Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Liga nationala de minibaschet

Luni, 8 iulie 2013

Programul minibaschet masculin luni dupa-amiaza

Autor: Federatia Romana de Baschet

TERENUL 1
LUNI 08.07.2013         DUPA-AMIAZA  
16:00         ACS DAN DACIAN III BUC-LPS CSU III PITESTI
17:00         CN.STRAINU  II GAIESTI-CSU III PLOIESTI
18:00         ACS EKO II SIGHET-CS NATIONAL IASI
19:00         BC OLIMPIC II BAIA MARE-CS CUZA SPORT II BRAILA
20:00         BC STAR BUC-CS U-MOBITELCO IV CLUJ
ECHIPA      CSS II CRAIOVA            STA

TERENUL 2

LUNI 08.07.2013         DUPA-AMIAZA  
16:00         CS MAGIC SATU MARE-ACS EKO III SIGHET
17:00         CSS III CRAIOVA-         CS MIANDRA I BUZAU
18:00         STEAUA MAGIC II BUC-CSS I MEDIAS
19:00         ACS DAN DACAIN IV BUC-CS U-MOBITELCO V CLUJ
20:00         CSS VITORUL CLUJ-BC LIONS CRAIOVA
ECHIPA    CSM SLAM II BUC    STA

TERENUL 3
LUNI 08.07.2013         DUPA-AMIAZA  
16:00         CS MIANDRA II BUZAU-CS PHOENIX II C-TA
17:00         SOLARIS PLOIESTI-CS PHOENIX II GALATI
18:00         CS U-MOBITELCO III CLUJ- CS ADMAR COSTINESTI
19:00         CS OTOPENI - BC NITULESCU RM.VALCEA
20:00         CS DUNAREA CALAFAT-ACS FLAME BUC
ECHIPA     LPS CSU II PITESTI         STA

TERENUL 4

LUNI 08.07.2013         DUPA-AMIAZA  
16:00         ACS NAGY MOZES TG.SEC.-CSS BRASOVIA BV
17:00         ATTLIOS SF.GHEORGHE-CNAV BUC
18:00         ACS MURESU LUDUS-CSU II PLOIESTI
ECHIPA      CS ADEP SATU MARE           STA
ECHIPA      CSS II TARGOVISTE      STA
 
TERENUL 5
LUNI 08.07.2013         DUPA-AMIAZA  
16:00         BC MURES TG.MURES-CSS GHEORGHENI
17:00         CS PHOENIX I GALATI-ACS AXIOPOLIS CERNAVODA
18:00         BC GALACTICA BV-CSB RAPTORS BUC
19:00         ACS EKO I SIGHET-CS 4SPORT I BUC
20:00         ACS STEAUA MAGIC BUC-CSS UNIREA IASI
 
TERENUL 6
LUNI 08.07.2013         DUPA-AMIAZA
16:00         ACS DAN DACIAN I BUC-CS U-MOBITELCO II CLUJ
17:00         CSS 4 LAGUNA II BUC-CS FOR YOU I CLUJ
18:00         CSU SIBIU-CS SEVLAR I PLOIESTI
19:00         CSU CUADRIPOL II BV-CSS 4 LAGUNA I BUC
20:00         CN.T.VLADIMIRESCU TG. JIU-BC VALBON ARAD
 
TERENUL 7
LUNI 08.07.2013         DUPA-AMIAZA
16:00         CSU CUADRIPOL I BV-CS DINAMO BUC
17:00         LPS CSU I PITESTI-CS GLADIUS TG.MURES
18:00         CS U-MOBITELCO I CLUJ-ACS DAN DACIAN II BUC
19:00         CS SIMON PITESTI-ACS COMETS BUC
20:00         CS PHOENIX I C-TA-MP SPORT TIMISOARA

TERENUL 8

LUNI 08.07.2013         DUPA-AMIAZA
16:00         BC OLIMPIC I BAIA MARE- LABRADORS TG.MURES
17:00         CS FOR YOU II CLUJ- CS SEVLAR II PLOIESTI
18:00         CS 4SPORT II BUC- LPS SATU MARE
19:00         BC SLAM I BUC- CSS SIBIU
20:00         CSU I PLOIESTI- CN VAL.STRAINU I GAIESTI

TERENUL 9

LUNI 08.07.2013         DUPA-AMIAZA
16:00         ACS CHAMPIONS BUC- ACS BALLER II BUC
17:00         CS CUZA SPORT I BRAILA- BC BEST ARAD
18:00         CSS I TARGOVISTE- CS PREVENTIS IASI
19:00         CSS II MEDIAS - CS FLY OC C-TA
20:00         CSS I CRAIOVA- ACS BALLER I BUC
=============================================================================================================
IN CAZ  DE PLOAIE
TERENUL 1
LUNI 08.07.2013         DUPA-AMIAZA  
16:00         ACS DAN DACIAN III BUC-LPS CSU III PITESTI
17:00         CN.STRAINU  II GAIESTI-CSU III PLOIESTI
18:00         ACS EKO II SIGHET-CS NATIONAL IASI
19:00         BC OLIMPIC II BAIA MARE-CS CUZA SPORT II BRAILA
20:00         BC STAR BUC-CS U-MOBITELCO IV CLUJ
20:45         ACS MURESU LUDUS-CSU II PLOIESTI
ECHIPA      CSS II CRAIOVA            STA

TERENUL 2

LUNI 08.07.2013         DUPA-AMIAZA  
16:00         CS MAGIC SATU MARE-ACS EKO III SIGHET
17:00         CSS III CRAIOVA-         CS MIANDRA I BUZAU
18:00         STEAUA MAGIC II BUC-CSS I MEDIAS
19:00         ACS DAN DACAIN IV BUC-CS U-MOBITELCO V CLUJ
20:00         CSS VITORUL CLUJ-BC LIONS CRAIOVA
20:45         ATTLIOS SF.GHEORGHE-CNAV BUC
ECHIPA    CSM SLAM II BUC    STA
 
TERENUL 3
LUNI 08.07.2013         DUPA-AMIAZA  
16:00         CS MIANDRA II BUZAU-CS PHOENIX II C-TA
17:00         SOLARIS PLOIESTI-CS PHOENIX II GALATI
18:00         CS U-MOBITELCO III CLUJ- CS ADMAR COSTINESTI
19:00         CS OTOPENI - BC NITULESCU RM.VALCEA
20:00         CS DUNAREA CALAFAT-ACS FLAME BUC
20:45         ACS NAGY MOZES TG.SEC.-CSS BRASOVIA BV
ECHIPA     LPS CSU II PITESTI         STA
ECHIPA      CS ADEP SATU MARE           STA
ECHIPA      CSS II TARGOVISTE      STA
 
TERENUL 5
LUNI 08.07.2013         DUPA-AMIAZA  
16:00         BC MURES TG.MURES-CSS GHEORGHENI
17:00         CS PHOENIX I GALATI-ACS AXIOPOLIS CERNAVODA
18:00         BC GALACTICA BV-CSB RAPTORS BUC
19:00         ACS EKO I SIGHET-CS 4SPORT I BUC
20:00         ACS STEAUA MAGIC BUC-CSS UNIREA IASI
 
TERENUL 6
LUNI 08.07.2013         DUPA-AMIAZA
16:00         ACS DAN DACIAN I BUC-CS U-MOBITELCO II CLUJ
17:00         CSS 4 LAGUNA II BUC-CS FOR YOU I CLUJ
18:00         CSU SIBIU-CS SEVLAR I PLOIESTI
19:00         CSU CUADRIPOL II BV-CSS 4 LAGUNA I BUC
20:00         CN.T.VLADIMIRESCU TG. JIU-BC VALBON ARAD
 
TERENUL 7
LUNI 08.07.2013         DUPA-AMIAZA
16:00         CSU CUADRIPOL I BV-CS DINAMO BUC
17:00         LPS CSU I PITESTI-CS GLADIUS TG.MURES
18:00         CS U-MOBITELCO I CLUJ-ACS DAN DACIAN II BUC
19:00         CS SIMON PITESTI-ACS COMETS BUC
20:00         CS PHOENIX I C-TA-MP SPORT TIMISOARA

TERENUL 8

LUNI 08.07.2013         DUPA-AMIAZA
16:00         BC OLIMPIC I BAIA MARE- LABRADORS TG.MURES
17:00         CS FOR YOU II CLUJ- CS SEVLAR II PLOIESTI
18:00         CS 4SPORT II BUC- LPS SATU MARE
19:00         BC SLAM I BUC- CSS SIBIU
20:00         CSU I PLOIESTI- CN VAL.STRAINU I GAIESTI

TERENUL 9

LUNI 08.07.2013         DUPA-AMIAZA
16:00         ACS CHAMPIONS BUC- ACS BALLER II BUC
17:00         CS CUZA SPORT I BRAILA- BC BEST ARAD
18:00         CSS I TARGOVISTE- CS PREVENTIS IASI
19:00         CSS II MEDIAS - CS FLY OC C-TA
20:00         CSS I CRAIOVA- ACS BALLER I BUC

Din categoriile: Liga nationala de minibaschet, Comisia de competitii

JOCURI, REZULTATE, CLASAMENTE
DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.