul 4
Joi          
8:00       LABRADORS II TG.MURES-CSS 5 II BUC                           13-9                M
9:00       ACS ADMAR COSTINESTI-BC VALBON ARAD                   8-12                M
10:00     CS PREVENTIS I IASI-MP SPORT TIMISOARA                   19-6                M
11:00     ACS COMETS BUC-CST ALEXANDRIA                               11-40               M
 
 
 Terenul 5
      
Joi            
8:00        CS SEVLAR II PLOIESTI-SOLARIS PLOIESTI                   10-25             M
9:00        BC OLIMPIC II BM-CNAV BUC                                           17-21                M
10:00      CS FOR YOU SPERANTA-CSU II PLOIESTI                     10-11              M
11:00      CSU CUADRIPOL I BV-ACS EKO I SIGHET                      30-26              M
12:00      ACS DAN DACIAN I BUC-CSS 5 I BUC                              25-12             M
 
Terenul 6
    
Joi          
8:00       CS PHOENIX II GALATI-ACS TONIKA PUCIOASA             12-19             M
9:00       ADEP SATU MARE-CS FLY OC C-TA                                  6-12                M
10:00     BC SLAM I BUC-ACS VIITORUL BUC                                  32-6               M
11:00     CSM ORADEA-CS 4SPORT I BUC                                      16-24              M
12:00     BC OLIMPIC I BM-CS U-MOBITELCO II CLUJ                     28-6              M
14:00     CS U-MOBITELCO IV CLUJ-CSS Medias                            20-14            M
 
 Terenul 7
    
Joi                
8:00      ACS DAN DACIAN II BUC-ACS BALLER BUC                      10-13            M
9:00      BC VENDOR OD SECUIESC-BC LIONS I CRAIOVA           21-18            M
10:00    BC NITULESCU RM.VALCEA-ACS CHAMPIONS BUC          5-6             M
11:00    CS BEGALS TG. MURES-CSS SIBIU                                      27-16           M
12:00    CS Muresu Ludus - CSS TARGOVISTE                                  20-23           M
14:00    CS U-Mobitelco I Cluj – BC Laguna Buc                                15-16           M
 
         
Terenul 8
    
Joi   
09:00      CS GALACTICA BV-ACS STEAUA MAGIC                          0-30                  M
10:00      BC LAGUNA – CS MURESUL LUDUS                                 20-0                M
11:00      CS SEVLAR III PLOIESTI – CSS 4 BUC                             16-24                M
12:00      BC Laguna - CSS MEDIAS                                                   20-0                  M
13:00      CSS GHEORGHENI-CS PHOENIX I C-TA                          15-16               M
14:00      CS 4SPORT II BUC- CSS Targoviste                                  13-14                M
 
 
Terenul 9  
  
Joi   
8:00       ACS EKO II SIGHET-BC SLAM II BUC                                  15-13               M  
9:00       CSU I PLOIESTI- CSU CUADRIPOL II BV                             14-7               M
10:00      LPS FOCSANI-CS OTOPENI                                                14-15              M
11:00      CSS UNIREA IASI-CS TRIUMPH RADAUTI                          9-10              M
12:00      ACS SEVLAR I PL-CSO VOLUNTARI 2005                           24-8             M
14:00      CS PREVENTIS II IASI-Muresul LUDUS Tg Mures                15-26         M

================================================================
Feminin
 
Terenul 1

Joi            
9:00  CSS SIBIU-BC SLAM BUC                                                            8-14               F
10:00 BC NITULESCU RM . VALCEA-SPERANTA FOR YOU II           8-9               F
11:00 CSS BEGA TIMISOARA-CS BBALL 6 SF. GHEORGHE             8-29             F
12:00 DAN DACIAN II BUC-CSU PLOIESTI                                          49-17            F
 
Terenul 2
    
Joi          
8:00       CSU CUADRIPOL BV -CSS SF.GHEORGHE   21-18                                   F
9:00       CS CRISUL ORADEA-ACS DAN DACIAN I BUC  0-20                                 F
10:00      BC SIRIUS I TG.MURES-ADMAR COSTINESTI   23-15                              F
11:00      CSS 6 BUC-ACS KSE TG.SECUIESC   33-12                                              F
12:00      CSS 1 C-TA-BC HEROES CLUJ   17-19                                                        F
 

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.