Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Sambata, 6 iulie 2013

Program minibaschet feminin SAMBATA DIMINEATA

Autor: Federatia Romana de Baschet

Programul minibaschet feminin Sambata Dimineata
TERENUL 5
SAMBATA    06.07.2013  DIMINEATA
8:00           CSB RAPTORS BUC – CS PHOENIX C-TA           (11-12)    
9:00           CS GALACTICA CLUJ – CSS 2 BUC                       (9-10)
10:00        ACS CHAMPIONS BUC – CS 4SPORT BUC        (29-30)
11:00        CS TEMERARII CALARASI – BC SIRIUS I            (25-26)

TERENUL 6

SAMBATA     06.07.2013  DIMINEATA
8:00           CSS CRAIOVA – CSS BEGA TIMISOARA            (17-18)
9:00           CSS SIBIU I                  - CSS ALEXANDRIA           (7-8)
10:00        LPS ARAD – ACS DAN DACIAN I BUC                (5-6)
11:00        LAPI DEJ –CSU CUADRIPOL BV                           (3-4)
12:00        CS OLIMPIA BUC – CSS PLOIESTI                        (1-2)
 
 
TERENUL 7
SAMBATA     06.07.2013  DIMINEATA
8:00           CSS NR.1 C-TA – BC STAR BUC                            (21-22)
9:00           CSS SIBIU 2 -CSS BOTOSANI                                 (33-37)
10:00        ACS EKO SIGHET – ACS VENDOR II OD.SEC     (27-28)
11:00        CS BBALL 6 SF.GHE – CS PHOENIX GALATI      (15-16)

TERENUL 8

SAMBATA     06.07.2013  DIMINEATA
8:00          CSS 1 RM VALCEA -CS ADEP SATU MARE       (38-42)
9:00           BC OLIMPIC BM – CS FOR YOU SPERANTA     (19-20)
10:00        DAN DACIAN II -BC NITULESCU RM.VALCEA(31-32)

TERENUL 9

SAMBATA     06.07.2013  DIMINEATA
8:00           CSS 2 RM VALCEA - BC SIRIUS 2 TG. MURES  (33-37)
9:00           LPS ALBA IULIA – CSM TARGOVISTE                 (13-14)
10:00        CSU PLOIESTI -CSS MEDIAS                                  (38-42)
-ECHIPA CSS AL.CEUSEANU REGHIN      STA
-ECHIPA  CS VENDOR 1 OD SECUIESC     STA
-ECHIPA  CSM MIERCUREA CIUC             STA


=======================================================================================

Programul minibaschet feminin VINERI DUPA-AMIAZA

TERENUL 5

VINERI    05.07.2013  DUPA-AMIAZA
16:00         ACS DAN DACIAN II BUC-ACS CHAMPIONS BUC   
17:00         CS PHOENIX C-TA-CSS 2 BUC       
18:00         LPS ALBA IULIA-CS BBALL 6 SF.GHEORGHE
19:00         CSB RAPTORS BUC – CS GALACTICA CLUJ     
 
TERENUL 6
VINERI    05.07.2013  DUPA-AMIAZA
16:00         LPS ARAD-CSS SIBIU I
17:00         ACS DAN DACIAN I BUC – CSS ALEXANDRIA         
18:00         LAPI DEJ  - CS OLIMPIA BUC                  
19:00         CSS PLOIESTI-CSU CUADRIPOL BV        
 
TERENUL 7
VINERI    05.07.2013  DUPA-AMIAZA
16:00         CSS MEDIAS - CSM MIERCUREA CIUC  
17:00         CS 4SPORT BUC – BC NITULESCU RM.VALCEA       
18:00         CS TEMERARII CALARASI-ACS EKO SIGHET   
19:00         CS FOR YOU SPERANTA CLUJ-CSS BEGA TIMISOARA

TERENUL 8

VINERI    05.07.2013  DUPA-AMIAZA
16:00         BC SIRIUS 2 TG. MURES       - CSS SIBIU 2      
17:00         CS PHOENIX GALATI – CSM TARGOVISTE
18:00         ACS VENDOR II OD.SEC. - BC SIRIUS I TG.MURES
19:00         CS CRISUL ORADEA-CSS NR.1 C-TA                 
-Echipa  CSS 2 RM.VALCEA   STA

TERENUL 9

VINERI    05.07.2013  DUPA-AMIAZA
16:00         CSS BOTOSANI – CS VENDOR 1 OD SECUIESC        
17:00         CS ADEP SATU MARE - CSU PLOESTI    
18:00         BC OLIMPIC BAIA MARE - CSS CRAIOVA       
19:00         BC STAR BUC-CSS AL.CEUSEANU REGHIN     
-Echipa  CSS 1 RM.VALCEA      STA





==================================================================================

Programul minibaschet feminin Vineri Dimineata

TERENUL 5

VINERI    05.07.2013  DIMINEATA
9:00           CSS Sibiu 2 - CSS 2 Rm Valcea      
10:00         BC OLIMPIC BAIA MARE-CS CRISUL ORADEA
11:00         ACS DAN DACIAN II BUC – CS TEMERARII CALARASI
12:00         ACS EKO SIGHET-  ACS CHAMPIONS BUC

TERENUL 6

VINERI     05.07.2013  DIMINEATA
9:00          CSM TARGOVISTE – CSS 2  BUC
10:00        LAPI DEJ-LPS ARAD 
11:00        CSS ALEXANDRIA     CSU CUADRIPOL BV
12:00        CSB RAPTORS BUC - LPS ALBA IULIA                  
 
TERENUL 7
VINERI     05.07.2013  DIMINEATA
9:00           CS Vendor 1 Od Secuiesc  - BC Sirius 2 Tg. Mures   
10:00         CS GALACTICA  CLUJ – CS BBALL 6 SF.GHEORGHE   
11:00         CS FOR YOU SPERANTA  CLUJ – BC STAR BUC
12:00         CSS AL.CEUSEANU REGHIN – CSS BEGA TIMISOARA         
 
TERENUL 8
VINERI     05.07.2013  DIMINEATA
9:00           CSU Ploiesti -CSS 1 Rm Valcea         
10:00        CSS I SIBIU – CS OLIMPIA BUC
11:00        CSS PLOIESTI - ACS DAN DACIAN I BUC
12:00        CS PHOENIX GALATI-CS PHOENIX C-TA  
-Echipa  CSS BOTOSANI    STA

TERENUL 9

VINERI     05.07.2013  DIMINEATA
9:00           CSS CRAIOVA - CSS NR.1 C-TA
10:00        CSM Miercurea Ciuc 1 - CS ADEP Satu Mare 
11:00        CS 4SPORT BUC - ACS VENDOR II OD.SEC.      
12:00        BC SIRIUS I TG.MURES – BC NITULESCU RM.VALCEA
 
-Echipa  CSS MEDIAS    STA 



=============================================================================

Programul minibaschet feminin JOI DUPA-AMIAZA



TERENUL 5
JOI             04.07.2013  DUPA-AMIAZA
16:00         BC SIRIUS II TG.MURES – CSS BOTOSANI
17:00         ACS CHAMPIONS BUC – CSS NR.1 C-TA
18:00         CS TEMERARII CALARASI – CS CRISUL ORADEA
19:00         CSS BEGA TIMISOARA – BC NITULESCU RM.VALCEA

 
TERENUL 6
JOI             04.07.2013 DUPA-AMIAZA
16:00         CSS SIBIU I -        CS GALACTICA CLUJ
17:00         CSM TARGOVISTE-CSU CUADRIPOL BV
18:00         ACS DAN DACIAN I BUC - CS PHOENIX C-TA
19:00         CS OLIMPIA BUC – CS BBALL 6 SF.GHEORGHE

 
TERENUL 7
JOI             04.07.2013  DUPA-AMIAZA
16:00         CSS I RM.VALCEA – CSM MIERCUREA CIUC
17:00         CS ADEP SATU MARE – CSS MEDIAS
18:00         CSS AL.CEUSEANU REGHIN – BC SIRIUS I TG.MURES
19:00         ACS DAN DACIAN II BUC – BC OLIMPIC BAIA MARE

 
TERENUL 8
JOI            04.07.2013  DUPA-AMIAZA
16:00         LPS ALBA IULIA – LPS ARAD
17:00         LAPI DEJ – CSB RAPTORS BUC
18:00         CS PHOENIX GALATI - CSS PLOIESTI
19:00         CSS ALEXANDRIA – CSS 2 BUC
-Echipa CSS SIBIU II STA


TERENUL 9
JOI            04.07.2013  DUPA-AMIAZA
16:00         CSS II RM.VALCEA – CS VENDOR I OD.SEC
17:00         ACS EKO SIGHET-CSS CRAIOVA
18:00         CS FOR YOU SPERANTA CLUJ - CS 4SPORT BUC
19:00         ACS VENDOR II OD.SEC. – BC STAR BUC
-Echipa CSU PLOIESTI STA


=============================================================================================================


TERENUL 5

JOI    04.07.2013  DIMINEATA
9:00           CSM MIERCUREA CIUC-CSU PLOIESTI
10:00         CS GALACTICA CLUJ-CSS CRAIOVA
11:00         CSS ALEXANDRIA-CSS .AL. CEUSEANU REGHIN
12:00         CSS NR.1 C-TA-CS BBALL 6 SF.GHEORGHE

TERENUL 6
JOI    04.07.2013  DIMINEATA
9:00          CSS MEDIAS – CSS I RM. VALCEA
10:00        CS PHOENIX C-TA-BC STAR BUC
11:00        LPS ARAD-CS CRISUL ORADEA
12:00        ACS DAN DACIAN I BUC-ACS VENDOR II OD.SEC.
 
TERENUL 7
JOI    04.07.2013  DIMINEATA
9:00           CS OLIMPIA BUC-ACS CHAMPIONS BUC
10:00         CSU CUADRIPOL BV-BC NITULESCU RM.VALCEA
11:00         CSM TARGOVISTE-CSS BEGA TIMISOARA
12:00         BC OLIMPIC BAIA MARE-CSB RAPTORS BUC
 
 TERENUL 8
JOI    04.07.2013  DIMINEATA
9:00           CS VENDOR I OD.SEC. – CSS II SIBIU
10:00         LAPI DEJ-ACS DAN DACIAN II BUC
11:00         CSS PLOIESTI-CS 4SPORT BUC
12:00         CS PHOENIX GALATI-CS FOR YOU SPERANTA CLUJ
 
TERENUL 9
JOI    04.07.2013  DIMINEATA
9:00           CSS BOTOSANI – CSS II RM.VALCEA
10:00         CSS SIBIU I-CS EKO SIGHET
11:00         LPS ALBA IULIA-CS TEMERARII CALARASI
12:00         CSS 2 BUC-BC SIRIUS I TG.MURES
 

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.