Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Anunturi importante

Vineri, 25 octombrie 2013

Unde vedem baschet in acest week-end in Capitala, perioada 25 - 27 octombrie 2013?

Autor: Federatia Romana de Baschet

In urma numeroaselor solicitari, Federatia Romana de Baschet, cu sprijinul Asociatiei de Baschet a Muncipiului Bucuresti, reia initiativa de a veni in intampinare fanilor baschetului si va prezinta programul meciurilor care se vor disputa in Capitala in acest week-end. Astfel, conform programului oficial, in perioada 25 – 27 octombrie 2013, vor avea loc 102 de jocuri de baschet la diverse categorii in salile din Bucuresti, dupa cum urmeaza:
 
Vineri, 25 octombrie 2013
 
Sala Scolii Generale nr. 309
Ora 20:15 Magic Champions – Villis (J1, M)
 
Arena de Baschet
Ora 16:00 ACSB Raptors – ACS Vendor Odorheiul Secuiesc (TU13, F)
Ora 17:30 ACS Champions – CSU Cuadripol Brasov (TU13, F)
Ora 19:00 Sportul Studentesc Dan Dacian – CSS Al. Ceausianu Reghin (TU13, F)
 
Sala Scolii Generale nr. 175
Ora 10:00 LPS CSU Pitesti 2 – Steaua Magic (TU13, M)
Ora 11:30 4Sports – BC Nitulescu Rm. Valcea (TU 13, M)
Ora 17:00 CSS Brasov – LPS CSU Pitesti 2 (TU 13, M)
Ora 18:30 Steaua Magic – 4Sports (TU 13, M)
 
Sala Colegiului Tehnic Edmond Nicolau
Ora 10:00 CSU Ploiesti – ACS Dan Dacian 1 (TU 13, M)
Ora 11:30 ACS Axiopolis Cernavoda – CSS Unirea Iasi 1 (TU 13, M)
Ora 13:00 BC Slam – Dinamo CSS 6 (TU 13, M)
 
Sambata 26 octombrie 2013
 
Sala UTCB (Facultatea de Constructii)
 Ora 10:00 CSS Al. Ceausianu Reghin – ACS Champions (TU 13, F)
Ora 11:30 CSU Cuadripol Brasov – ACSB Raptors (TU 13, F)
Ora 13:00 ACS Vendor Odorheiul Secuiesc - Sportul Studentesc Dan Dacian (TU 13, F)
Ora 16:00 CSS Al. Ceausianu Reghin – CSU Cuadripol Brasov (TU 13, F)
Ora 17:30 ACS Champions – ACS Vendor Odorheiul Secuiesc (TU 13, F)
Ora 19:00 Sportul Studentesc Dan Dacian – ACSB Raptors (TU 13, F)
 
Arena de Baschet
Ora 12:30 Vipo – CSS Buzau (U18, M)
 
Sala Scolii Generale nr. 175
Ora 12:00 BC Nitulescu Rm. Valcea – Steaua Magic (TU 13, M)
Ora 13:30 4Sports – CSS Brasov (TU 13, M)
Ora 18:00 CSS Brasov – BC Nitulescu Rm. Valcea (TU 13, M)
Ora 19:30 LPS CSU Pitesti 2 – 4Sports (TU 13, M)
Ora 21:00 Steaua Magic – CSS Brasov (TU 13, M)
 
Sala Concordia Chiajna
Ora 17:00 Concordia Chiajna – CSU Atlassib Sibiu (etapa V, LNBM)
 
Sala Colegiului Tehnic Edmond Nicolau
Ora 09:00 Dinamo CSS 6 – ACS Axiopolis Cernavoda (TU 13, M)
Ora 10:30 ACS Dan Dacian 1 – BC Slam (TU 13, M)
Ora 14:30 Dinamo CSS 6 – CSS Unirea Iasi 1 (TU 13, M)
Ora 16:00 BC Slam – CSU Ploiesti (TU 13, M)
Ora 17:30 ACS Axiopolis Cernavoda – ACS Dan Dacian 1 (TU 13, M)
 
Sala Scolii Generale nr. 108
Ora 11:00 Olimpia - BC Laguna (babybaschet, M)
Ora 12:00 BC Laguna – Vipo (J3, M)
Ora 13:30 BC Laguna – Vipo (J2, M)
 
Sala Scolii Generale nr. 30
Ora 10:00 Playball – Steaua Magic (minibaschet, M)
Ora 11:00 BC Slam 2 – Playball (J3, M)
 
Sala Scolii Generale nr. 32
Ora 12:00 Olimpia – Villis (J3, F)
Ora 13:30 Villis – BC Slam 1 (babybaschet, M)
Ora 15:00 Villis – BC Slam 2 (J2, M)
 
Sala Liceului Dante Alighieri
Ora 12:30 AS 30 – Baller (J3, M)
Ora 14:00 Baller 2 – AS 30 (minibaschet, M)
Ora 15:00 Baller 1 – Total Sport (babybaschet, M)
Ora 16:00 Baller 2 – Steaua Magic (babybaschet, M)
Ora 17:00 Baller 1 – Olimpia (minibaschet, M)
 
Sala Scolii Generale nr. 309
Ora 13:00 Sport 4 All – Otopeni (babybaschet, M)
Ora 14:00 4Sports – Sport for All (J3, F)
 
Sala Mihai Viteazul (Regimentul de Garda)
Ora 15:15 Spike – BC Slam 2 (minibaschet, M)
Ora 16:15 Spike – Dinamo CSS 6 (J2, M)
 
Sala Scolii Generale nr. 128
Ora 12:15 Dinamo – Magic Champions (J3, M)
 
Sala Leu
Ora 12:00 Stiinta – Corona Brasov (Liga I, M)
Ora 13:30 Factor – Titanii (Liga III, M)
Ora 15:00 Poli III – Ad Hoc (Liga III, M)
Ora 16:30 BC Steaua – Nemrut (Liga III, M)
Ora 18:00 Tancul – Vulturii Argintii (Liga III, M)
Ora 19:30 Granitul – Pensionarii (Liga III, M)
 
Duminica 27 octombrie 2013
 
Sala Colegiului National George Cosbuc
Ora 13:00 CSS 1 – CSS 1 Constanta (U18, M)
 
Sala UTCB (Facultatea de Constructii)
Ora 09:00 ACS Vendor Odorheiul Secuiesc – CSS Al. Ceausianu Reghin (TU 13, F)
Ora 10:30 ACSB Raptors – ACS Champions (TU 13, F)
Ora 12:00 CSU Cuadripol Brasov – Sportul Studentesc Dan Dacian (TU 13, F)
Ora 14:00 ACS Dan Dacian – Asesoft (babybaschet, M)
Ora 15:00 CSS Al. Ceausianu Reghin – ACSB Raptors (TU 13, F)
Ora 16:30 ACS Vendor Odorheiul Secuiesc - CSU Cuadripol Brasov (TU 13, F)
Ora 18:00 ACS Champions - Sportul Studentesc Dan Dacian (TU 13, F)
 
Sala Scolii Generale nr. 175
Ora 12:00 BC Nitulescu Rm. Valcea – LPS CSU Pitesti 2 (TU 13, M)
 
Sala Mihai Viteazul (Regimentul de Garda)
Ora 12:00 Steaua CSM Eximbank – CSU Galati (U18, M)
 
Sala Colegiului Tehnic Edmond Nicolau
Ora 09:00 CSS Unirea Iasi 1 – BC Slam (TU 13, M)
Ora 10:30 ACS Dan Dacian 1 – Dinamo CSS 6 (TU 13, M)
Ora 12:00 CSU Ploiesti – ACS Axiopolis Cernavoda (TU 13, M)
Ora 14:30 ACS Dan Dacian 1 – CSS unirea Iasi 1 (TU 13, M)
Ora 16:00 ACS Axiopolois Cernavoda – BC Slam (TU 13, M)
 
Sala Scolii Generale nr. 309
Ora 11:30 Magic Champions – CSS Tulcea (U18, M)
 
Sala CSS 6 (Luica)
Ora 12:00 Dinamo – CSS Braila (U18, M)
 
Sala Liceului Grigore Moisil
Ora 09:00 Alexandria – Vipo (minibaschet, M)
Ora 10:00 CSS 5 – Playball (babybaschet, M)
Ora 11:00 Alexandria – Spike (J3, M)
 
Sala Liceului I.L. Caragiale
Ora 09:30 Palestra – Sport for All (J3, M)
Ora 11:00 ICED – Champions (babybaschet, M)
Ora 12:00 AS 30 – Palestra (J2, M)
 
Sala Scolii Generale nr. 54
Ora 08:00 Dinamo CSS 6 – BC Slam 2 (babybaschet, M)
Ora 09:00 Dinamo CSS 6 – Viitorul (minibaschet, M)
Ora 10:00 Viitorul – Total Sport (minibaschet, F)
Ora 11:00 BC Severin – BC Slam (babybaschet, F)
 
Sala Scolii Generale nr. 30
Ora 09:00 AS 30 – Leii (babybaschet, M)
Ora 10:00 Voluntari – CSS 4 (babybaschet, M)
Ora 11:00 AS 30 – 4Sports (minibaschet, M)
 
Sala Liceului Nicolae Tonitza
Ora 09:30 4Sports – CSS Steaua (babybaschet, M)
Ora 10:30 CSS Steaua – Villis (minibaschet, M)
Ora 11:30 CSS Steaua – Villis (J1, M)
Ora 13:00 CSS Steaua – ACS Dan Dacian (J2, M)
 
Sala Scolii Generale nr. 103
Ora 11:30 Otopeni – Asesoft (minibaschet, F)
Ora 12:30 BC 97 – BC Star (J2, F)
Ora 14:00 BC Star – Voluntari (minibaschet, M)
Ora 15:00 BC Star – Raptors (amical, J2, M)
 
Sala Liceului A.I. Cuza
Ora 11:00 Royal Fun – Otopeni (J3, M)
Ora 12:30 Royal Fun – Baller (J2, M)
 
Sala Leu
Ora 09:00
Ora 10:30 Mohicanii – Rado Sport (Liga III, M)
Ora 12:00 Rapid – Isteria (Liga III, M)
Ora 13:30 Mithos – Steaua CSM Laguna (Liga III, M)
Ora 15:00 Universitatea – Sport 4 All (Liga III, M)
Ora 16:30 Tractorul – Silena (Liga III, M)
Ora 18:00 Leii – Poli I (Liga III, M)
Ora 19:30 Ciocanul – Poli II (Liga III, M)
Ora 21:00 Metrorex – Darian (Liga III, M)

Din categoriile: Anunturi importante, U13 masculin, U13 feminin

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.