Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Luni, 8 iulie 2013

Program minibaschet masculin - LUNI DIMINEATA

Autor: Federatia Romana de Baschet

Programul minibaschet masculin luni dimineata AFARA

TERENUL  1
LUNI 08.07.2013        
8:00            CSS II CRAIOVA- ACS DAN DACIAN III BUC
9:00            LPS CSU III PITESTI - ACS EKO II SIGHET
10:00         CSU III PLOIESTI - BC OLIMPIC II BAIA MARE
11:00         CS CUZA SPORT II BRAILA - ACS DAN DACAIN IV BUC
12:00         BC NITULESCU RM.VALCEA-CSM SLAM II BUC
TERENUL  2
LUNI 08.07.2013
8:00            CS MIANDRA I BUZAU-CS MAGIC SATU MARE
9:00            ACS EKO III SIGHET-STEAUA MAGIC II BUC
10:00         CSS I MEDIAS-CSS III CRAIOVA
11:00         CS U-MOBITELCO V CLUJ-CN.STRAINU  II GAIESTI
12:00         BC LIONS CRAIOVA-CS DUNAREA CALAFAT
ECHIPA   CS NATIONAL IASI          STA
ECHIPA   ACS MURESUL LUDUS    STA
 
 
TERENUL  3
LUNI 08.07.2013
8:00            CS PHOENIX II GALATI-CS MIANDRA II BUZAU
9:00            CS PHOENIX II C-TA-CS U-MOBITELCO III CLUJ
10:00         CS ADMAR COSTINESTI-SOLARIS PLOIESTI
11:00         ACS FLAME BUC-LPS CSU II PITESTI
12:00         CS U-MOBITELCO IV CLUJ-CSS II TARGOVISTE
TERENUL  4
LUNI 08.07.2013
8:00            CNAV BUC-ACS NAGY MOZES TG.SEC.
9:00            ACS BALLER II BUC- BC STAR BUC
10:00         CS ADEP SATU MARE-ATTLIOS SF.GHEORGHE
ECHIPA      ACS CHAMPIONS BUC      STA               
ECHIPA      CSS BRASOVIA BRASOV   STA      
ECHIPA      CSS VIITORUL CLUJ           STA                
   
 
TERENUL 5
LUNI 08.07.2013                  
8:00            CSS GHEORGHENI-BC GALACTICA BV
9:00            ACS AXIOPOLIS CERNAVODA-BC MURES TG.MURES
10:00         CSB RAPTORS BUC-CS PHOENIX I GALATI
11:00         CSS UNIREA IASI-ACS EKO I SIGHET
12:00         CS 4SPORT I BUC-CSU CUADRIPOL II BV       
 
TERENUL 6
LUNI 08.07.2013        
8:00            CS FOR YOU I CLUJ-ACS DAN DACIAN I BUC
9:00            CS U-MOBITELCO II CLUJ-CSU SIBIU
10:00         CS SEVLAR I PLOIESTI-CSS 4 LAGUNA II BUC
11:00         CSS 4 LAGUNA I BUC-ACS STEAUA MAGIC BUC
12:00         BC VALBON ARAD-CS PHOENIX I C-TA
 
 
TERENUL 7
LUNI 08.07.2013        
8:00           MP SPORT TIMISOARA-CS U-MOBITELCO I CLUJ
9:00           CS GLADIUS TG.MURES-CSU CUADRIPOL I BV
10:00         ACS COMETS BUC-LPS CSU I PITESTI
11:00         CS DINAMO BUC-CS SIMON PITESTI
12:00         DAN DACIAN II BUC - CN.T.VLADIMIRESCU TG. JIU
TERENUL 8
LUNI 08.07.2013
8:00           CS SEVLAR II PLOIESTI-BC OLIMPIC I BAIA MARE
9:00           LPS SATU MARE-CS FOR YOU II CLUJ
10:00         LABRADORS TG.MURES-CS 4SPORT II BUC
11:00         CSS SIBIU-CSS I CRAIOVA
12:00         CN VAL.STRAINU I GAIESTI-BC SLAM I BUC
TERENUL 9
LUNI 08.07.2013        
8:00           CSU II PLOIESTI-CS OTOPENI
9:00           CS PREVENTIS IASI - CS CUZA SPORT I BRAILA
10:00         BC BEST ARAD - CSS II MEDIAS
11:00         CS FLY OC C-TA - CSS I TARGOVISTE
12:00         ACS BALLER I BUC - CSU I PLOIESTI


===================================================================


Programul minibaschet masculin luni dimineata  IN CAZ DE PLOAIE

TERENUL  1
LUNI 08.07.2013        
8:00            CSS II CRAIOVA- ACS DAN DACIAN III BUC
9:00            LPS CSU III PITESTI - ACS EKO II SIGHET
10:00         CSU III PLOIESTI - BC OLIMPIC II BAIA MARE
11:00         CS CUZA SPORT II BRAILA - ACS DAN DACAIN IV BUC
12:00         BC NITULESCU RM.VALCEA-CSM SLAM II BUC
13:00         CS ADEP SATU MARE-ATTLIOS SF.GHEORGHE
TERENUL  2
LUNI 08.07.2013
8:00            CS MIANDRA I BUZAU-CS MAGIC SATU MARE
9:00            ACS EKO III SIGHET-STEAUA MAGIC II BUC
10:00         CSS I MEDIAS-CSS III CRAIOVA
11:00         CS U-MOBITELCO V CLUJ-CN.STRAINU  II GAIESTI
12:00         BC LIONS CRAIOVA-CS DUNAREA CALAFAT
13:00         ACS BALLER II BUC- BC STAR BUC
ECHIPA   CS NATIONAL IASI          STA
ECHIPA   ACS MURESUL LUDUS    STA
 
 
TERENUL  3
LUNI 08.07.2013
8:00            CS PHOENIX II GALATI-CS MIANDRA II BUZAU
9:00            CS PHOENIX II C-TA-CS U-MOBITELCO III CLUJ
10:00         CS ADMAR COSTINESTI-SOLARIS PLOIESTI
11:00         ACS FLAME BUC-LPS CSU II PITESTI
12:00         CS U-MOBITELCO IV CLUJ-CSS II TARGOVISTE
13:00         CNAV BUC-ACS NAGY MOZES TG.SEC.

 
ECHIPA      ACS CHAMPIONS BUC      STA               
ECHIPA      CSS BRASOVIA BRASOV   STA      
ECHIPA      CSS VIITORUL CLUJ           STA                
 
 
TERENUL 5
LUNI 08.07.2013                  
8:00            CSS GHEORGHENI-BC GALACTICA BV
9:00            ACS AXIOPOLIS CERNAVODA-BC MURES TG.MURES
10:00         CSB RAPTORS BUC-CS PHOENIX I GALATI
11:00         CSS UNIREA IASI-ACS EKO I SIGHET
12:00         CS 4SPORT I BUC-CSU CUADRIPOL II BV       
 
TERENUL 6
LUNI 08.07.2013        
8:00            CS FOR YOU I CLUJ-ACS DAN DACIAN I BUC
9:00            CS U-MOBITELCO II CLUJ-CSU SIBIU
10:00         CS SEVLAR I PLOIESTI-CSS 4 LAGUNA II BUC
11:00         CSS 4 LAGUNA I BUC-ACS STEAUA MAGIC BUC
12:00         BC VALBON ARAD-CS PHOENIX I C-TA
 
 
TERENUL 7
LUNI 08.07.2013        
8:00            MP SPORT TIMISOARA-CS U-MOBITELCO I CLUJ
9:00            CS GLADIUS TG.MURES-CSU CUADRIPOL I BV
10:00         ACS COMETS BUC-LPS CSU I PITESTI
11:00         CS DINAMO BUC-CS SIMON PITESTI
12:00         DAN DACIAN II BUC - CN.T.VLADIMIRESCU TG. JIU
TERENUL 8
LUNI 08.07.2013
8:00            CS SEVLAR II PLOIESTI-BC OLIMPIC I BAIA MARE
9:00            LPS SATU MARE-CS FOR YOU II CLUJ
10:00         LABRADORS TG.MURES-CS 4SPORT II BUC
11:00         CSS SIBIU-CSS I CRAIOVA
12:00         CN VAL.STRAINU I GAIESTI-BC SLAM I BUC
TERENUL 9
LUNI 08.07.2013        
8:00           CSU II PLOIESTI-CS OTOPENI
9:00            CS PREVENTIS IASI - CS CUZA SPORT I BRAILA
10:00         BC BEST ARAD - CSS II MEDIAS
11:00         CS FLY OC C-TA - CSS I TARGOVISTE
12:00         ACS BALLER I BUC - CSU I PLOIESTI


Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.