Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Vineri, 12 iulie 2013

Programul minibaschet masculin SAMBATA DIMINEATA

Autor: Federatia Romana de Baschet


Programul minibaschet masculin SAMBATA dimineata AFARA

TERENUL  1

SAMBATA  13.07.2013
8:00           ACS FLAME ILFOV – ACS BALLER II BUC        
9:00           BC LIONS CRAIOVA - ACS NAGY MOZES TG.SEC.   
10:00         CSU III PLOIESTI- ACS EKO III SIGHET
11:00         DAN DACIAN IV BUC - BC STAR BUC              
12:00         CS U-MOBITELCO V CLUJ – SOLARIS PLOIESTI

TERENUL  2

SAMBATA  13.07.2013
8:00           ADEP SATU MARE – STEAUA MAGIC II BUC           
9:00           CS PHOENIX II C-TA – CSU II PLOIESTI            
10:00         CS DUNAREA CALAFAT  - CSS BRASOVIA BV
11:00         CS OTOPENI  - CS MIANDRA I BUZAU
12:00         CSM SLAM II BUC - CS U-MOBITELCO IV CLUJ                           
 
TERENUL  3
SAMBATA  13.07.2013
8:00            LPS CSU II PITESTI - CSS II TARGOVISTE
9:00            CN.V.STRAINU GAESTI – DAN DACIAN III BUC                
10:00         CSS VIITORUL CLUJ  -  CS U-MOBITELCO III CLUJ                                 
11:00         BC OLIMPIC II BAIA MARE - ATTILOS SF.GHEORGHE
12:00         ACS MURESUL LUDUS   -   CS MIANDRA II BUZAU

TERENUL  4

SAMBATA  13.07.2013
8:00           CSS II CRAIOVA     -     CNAV BUC
9:00           CS NATIONAL IASI   -  CSS III CRAIOVA
10:00         BC NITULESCU RM.VALCE  -  ACS ADMAR COSTINESTI   
11:00         ACS EKO II SIGHET - CSS I MEDIAS                  
12:00         CUZA SPORT II BRAILA - PHOENIX II GALATI                   
ECHIPA     ACS MAGIC SATU MARE            STA
         
 TERENUL 5
SAMBATA  13.07.2013
8:00           BC VALBON ARAD -CSS I CRAIOVA       
9:00           CS SEVLAR II PLOIESTI- CS 4SPORT I BUC      
10:00         CSS II MEDIAS - MP SPORT TIMISOARA
11:00         CN.T.VLADIMIRESCU TG.JIU-CSU SIBIU                   
                   
TERENUL 6
SAMBATA  13.07.2013
8:00           ACS DAN DACIAN II BUC - BC BEST ARAD     
9:00           CSS SIBIU  -  LPS SATU MARE     
10:00         ACS EKO I SIGHET   -    CSS 4 LAGUNA II BUC         
11:00         CS U-MOBITELCO I CLUJ - CSU CUADRIPOL I BV
12:00         CSM SLAM I BUC   -     ACS DAN DACIAN I BUC                

TERENUL 7

SAMBATA  13.07.2013
8:00           CS PHOENIX  I C-TA - LPS CSU I PITESTI
9:00           CSB RAPTORS BUC - CN .V. STRAINU I GAESTI                 
10:00         CS SIMON PITESTI - CSU CUADRIPOL II BV              
11:00         CSU PLOIESTI - CS SEVALR I PLOIESTI             
                   
TERENUL 8
SAMBATA  13.07.2013
8:00           BC MURES TG.MURES - CS FLY OC C-TA        
9:00           CS FOR YOU II CLUJ - ACS COMETS BUC        
10:00         CSS UNIREA IASI  -  CS 4SPORT II BUC 
11:00         AXIOPOLIS CERNAVODA - BC OLIMPIC I BAIA MARE     

TERENUL 9

SAMBATA  13.07.2013
8:00           LPS CSU III PITESTI - ACS CHAMPIONS BUC  
9:00            BC GALACTICA BV - CUZA SPORT I BRAILA
10:00         CS U-MOBITELCO II CLUJ - CS FOR YOU I CLUJ       
11:00         CS PHOENIX I GALATI- BC GLADIUS TG.MURES              
                   
TERENUL  10
SAMBATA  13.07.2013
8:00           CSS GHEORGHENI - LABRADORS TG.MURES 
9:00           STEAUA MAGIC I BUC -        CS PREVENTIS IASI
10:00         ACS BALLER I BUC - CSS 6 DINAMO BUC       
11:00         CSS 4 LAGUNA I BUC  CSS I TARGOVISTE
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Programul minibaschet masculin SAMBATA dimineata IN CAZ DE PLOAIE


TERENUL  1

SAMBATA  13.07.2013
8:00           ACS FLAME ILFOV – ACS BALLER II BUC        
9:00           BC LIONS CRAIOVA - ACS NAGY MOZES TG.SEC.   
10:00         CSU III PLOIESTI- ACS EKO III SIGHET
11:00         DAN DACIAN IV BUC - BC STAR BUC              
12:00         CS U-MOBITELCO V CLUJ – SOLARIS PLOIESTI
13:00         CSS II CRAIOVA     -     CNAV BUC

TERENUL  2

SAMBATA  13.07.2013
8:00           ADEP SATU MARE – STEAUA MAGIC II BUC           
9:00           CS PHOENIX II C-TA – CSU II PLOIESTI            
10:00         CS DUNAREA CALAFAT  - CSS BRASOVIA BV
11:00         CS OTOPENI  - CS MIANDRA I BUZAU
12:00         CSM SLAM II BUC - CS U-MOBITELCO IV CLUJ                           
13:00         CS NATIONAL IASI   -  CSS III CRAIOVA
 
 TERENUL  3
SAMBATA  13.07.2013
8:00            LPS CSU II PITESTI - CSS II TARGOVISTE
9:00            CN.V.STRAINU GAESTI – DAN DACIAN III BUC                
10:00         CSS VIITORUL CLUJ  -  CS U-MOBITELCO III CLUJ                                 
11:00         BC OLIMPIC II BAIA MARE - ATTILOS SF.GHEORGHE
12:00         ACS MURESUL LUDUS   -   CS MIANDRA II BUZAU
13:00         BC NITULESCU RM.VALCE  -  ACS ADMAR COSTINESTI
ECHIPA     ACS MAGIC SATU MARE            STA
         
 TERENUL 5
SAMBATA  13.07.2013
8:00           BC VALBON ARAD -CSS I CRAIOVA       
9:00           CS SEVLAR II PLOIESTI- CS 4SPORT I BUC      
10:00         CSS II MEDIAS - MP SPORT TIMISOARA
11:00         CN.T.VLADIMIRESCU TG.JIU-CSU SIBIU                   
12:00         CSS 4 LAGUNA I BUC  CSS I TARGOVISTE
                   
 TERENUL 6
SAMBATA  13.07.2013
8:00           ACS DAN DACIAN II BUC - BC BEST ARAD     
9:00           CSS SIBIU  -  LPS SATU MARE     
10:00         ACS EKO II SIGHET - CSS I MEDIAS
11:00         ACS EKO I SIGHET   -    CSS 4 LAGUNA II BUC         
12:00         CS U-MOBITELCO I CLUJ - CSU CUADRIPOL I BV
13:00         CSM SLAM I BUC   -     ACS DAN DACIAN I BUC                
 
TERENUL 7
SAMBATA  13.07.2013
8:00           CS PHOENIX  I C-TA - LPS CSU I PITESTI
9:00           CSB RAPTORS BUC - CN .V. STRAINU I GAESTI                 
10:00         CS SIMON PITESTI - CSU CUADRIPOL II BV              
11:00         CSU PLOIESTI - CS SEVALR I PLOIESTI             
12:00         ACS BALLER I BUC - CSS 6 DINAMO BUC
13:00         CUZA SPORT II BRAILA - PHOENIX II GALATI
 
TERENUL 8
SAMBATA  13.07.2013
8:00           BC MURES TG.MURES - CS FLY OC C-TA        
9:00           CS FOR YOU II CLUJ - ACS COMETS BUC        
10:00         CSS UNIREA IASI  -  CS 4SPORT II BUC 
11:00         AXIOPOLIS CERNAVODA - BC OLIMPIC I BAIA MARE     
12:00         STEAUA MAGIC I BUC -        CS PREVENTIS IASI

TERENUL 9

SAMBATA  13.07.2013
8:00           LPS CSU III PITESTI - ACS CHAMPIONS BUC  
9:00            BC GALACTICA BV - CUZA SPORT I BRAILA
10:00         CS U-MOBITELCO II CLUJ - CS FOR YOU I CLUJ       
11:00         CS PHOENIX I GALATI- BC GLADIUS TG.MURES              
12:00         CSS GHEORGHENI - LABRADORS TG.MURES 
                  
 
===========================================================

Programul minibaschet masculin  VINERI  dupa-amiaza  AFARA


TERENUL  1

VINERI  12.07.2013
16:00         ACS BALLER II BUC – SOLARIS PLOIESTI        
17:00         ACS FLAME ILFOV  - ADEP SATU MARE
18:00         ACS MURESUL LUDUS-DAN DACIAN IV BUC
19:00         CSS III CRAIOVA - CSS BRASOVIA BV   
20:00         CS U-MOBITELCO IV CLUJ - ATTILOS SF.GHEORGHE        
ECHIPA  CSU II PLOIESTI         STA

TERENUL  2

VINERI  12.07.2013
16:00         CSS II CRAIOVA-LPS CSU II PITESTI
17:00         DAN DACIAN III BUC – MAGIC SATU MARE  
18:00         CS NATIONAL IASI-CS DUNAREA CALAFAT   
19:00         BC STAR BUC-CS MIANDRA II BUZAU  
20:00         CS OTOPENI-BC LIONS CRAIOVA 

TERENUL  3
VINERI  12.07.2013
16:00         STEAUA MAGIC II BUC – CS U-MOBITELCO V CLUJ
17:00         CS MIANDRA I BUZAU-ACS NAGY MOZES TG.SEC.         
18:00         BC NITULESCU RM.VALCEA-         CSU III PLOIESTI
19:00         ACS EKO II SIGHET- CSS VIITORUL CLUJ
20:00         CSS I MEDIAS - CS U-MOBITELCO III CLUJ
         
TERENUL  4
VINERI  12.07.2013
16:00         CN.V.STREINU II GAIESTI – CS PHOENIX II C-TA     
17:00         LPS CSU III PITESTI-CUZA SPORT II BRAILA
18:00         ACS EKO III SIGHET-CS ADMAR COSTINESTI            
19:00         CSS II TARGOVISTE - CNAV BUC  
20:00         CSM SLAM II BUC - BC OLIMPIC II BAIA MARE      


TERENUL 5
VINERI  12.07.2013
16:00         CS FOR YOU I CLUJ-CSS I CRAIOVA       
17:00         CS U-MOBITELCO II CLUJ-BC VALBON ARAD
18:00         CSS I TARGOVISTE - BC OLIMPIC I BAIA MARE       
19:00         CSS GHEORGHENI - ACS DAN DACIAN II BUC         
20:00         CS SEVALR I PLOIESTI - LPS CSU I PITESTI      

TERENUL 6

VINERI  12.07.2013
16:00         CSS 4 LAGUNA II BUC - LPS SATU MARE       
17:00         BC BEST ARAD - LABRADORS TG.MURES      
18:00         ACS DAN DACIAN I BUC - CSU CUADRIPOL I BV    
19:00         CSM SLAM I BUC - CS U-MOBITELCO I CLUJ  
20:00         CSS SIBIU - ACS EKO I SIGHET      

TERENUL 7

VINERI  12.07.2013
16:00         CSB RAPTORS BUC - CS SEVLAR II PLOIESTI  
17:00         CSU CUADRIPOL II BV -MP SPORT TIMISOARA      
18:00         CSU PLOIESTI - CS PHOENIX  I C-TA      
19:00         ACS BALLER I BUC - CN.T.VLADIMIRESCU TG.JIU  
20:00         BC GALACTICA BV - CSS UNIREA IASI   
 
TERENUL 8
VINERI  12.07.2013
16:00         CS 4SPORT I BUC- CN .V. STRAINU I GAESTI 
17:00         BC MURES TG.MURES - CS FOR YOU II CLUJ 
18:00         CS PHOENIX I GALATI -         STEAUA MAGIC I BUC
19:00         CS PREVENTIS IASI - BC GLADIUS TG.MURES
20:00         CSU SIBIU-CSS 6 DINAMO BUC   
 
TERENUL 9
VINERI  12.07.2013
16:00         ACS COMETS BUC- CS FLY OC C-TA       
17:00         CS SIMON PITESTI-CSS II MEDIAS
18:00         CUZA SPORT I BRAILA - CS 4SPORT II BUC    
19:00         ACS CHAMPIONS BUC - CS PHOENIX II GALATI      
20:00         AXIOPOLIS CERNAVODA - CSS 4 LAGUNA I BUC    


--------------------------------------------------------------------------------------------------


Programul minibaschet masculin  VINERI  dupa-amiaza  IN CAZ DE PLOAIE
TERENUL  1
VINERI  12.07.2013
15:30         ACS BALLER II BUC – SOLARIS PLOIESTI        
16:30         ACS FLAME ILFOV  - ADEP SATU MARE
17:30         ACS MURESUL LUDUS-DAN DACIAN IV BUC
18:30         CSS III CRAIOVA - CSS BRASOVIA BV   
19:30
20:30         LPS CSU III PITESTI-CUZA SPORT II BRAILA   
ECHIPA  CSU II PLOIESTI         STA
TERENUL  2
VINERI  12.07.2013
15:30         CSS II CRAIOVA-LPS CSU II PITESTI
16:30         DAN DACIAN III BUC – MAGIC SATU MARE  
17:30         CS NATIONAL IASI-CS DUNAREA CALAFAT             
18:30         BC STAR BUC-CS MIANDRA II BUZAU  
19:30         CS OTOPENI-BC LIONS CRAIOVA 
20:30         ACS EKO III SIGHET-CS ADMAR COSTINESTI                      
 
 
TERENUL  3
VINERI  12.07.2013
15:30         STEAUA MAGIC II BUC – CS U-MOBITELCO V CLUJ
16:30         CS MIANDRA I BUZAU-ACS NAGY MOZES TG.SEC.
17:30         BC NITULESCU RM.VALCEA-         CSU III PLOIESTI                    
18:30                            
19:30        
20:30         CN.V.STREINU II GAIESTI – CS PHOENIX II C-TA     
                   
TERENUL 5
VINERI  12.07.2013
15:30         CS FOR YOU I CLUJ-CSS I CRAIOVA       
16:30         CS U-MOBITELCO II CLUJ-BC VALBON ARAD
17:30         CSS I TARGOVISTE - BC OLIMPIC I BAIA MARE       
18:30         CSS GHEORGHENI - ACS DAN DACIAN II BUC         
19:30         CS SEVALR I PLOIESTI - LPS CSU I PITESTI
20:30                  
                          
TERENUL 6
VINERI  12.07.2013
16:00         CSS 4 LAGUNA II BUC - LPS SATU MARE       
17:00         BC BEST ARAD - LABRADORS TG.MURES      
18:00         ACS DAN DACIAN I BUC - CSU CUADRIPOL I BV    
19:00         CSM SLAM I BUC - CS U-MOBITELCO I CLUJ  
20:00         CSS SIBIU - ACS EKO I SIGHET                          

TERENUL 7

VINERI  12.07.2013
15:30         CSB RAPTORS BUC - CS SEVLAR II PLOIESTI  
16:30         CSU CUADRIPOL II BV -MP SPORT TIMISOARA      
17:30         CSU PLOIESTI - CS PHOENIX  I C-TA      
18:30         ACS BALLER I BUC - CN.T.VLADIMIRESCU TG.JIU  
19:30         BC GALACTICA BRASOV - CSS UNIREA IASI         
20:30          CSM SLAM II BUCURESTI - BC OLIMPIC II BAIA MARE
 

TERENUL 8
VINERI  12.07.2013
16:00         CS 4SPORT I BUC- CN .V. STRAINU I GAESTI 
17:00         BC MURES TG.MURES - CS FOR YOU II CLUJ 
18:00         CS PHOENIX I GALATI -         STEAUA MAGIC I BUC
19:00         CS PREVENTIS IASI - BC GLADIUS TG.MURES
20:00         CSU SIBIU-CSS 6 DINAMO BUC   
 
TERENUL 9
VINERI  12.07.2013
16:00         ACS COMETS BUC- CS FLY OC C-TA       
17:00         CS SIMON PITESTI-CSS II MEDIAS
18:00         CUZA SPORT I BRAILA - CS 4SPORT II BUC    
19:00         ACS CHAMPIONS BUC - CS PHOENIX II GALATI      
20:00         AXIOPOLIS CERNAVODA - CSS 4 LAGUNA I BUC    


================================================================

Programul minibaschet masculin VINERI  dimineata AFARA


TERENUL  1

JOI 11.07.2013
8:00           CS ADEP SATU MARE – ACS BALLER II BUC   
9:00           SOLARIS PLOIESTI – ACS STEAUA MAGIC II BUC    
10:00         CS MAGIC  SATU MARE – CSU II PLOESTI      
11:00         CSU III PLOIESTI -        DAN DACIAN IV BUC
12:00         ACS EKO II SIGHET-      CSM SLAM II BUC                 

TERENUL  2

JOI 11.07.2013
8:00           CS PHOENIX II C-TA – DAN DACIAN III BUC  
9:00           CS U-MOBITELCO V CLUJ – ACS FLAME ILFOV        
10:00         CS MIANDRA II BUZAU-CS ADMAR COSTINESTI
11:00         BC LIONS CRAIOVA-CS DUNAREA CALAFAT           
12:00         CNAV BUC -        CS PHOENIX II GALATI         
 
TERENUL  3
JOI 11.07.2013
8:00            LPS CSU II PITESTI-CUZA SPORT II BRAILA    
9:00            CS OTOPENI-CS NATIONAL IASI             
10:00         CSS I MEDIAS-CS U-MOBITELCO IV CLUJ                                     
11:00         ACS MURESUL LUDUS-BC NITULESCU RM.VALCEA
12:00         CS U-MOBITELCO III CLUJ-ATTILOS SF.GHEORGHE                    

TERENUL  4

JOI 11.07.2013
8:00           CS MIANDRA I BUZAU-CSS III CRAIOVA        
9:00           LPS CSU III PITESTI-CSS II CRAIOVA
10:00         BC STAR BUC-ACS EKO III SIGHET                             
11:00         CSS BRASOVIA BV-ACS NAGY MOZES TG.SEC.       
12:00         BC OLIMPIC II BAIA MARE-CSS VIITORUL CLUJ                          
ECHIPA  CN.V.STREINU II GAESTI      STA
         
 TERENUL 5
JOI 11.07.2013
8:00           BC MURES TG.MURES-CS U-MOBITELCO II CLUJ
9:00           CS SIMON  PITESTI-CS 4SPORT I BUC             
10:00         CS FLY OC C-TA-CSS I CRAIOVA    
11:00         CSS GHEORGHENI- CS PHOENIX I GALATI      
12:00         CSU SIBIU CS SEVALR I PLOIESTI 
 
 TERENUL 6
JOI 11.07.2013
8:00           CUZA SPORT I BRAILA -        CSS I TARGOVISTE      
9:00           CSS SIBIU  - CSM SLAM I BUC      
10:00         ACS DAN DACIAN I BUC-CSS 4 LAGUNA II BUC     
11:00         CSU CUADRIPOL I BV -         LPS SATU MARE
12:00         ACS EKO I SIGHET-       CS U-MOBITELCO I CLUJ      
     
 
TERENUL 7
JOI 11.07.2013
8:00           BC VALBON ARAD-CS FOR YOU II CLUJ
9:00           CSB RAPTORS BUC-CS FOR YOU I CLUJ         
10:00         CSS II MEDIAS- CN .V. STRAINU I GAESTI      
11:00         BC OLIMPIC I BAIA MARE    CS 4SPORT II BUC
12:00         CSU PLOIESTI-ACS BALLER I BUC 

TERENUL 8

JOI 11.07.2013
8:00           ACS DAN DACIAN II BUC-STEAUA MAGIC I BUC              
9:00           BC BEST ARAD -CS PREVENTIS IASI     
10:00         LPS CSU I PITESTI - CSS 6 DINAMO BUC                  
11:00         LABRADORS TG.MURES - BC GLADIUS TG.MURES
12:00         CSS UNIREA IASI-CSS 4 LAGUNA I BUC

TERENUL 9

JOI 11.07.2013
8:00           ACS COMETS BUC-CSU CUADRIPOL II BV      
9:00           MP SPORT TIMISOARA-CS SEVLAR II PLOIESTI       
10:00         CS PHOENIX  I C-TA  - CN.T.VLADIMIRESCU TG.JIU
11:00         AXIOPOLIS CERNAVODA-BC GALACTICA BV                     
12:00         ACS CHAMPIONS BUC-CSS II TARGOVISTE    

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Programul minibaschet masculin VINERI  dimineata IN CAZ DE PLOAIE

TERENUL  1

JOI 11.07.2013
8:00           CS ADEP SATU MARE – ACS BALLER II BUC   
9:00           SOLARIS PLOIESTI – ACS STEAUA MAGIC II BUC    
10:00         CS MAGIC  SATU MARE – CSU II PLOESTI      
11:00         CSU III PLOIESTI -        DAN DACIAN IV BUC
12:00         ACS EKO II SIGHET-      CSM SLAM II BUC       
13:00         CS MIANDRA I BUZAU-CSS III CRAIOVA
TERENUL  2

JOI 11.07.2013

8:00           CS PHOENIX II C-TA – DAN DACIAN III BUC  
9:00           CS U-MOBITELCO V CLUJ – ACS FLAME ILFOV        
10:00         CS MIANDRA II BUZAU-CS ADMAR COSTINESTI
11:00         BC LIONS CRAIOVA-CS DUNAREA CALAFAT           
12:00         CNAV BUC -        CS PHOENIX II GALATI         
13:00         LPS CSU III PITESTI-CSS II CRAIOVA
 
TERENUL  3
JOI 11.07.2013
8:00            LPS CSU II PITESTI-CUZA SPORT II BRAILA    
9:00            CS OTOPENI-CS NATIONAL IASI             
10:00         CSS I MEDIAS-CS U-MOBITELCO IV CLUJ                                     
11:00         ACS MURESUL LUDUS-BC NITULESCU RM.VALCEA
12:00         CS U-MOBITELCO III CLUJ-ATTILOS SF.GHEORGHE          
13:00         BC STAR BUC-ACS EKO III SIGHET
ECHIPA  CN.V.STREINU II GAESTI      STA

TERENUL 5

JOI 11.07.2013
8:00           BC MURES TG.MURES-CS U-MOBITELCO II CLUJ
9:00           CS SIMON  PITESTI-CS 4SPORT I BUC             
10:00         CS FLY OC C-TA-CSS I CRAIOVA    
11:00         CSS GHEORGHENI- CS PHOENIX I GALATI      
12:00         CSU SIBIU CS SEVALR I PLOIESTI 
13:00         CSS BRASOVIA BV-ACS NAGY MOZES TG.SEC.
 
 
TERENUL 6
JOI 11.07.2013
8:00           CUZA SPORT I BRAILA -        CSS I TARGOVISTE      
9:00           CSS SIBIU  - CSM SLAM I BUC      
10:00         ACS DAN DACIAN I BUC-CSS 4 LAGUNA II BUC     
11:00         CSU CUADRIPOL I BV -         LPS SATU MARE
12:00         ACS EKO I SIGHET-       CS U-MOBITELCO I CLUJ      
 
TERENUL 7
JOI 11.07.2013
8:00           BC VALBON ARAD-CS FOR YOU II CLUJ
9:00           CSB RAPTORS BUC-CS FOR YOU I CLUJ         
10:00         CSS II MEDIAS- CN .V. STRAINU I GAESTI      
11:00         BC OLIMPIC I BAIA MARE    CS 4SPORT II BUC
12:00         CSU PLOIESTI-ACS BALLER I BUC 
13:00         BC OLIMPIC II BAIA MARE-CSS VIITORUL CLUJ                         
 
TERENUL 8
JOI 11.07.2013
8:00           ACS DAN DACIAN II BUC-STEAUA MAGIC I BUC              
9:00           BC BEST ARAD -CS PREVENTIS IASI     
10:00         LPS CSU I PITESTI - CSS 6 DINAMO BUC                  
11:00         LABRADORS TG.MURES - BC GLADIUS TG.MURES
12:00         CSS UNIREA IASI-CSS 4 LAGUNA I BUC

TERENUL 9

JOI 11.07.2013
8:00           ACS COMETS BUC-CSU CUADRIPOL II BV      
9:00           MP SPORT TIMISOARA-CS SEVLAR II PLOIESTI       
10:00         CS PHOENIX  I C-TA  - CN.T.VLADIMIRESCU TG.JIU
11:00         AXIOPOLIS CERNAVODA-BC GALACTICA BV                     
12:00         ACS CHAMPIONS BUC-CSS II TARGOVISTE    


============================================================================================

Programul minibaschet masculin JOI dupa-amiaza  AFARA


TERENUL  1

JOI 11.07.2013
16:00         CN.V.STRAINU II GAESTI – CS MAGIC SATU MARE
17:00         CS CUZA SPORT II BRAILA-ACS DAN DACIAN IV BUC
18:00         ACS FLAME ILFOV – SOLARIS PLOIESTI
19:00         CSS VIITORUL CLUJ-CS DUNAREA CALAFAT
20:00         ACS MURESUL LUDUS-LPS CSU III PITESTI
ECHIPA  CS PHOENIX II C-TA  STA

TERENUL  2

JOI 11.07.2013
16:00         ACS DAN DACIAN III BUC -  CSU II PLOIESTI
17:00         LPS CSU II PITESTI - CSU III PLOIESTI
18:00         ACS BALLER II BUC – STEAUA MAGIC II BUC
19:00         ACS EKO II SIGHET - CS OTOPENI
20:00         CS MIANDRA I BUZAU - CSS I MEDIAS
 

TERENUL  3
JOI 11.07.2013
16:00         ACS EKO III SIGHET-CSS II TARGOVISTE
17:00         NAGY MOZES TG.SECUIESC -         ATTILOS SF.GHEORGHE       
18:00         CS ADEP SATU MARE -  CS U-MOBITELCO V CLUJ
19:00         CS PHOENIX II GALATI- CS ADMAR COSTINESTI
20:00         CS U-MOBITELCO III CLUJ- CSS BRASOVIA BV
TERENUL  4
JOI 11.07.2013
16:00         CS U-MOBITELCO IV CLUJ-CSS III CRAIOVA
17:00         CSM SLAM II BUC-CS NATIONAL IASI
18:00         CSS II CRAIOVA - BC NITULESCU RM.VALCEA
19:00         BC OLIMPIC II BAIA MARE - BC LIONS CRAIOVA
20:00         CNAV BUC- CS MIANDRA II BUZAU


TERENUL 5
JOI 11.07.2013
16:00         CS SIMON  PITESTI-BC MURES TG.MURES
17:00         CS 4SPORT I BUC-CS U-MOBITELCO II CLUJ
18:00         CS PHOENIX I GALATI-          ACS BALLER I BUC
19:00         CSU CUADRIPOL II BV-         CS FOR YOU I CLUJ
20:00         CSU I PLOIESTI - CSS GHEROGHENI

TERENUL 6

JOI 11.07.2013
16:00         LABRADORS TG.MURES - LPS CSU I PITESTI
17:00         CSU CUADRIPOL I BV - BC OLIMPIC I BAIA MARE
18:00         CSS I TARGOVISTE-CSS 4 LAGUNA II BUC
19:00         ACS DAN DACIAN I BUC-CUZA SPORT I BRAILA
20:00         CS U-MOBITELCO I CLUJ - CSS 4 LAGUNA I BUC

TERENUL 7

JOI 11.07.2013
16:00         CS FLY OC C-TA-MP SPORT TIMISOARA
17:00         CSS I CRAIOVA-CS SEVLAR II PLOIESTI
18:00         ACS DAN DACIAN II BUC-CS PHOENIX I C-TA
19:00         BC GLADIUS TG.MURES  - CSS 6 DINAMO BUC
20:00         STEAUA MAGIC I BUC - CN.T.VLADIMIRESCU TG.JIU
 
TERENUL 8
JOI 11.07.2013
16:00         ACS COMETS BUC-CSB RAPTORS BUC
17:00         CSM SLAM I BUC- BC GALACTICA BV
18:00         ACS EKO I SIGHET- CSS UNIREA IASI
19:00         AXIOPOLIS CERNAVODA - CSS SIBIU
20:00         CS 4SPORT II BUC- LPS SATU MARE
 
TERENUL 9
JOI 11.07.2013
16:00         CSS II MEDIAS-BC VALBON ARAD
17:00         CN .V. STRAINU I GAESTI-CS FOR YOU II CLUJ
18:00         CS SEVLAR I PLOIESTI-CS PREVENTIS IASI
19:00         ACS CHAMPIONS  BUC - BC  STAR BUC
20:00         BC BEST ARAD  - CSU SIBIU

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Programul minibaschet masculin JOI dupa-amiaza  IN CAZ DE PLOAIE

TERENUL  1

JOI 11.07.2013
15:30         CN.V.STRAINU II GAESTI – CS MAGIC SATU MARE
16:30         CS CUZA SPORT II BRAILA-ACS DAN DACIAN IV BUC
17:30         ACS FLAME ILFOV – SOLARIS PLOIESTI
18:30         CSS VIITORUL CLUJ-CS DUNAREA CALAFAT
19:30         ACS MURESUL LUDUS-LPS CSU III PITESTI
20:30         CS U-MOBITELCO IV CLUJ-CSS III CRAIOVA
ECHIPA  CS PHOENIX II C-TA  STA

TERENUL  2

JOI 11.07.2013
15:30         ACS DAN DACIAN III BUC -  CSU II PLOIESTI
16:30         LPS CSU II PITESTI - CSU III PLOIESTI
17:30         ACS BALLER II BUC – STEAUA MAGIC II BUC
18:30         ACS EKO II SIGHET - CS OTOPENI
19:30         CS MIANDRA I BUZAU - CSS I MEDIAS
20:30         CSM SLAM II BUC-CS NATIONAL IASI
 
 
TERENUL  3
JOI 11.07.2013
15:30         ACS EKO III SIGHET-CSS II TARGOVISTE
16:30         NAGY MOZES TG.SECUIESC -         ATTILOS SF.GHEORGHE       
17:30         CS ADEP SATU MARE -  CS U-MOBITELCO V CLUJ
18:30         CS PHOENIX II GALATI- CS ADMAR COSTINESTI
19:30         CS U-MOBITELCO III CLUJ- CSS BRASOVIA BV
20:30         CSS II CRAIOVA - BC NITULESCU RM.VALCEA

TERENUL 5

JOI 11.07.2013
15:30         CS SIMON  PITESTI-BC MURES TG.MURES
16:30         CS 4SPORT I BUC-CS U-MOBITELCO II CLUJ
17:30         CS PHOENIX I GALATI-          ACS BALLER I BUC
18:30         CSU CUADRIPOL II BV-         CS FOR YOU I CLUJ
19:30         CSU I PLOIESTI - CSS GHEROGHENI
20:30         BC OLIMPIC II BAIA MARE - BC LIONS CRAIOVA
 
 
TERENUL 6
JOI 11.07.2013
16:00         LABRADORS TG.MURES - LPS CSU I PITESTI
17:00         CSU CUADRIPOL I BV - BC OLIMPIC I BAIA MARE
18:00         CSS I TARGOVISTE-CSS 4 LAGUNA II BUC
19:00         ACS DAN DACIAN I BUC-CUZA SPORT I BRAILA
20:00         CS U-MOBITELCO I CLUJ - CSS 4 LAGUNA I BUC

TERENUL 7

JOI 11.07.2013
15:30         CS FLY OC C-TA-MP SPORT TIMISOARA
16:30         CSS I CRAIOVA-CS SEVLAR II PLOIESTI
17:30         ACS DAN DACIAN II BUC-CS PHOENIX I C-TA
18:30         BC GLADIUS TG.MURES  - CSS 6 DINAMO BUC
19:30         STEAUA MAGIC I BUC - CN.T.VLADIMIRESCU TG.JIU
20:30         CNAV BUC- CS MIANDRA II BUZAU
 
TERENUL 8
JOI 11.07.2013
16:00         ACS COMETS BUC-CSB RAPTORS BUC
17:00         CSM SLAM I BUC- BC GALACTICA BV
18:00         ACS EKO I SIGHET- CSS UNIREA IASI
19:00         AXIOPOLIS CERNAVODA - CSS SIBIU
20:00         CS 4SPORT II BUC- LPS SATU MARE

TERENUL 9

JOI 11.07.2013
16:00         CSS II MEDIAS-BC VALBON ARAD
17:00         CN .V. STRAINU I GAESTI-CS FOR YOU II CLUJ
18:00         CS SEVLAR I PLOIESTI-CS PREVENTIS IASI
19:00         ACS CHAMPIONS  BUC - BC  STAR BUC
20:00         BC BEST ARAD  - CSU SIBIU



================================================================================================

Program minibaschet masculin JOI dimineata AFARA


TERENUL  1
JOI 11.07.2013
8:00           CSS VIITORUL CLUJ – CS CUZA SPORT II BRAILA
9:00           CSS III CRAIOVA  -  CSS II TARGOVISTE
10:00         BC STAR BUC  -  CSS I MEDIAS
11:00         CS NATIONAL IASI – BC NITULESCU RM.VALCEA
12:00         CSS BRASOVIA BV – CS MIANDRA II BUZAU

TERENUL  2
JOI 11.07.2013
8:00           CS OTOPENI – LPS CSU III PITESTI
9:00           BC OLIMPIC II BAIA MARE- LPS CSU II PITESTI
10:00         NAGY MOZES TG.SEC – CS PHOENIX II GALATI
11:00         CS ADMAR  COSTINESTI  - ATTILOS SF.GHEORGHE
12:00         ACS EKO II SIGHET – ACS MURESUL LUDUS
 
TERENUL  3
JOI11.07.2013
8:00            CS MAGIC SATU MARE -  CS PHOENIX II C-TA
9:00            CS<

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.