Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Vineri, 28 iunie 2013

Programul Zilei 29 06 2013 Baby Baschet - Actualizare Permanenta

Autor: Federatia Romana de Baschet

               Terenul 1
SAMBATA
8:00      CSS BEGA TIMISOARA-     DUNAREA CALAFAT                                   F(9-12)
9:00      CSU PLOIESTI-CSS 1 C-TA                                                                      F(9-12)
10:00    BC LIONS I CRAIOVA-LPS FOCSANI                                                       M(41-42)
11:00    CS U-MOBITELCO III -BC VALBON ARAD                                             M(39-40)
 
               Terenul 2     
SAMBATA
8:00      CS FLY OC C-TA-CNAV BUC                                                          M(55-56)
9:00      MP SPORT TIMISOARA-AC ADMAR COSTINESTI                  M(43-44)
10:00    CS SEVLAR III PLOIESTI-ACS TOGETHER TG.MURES             M(29-30)
11:00    CS FOR YOU SPERANTA-CSS SIBIU                                            M(15-16)
 
               Terenul 3     
SAMBATA
8:00      CS PHOENIX I C-TA-ACS SEVLAR I PLOIESTI                                        M(17-18)
9:00      ACS DAN DACIAN III  BUC-CS 4SPORT II BUC                                     M(45-46)
10:00    ACS COMETS BUC-CSS UNIREA IASI                                                     M(31-32)
11:00    ACS DAN DACIAN II BUC-BC SLAM II BUC                                           M(57-58)
 
               Terenul 4     
SAMBATA
8:00      CS PHOENIX II GALATI-CSU CUADRIPOL II BV                                               M(59-60)
9:00      BC NITULESCU RM.VALCEA-CS GALACTICA BV                                  M(47-48)
10:00    CS PREVENTIS I IASI-CS OTOPENI                                                          M(33-34)
11:00    CST ALEXANDRIA-CS U-MOBITELCO IV CLUJ                                     M(19-20)
 
               Terenul 5     
SAMBATA
8:00      BC HEORES CLUJ-   ACS EKO II SIGHET                                     M(53-54)
9:00      CSS GHEORGHENI-CSO VOLUNTARI 2005                             M(27-28)
10:00    CSU II PLOIESTI-CS BEGALS TG. MURES                                  M(7-8)
11:00    CS U-MOBITELCO II CLUJ-CSM ORADEA                                 M(13-14)
 
               Terenul 6     
SAMBATA
8:00      CSS 5 I BUC-ACS EKO I SIGHET                                                   M(11-12)
9:00      CN AL.CEUSEANU REGHIN-CS BBALL 6 SF.GHEORGHE       F(7-8)
10:00    ACS KSE TG.SECUIESC-CS FOR YOU SPERANTA CLUJ           F(5-6)
11:00    BC OLIMPIC BM- BC HEROES CLUJ                                            F(3-4)
 
               Terenul 7     
SAMBATA
8:00      ADEP SATU MARE-CS PREVENTIS II IASI                                  M(63-64)
9:00      ACS CHAMPIONS BUC-     CSS TARGOVISTE                            M(37-38)
10:00    CSU I PLOIESTI -ACS BALLER BUC                                              M(51-52)
11:00    CSS 4 BUC-ACS ICED BUC                                                             M(23-24)
 
               Terenul 8
SAMBATA
8:00      ACS VIITORUL BUC-S U-MOBITELCO I CLUJ                            M(9-10)
9:00      BC OLIMPIC I BM-CS 4SPORT I BUC                                          M(5-6)
10:00    ACS DAN DACIAN I BUC-CSU CUADRIPOL I BV                      M(3-4)
11:00    CSS 6 BUC- ACS DAN DACIAN II BUC                                        F(1-2)
12:00    BC SLAM I BUC- BC LAGUNA BUC                                              M(1-2)
 
               Terenul 9     
SAMBATA
8:00      BC LIONS II CRAIOVA-BC OLIMPIC II BM                                             M(61-62)
9:00      CS PHOENIX I GALATI-CS TRIUMPH RADAUTI                                  M(21-22)
10:00    BC VENDOR OD SECUIESC-ACS STEAUA MAGIC                           M(35-36)
11:00    LABRADORS I  TG.MURES-CSS MEDIAS                                            M(25-26)
 
TERENUL 10 SALA    
9:00   ACS TONIKA PUCIOASA-ACS MURESU LUDUS                      M(49-50)
 

        
==================================================================
  Terenul 1
VINERI DUPA-AMIAZA
16:00        BC SIRIUS II TG.MURES-CS SPERANTA FOR YOU II                F
17:00        BC NITULESCU RM . VALCEA-BC SLAM BUC                   F
18:00        CS ADMAR COSTINESTI-CSS SF.GHEORGHE                   F
19:00        CSU PLOIESTI-CSS BEGA TIMISOARA                               F
20:00        CSS 1 C-TA-DUNAREA CALAFAT                                                F
          Terenul 2      
VINERI DUPA-AMIAZA
16:00        CSU CUADRIPOL BV-ACS DAN DACIAN I                        F
17:00        CS SEVLAR II PLOIESTI-CS SIMON PITESTI                       M
18:00        CS PHOENIX II  C-TA-LABRADORS II TG.MURES             M
19:00        CSS 5 II BUC-LPS CSU PITESTI                                             M
20:00        SOLARIS PLOIESTI-CS PHOENIX III C-TA                           M
 
 
 
 
          Terenul 3      
VINERI DUPA-AMIAZA
16:00        CS PHOENIX II GALATI-ACS DAN DACIAN II BUC   M
17:00        BC VENDOR OD SECUIESC-CS PREVENTIS I IASI     M
18:00        BC NITULESCU RM.VALCEA-ACS DAN DACIAN III  M
19:00        CSS GHEORGHENI-LABRADORS I TG. MURES                M
20:00        BC SLAM II BUC    - CSU CUADRIPOL II BV               M
 
          Terenul 4
VINERI DUPA-AMIAZA
16:00        BC VALBON ARAD-CSS TARGOVISTE                       M
17:00        CSS 4 BUC-CS PHOENIX I GALATI                              M
18:00        ACS SEVLAR I PLOIESTI-CS U-MOBITELCO IV          M
19:00        CSS UNIREA IASI – ACS TOGHEDER TG.MURES     M
20:00        ACS BALLER BUC  - ACS MURESU LUDUS                        M
 
 
 
 
          Terenul 5
VINERI DUPA-AMIAZA
16:00        BC OLIMPIC II BM-CS PREVENTIS II IASI                  M
17:00        CS PHOENIX I C-TA-CST ALEXANDRIA                      M
18:00        ADEP SATU MARE-BC LIONS II CRAIOVA                        M
19:00        CS GALACTICA BV-CS 4SPORT II BUC                       M 
20:00        CS TRIUMPH RADAUTI –ACS ICED BUC                   M
 
 
 
          Terenul 6      
VINERI DUPA-AMIAZA 
16:00        ACS VIITORUL BUC- CSS 5 I BUC                                       M
17:00        CN AL.CEUSEANU REGHIN-ACS KSE TG. SECUIESC                F
18:00        BC OLIMPIC BM-ACS DAN DACIAN II BUC                      F
19:00        BC HEROS CLUJ- CSS 6 BUC                                                F
20:00        CS BBALL6 SF.GHEORGHE- CS FOR YOU SPERANTA     M
 
          Terenul 7
VINERI DUPA-AMIAZA 
16:00        ACS STEAUA MAGIC-CS OTOPENI                            M
17:00        ACS EKO I SIGHET-CS U-MOBITELCO I CLUJ            M
18:00        CSS SIBIU-CSM ORADEA                                             M
19:00        CSO VOLUNTARI 2005-CSS MEDIAS                         M
20:00        ACS TONIKA PUCIOASA-CSU I PLOIESTI                  M
 
 
          Terenul 8      
VINERI DUPA-AMIAZA
16:00        CS FOR YOU SPERANTA-CS U-MOBITELCO II CLUJ        M
17:00        CSU II PLOIESTI-BC OLIMPIC I BM                            M
18:00        BC SLAM I BUC-ACS DAN DACIAN I BUC                 M
19:00        CSU CUADRIPOL I BV –BC LAGUNA BUC                 M
20:00        CS BEGAlS TG.MURES-CS 4SPORT I BUC                 M
 
         Terenul 9      
VINERI DUPA-AMIAZA
16:00        CS FLY OC C-TA- BC HEROES CLUJ                                     M
17:00        ACS CHAMPIONS BUC-CS U-MOBITELCO III                   M
18:00        CS SEVLAR III PLOIESTI-ACS COMETS BUC                      M
19:00        BC LIONS I CRAIOVA-MP SPORT TIMISOARA                 M
20:00        ACS ADMAR COSTINESTI-LPS FOCSANI                           M           
 

          Teren 10 (Sala Scolii nr 18)
VINERI DUPA-AMIAZA
17:00        CNAV- EKO II SIGHET                                                         M

===========================================================================================================      
  Terenul 1( in caz de vreme nefavorabila se va juca in Sala Scolii nr. 18 )  

Vineri              
8:00          CS SPERANTA FOR YOU II-CSS SIBIU                              F
9:00          BC SIRIUS II TG.MURES-BC NITULESCU RM                 F
10:00        DUNAREA CALAFAT-CSU PLOIESTI                                  F
11:00        BC SLAM II BUC-CS PREVENTIS II IASI                            M
12:00       ACS TOGETHER TG.MURES-CSS MEDIAS                      M
13:00       ACS BALLER – COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU  M

   Terenul 2 ( in caz de vreme nefavorabila se va juca in Sala Scolii nr. 18 )  

Vineri              
8:00          CS ADMAR COSTINESTI-CSU CUADRIPOL BV                  F
9:00          ACS DAN DACIAN I-BC SIRIUS I TG.MURES                       F
10:00        CSU CUADRIPOL II BV-BC LIONS II CRAIOVA                    M
11:00        CST ALEXANDRIA-CS PHOENIX I GALATI                            M
12:00        CSS BEGA TIMISOARA-CSS 1 C-TA                                      F
13:00         ACS DAN DACIAN 3 – MP SPORT TIMISOARA                   M
       
  Terenul 3      ( in caz de vreme nefavorabila se va juca in Sala Scolii nr. 8 )  

Vineri             
8:00          CS PHOENIX II GALATI-ADEP SATU MARE                 M
9:00          ACS EKO II SIGHET-ACS MURESU LUDUS               M
10:00        ACS STEAUA MAGIC-BC VALBON ARAD                    M
11:00        CSS 4 BUC-CS PHOENIX I C-TA                                  M
12:00        BC LIONS I CRAIOVA-BC NITULESCU RM.V.            M
13:00        CSS UNIREA IASI – CSO VOLUNTARI 2005              M
 
          Terenul 4  (in caz de vreme nefavorabila se va juca in  GIM. SERAFIM DUICU )

Vineri              
8:00          ACS DAN DACIAN II BUC-BC OLIMPIC II BM               M
9:00          CSU I PLOIESTI-BC HEORES CLUJ                             M
10:00        CS OTOPENI-CSS TARGOVISTE                                   M
11:00        CS TRIUMPH RADAUTI-ACS SEVLAR I PLOIESTI      M
12:00        CS U-MOBITELCO II CLUJ-CSS 5 I BUC                      M
13:00        LPS FFOCSANI - CS 4SPORTS II BUC                         M
         
       Terenul 5 (In caz de vreme nefavorabila se va juca in sala SC. GEN. 8  ( UNIRII )  

Vineri              
8:00          CS U-MOBITELCO III-CS PREVENTIS I IASI                  M
9:00          CSM ORADEA-CS U-MOBITELCO I CLUJ                      M
10:00        ACS ICED BUC-CS U-MOBITELCO IV CLUJ                 M
11:00        CS FOR YOU SPERANTA-ACS VIITORUL BUC             M
12:00        CS GALACTICA BV-ACS ADMAR COSTINESTI              M
13:00        ACS TONIKA PUCIOASA – CS FLY OC CONSTANTA  M
 
          Terenul 6      (in caz de vreme nefavorabila se va juca in sala 3 - Gimn. Liviu Rebreanu)

Vineri              
8:00          CS SEVLAR III PLOIESTI-CSS GHEORGHENI              M
9:00          BC HEROS CLUJ-CS BBALL 6 SF. GHEORGHE          F
10:00        BC OLIMPIC BM-CN AL.CEUSEANU REGHIN              F
11:00        ACS DAN DACIAN II BUC-ACS KSE TG.SECUIESC     F
12:00        CSS 6 BUC-CS FOR YOU SPERANTA CLUJ                 F
 
           Terenul 7  (in caz de vreme nefavorabila se va juca in  SALA 7 – LIC. ELECTROMURES  )

Vineri             
8:00          ACS EKO I SIGHET-CSS SIBIU                                       M
9:00          ACS DAN DACIAN I BUC-BC OLIMPIC I BM                 M
10:00        CSU II PLOIESTI-BC SLAM I BUC                                  M
11:00        CSU CUADRIPOL I BV-CS BEGALS TG. MURES        M
12:00        CS 4SPORT I BUC -BC LAGUNA BUC                          M
 
            Terenul 9   (In caz de vreme nefavorabila se va juca in SALA 9 – GIM. TUDOR VLADIMIRESCU)   

Vineri              
8:00          CS SEVLAR II PLOIETI-CS PHOENIX II C-TA                M
9:00          ACS COMETS BUC-LABRADORS I TG. MURES          M
10:00        BC VENDOR OD SEC.-ACS CHAMPIONS BUC           M
11:00        SOLARIS PLOIESTI-LPS CSU PITESTI                          M
12:00        LABRADORS II TG.MURES-ACS SIMON PITESTI        M
13:00        CSS 5 BUCURESTI – CS PHEONIX 3                            M

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.