Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Marti, 2 iulie 2013

Program minibaschet feminin MARTI 02.07.2013

Autor: Federatia Romana de Baschet

TERENUL 5
MARTI  02.07.2013
         
9:00            BC SIRIUS II TG.MURES-CS GALACTICA CLUJ
10:00         CSS 1 C-TA-ACS CHAMPIONS BUC
11:00         CSS BOTOSANI-CS CRISUL ORADEA
12:00         LPS ALBA IULIA-ACS RAPTORS BUC
-Echipa ACS EKO SIGHET.        STA
 
PAUZA DE PRANZ
 
16:00         ACS CHAMPIONS BUC-BC SIRIUS II TG.MURES
17:00         LAPI DEJ-CSS BOTOSANI
18:00         ACS RAPTORS BUC-CSS MEDIAS
19:00         CS CRISUL ORADEA-LPS ALBA IULIA
-EchipaCS GALACTICA CLUJ.          STA
 
TERENUL 6
MARTI 02.07.2013     
Marti                  
9:00            CSS MEDIAS-LAPI DEJ
10:00         ACS DAN DACIAN I BUC-BC STAR BUC
11:00         CS PHOENIX C-TA-CSS PLOIESTI
12:00         CSS I RM VALCEA-CS FOR YOU SPERANTA CLUJ
-EchipaBC VENDOR II OD.SECUIESC       STA
-Echipa    ACS DAN DACIAN II BUC

PAUZA DE PRANZ
                  
16:00         ACS EKO SIGHET-CSS 1 C-TA
17:00         CS BBALLL 6 SF.GHEORGHE-         CSS I SIBIU
18:00         BC STAR BUC-CSM MIERCUREA CIUC
19:00         CS FOR YOU SPERANTA CLUJ-BC VENDOR II OD.SECUIESC
-Echipa       CS PHOENIX C-TA.  STA
-Echipa       CS TEMERARI CALARASI .     STA
 
TERENUL 7
MARTI  02.07.2013
Marti                  
9:00            ACS VENDOR I OD.SECUIESC-CS OLIMPIA BUC
10:00         CSU PLOIESTI-CSM TARGOVISTE
11:00         CSS II RM.VALCEA-BC NITULESCU RM.VALCEA
-Echipa CS BBALL 6 SF.GHEORGHE .    STA
 
PAUZA DE PRANZ
                  
16:00         CSS CRAIOVA-ACS VENDOR I OD.SECUIESC
17:00         CSM TARGOVISTE-CSS II RM.VALCEA
18:00         BC SIRIUS I TG.MURES-CSU PLOIESTI
-Echipa  CS OLIMPIA BUC.    STA
 
TERENUL 8
MARTI  02.07.2013
9:00            CSS II SIBIU-LPS ARAD
10:00         CN.AL.CEUSEANU REGHIN-CSU CUADRIPOL BV
11:00         CS ADEP SATU MARE-CSS 2 BUC
12:00         CSS ALEXANDRIA-BC SIRIUS I TG.MURES
-EchipaCSS BEGA TIMISOARA - STA
 
PAUZA DE PRANZ       
                  
16:00         LPS ARAD-BC OLIMPIC BM
17:00         CSU CUADRIPOL BV-CS ADEP SATU MARE
18:00         CSS BEGA TIMISOARA-CN.AL.CEUSEANU REGHIN
19:00         BC NITULESCU RM.VALCEA-CSS ALEXANDRIA
-EchipaCSS 2 BUC      STA
                  
TERENUL 9
MARTI  02.07.2013
9:00            BC OLIMPIC BM-CS TEMERARI CALARASI
10:00         CSS I SIBIU-         CSS CRAIOVA
11:00         CSM MIERCUREA CIUC-CS PHOENIX GALATI
-EchipaCS 4SPORT BUC.    STA
                  
PAUZA DE PRANZ
                  
16:00         ACS DAN DACIAN II BUC-CSS II SIBIU
17:00         CSS PLOIESTI-CSS I RM VALCEA
18:00         CS 4SPORT BUC-ACS DAN DACIAN I BUC
-EchipaCS PHOENIX GALATI.    STA
                  
 

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga Nationala de Baschet feminin, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.