Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Luni, 28 octombrie 2013

Locatii Turnee CN U13 masculin si feminin si U16 Feminin

Autor: Federatia Romana de Baschet

Turneele CN U13 feminin vor fi organizate in urmatoarele localitati:

Grupa Valorica A
Seria F - Arad (LPS) - persoana de contact - Ildiko Seres - 0762490447
Seria G - Bucuresti (Sportul Studentesc Dan Dacian) - persoana de contact - Cornelia Enescu - 0724123809
Seria H - Ploiesti (CSS) - persoana de contact - Loredana Munteanu - 0737613236

Grupa Valorica B
Seria 1 GVB - Craiova (SCM CSS) - persoana de contact -

Programul jocurilor conform tabelei Berger pentru turneele CN U13 feminin GVA si GVB poate fi accesat aici.

Turneele CN U13 masculin

Grupa Valorica A
Seria M - Pitesti (LPS CSU) - persoana de contact - Narcis Sufariu - 0723711354
Seria N - Baia Mare (BC Olimpic) - persoana de contact - George Opris - 0744900917
Seria O - Bucuresti (BC Slam) - persoana de contact - Alin Achim - 0722845744
Seria P - Targoviste (CSS) - persoana de contact - Gabriela Trandafirescu - 0763650924

Programul jocurilor conform tabelei Berger pentru turneele CN U13 masculin GVA poate fi accesat aici.

Grupa Valorica B
Seria 1 GVB - Targu Mures (CS Gladius) - Bogdan Puscas - 0784215917
Seria 2 GVB - Miercurea Ciuc (CSM) - Istvan Fazekas - 0745865963
Seria 3 GVB - Bucuresti (CS 4 Sports) - Zoltan Safar - 0732409805
Seria 4 GVB - Iasi (CSS Unirea) - Gabriel Clapon - 0723170480

CN U16 feminin, turneele vor fi organizate dupa cum urmeaza

Seria A - ACS Napoca Baschet School Cluj-Napoca - Boj Florin 0744 746 188
Programul turneului
Vineri 01.11.2013
18:30 - CN Teodor Nes Salonta vs. CSS Bega Timisoara
Sambata 02.11.2013
09:00 - CN teodor Nes Salonta vs. ACS Napoca Baschet School Cluj
11:00 - CSS Bega Timisoara vs. LAPI Dej
16:00 - CSS Bega Timisoara vs. ACS Napoca Baschet School Cluj
18:00 - LAPI Dej vs. CN Teodor Nes Salonta
Duminica 03.11.2013
ACS Napoca Bschet School Cluj vs. LAPI Dej

Seria B - CSS Sfantu Gheorghe - Pal Csaba 0741 037 034
Programul turneului

JOI. 2013.10.31.
15:00-16:30             Bball6 Sf. Gheorghe - CSS Sf. Gheorghe
16:30-18:00             CSS Gheorgheni - LPS Alba Iulia
18:00-19:30             CSS Sibiu - CSS Brasovia Brasov
VINERI. 2013.11.1
9:00-10:30                 CSS Sibiu - LPS Alba Iulia
10:30-12:00              Bball6 Sf. Gheorghe - CSU Brasov
12:00-13:30             CSS Brasovia Brasov - CSS Sf. Gheorghe
 
15:00-16:30             LPS Alba Iulia - Bball6 Sf. Gheorghe
16:30-18:00             CSS Sf. Gheorghe - CSS Sibiu
18:00-19:30             CSU Brasov - CSS Gheorgheni
SÂMB?T?. 2013.11.2
9:00-10:30                LPS Alba Iulia - CSS Brasovia Brasov
10:30-12:00              CSU Brasov - CSS Sibiu
12:00-13:30              CSS Gheorgheni - Bball6 Sf. Gheorghe
         
15:00-16:30              CSS Brasovia Brasov - CSU Brasov
16:30-18:00              CSS Sf. Gheorghe - LPS Alba Iulia
18:00-19:30             CSS Sibiu - CSS Gheorgheni
DUMINIC?. 2013.11.3
9:00-10:30                 Bball6 Sf. Gheorghe - CSS Sibiu
10:30-12:30             CSU Brasov - CSS Sf. Gheorghe
12:30-14:00             CSS Gheorgheni - CSS Brasovia Brasov

15:00-16:30              LPS Alba Iulia - CSU Brasov
16:30-18:00             CSS Sf. Gheorghe - CSS Gheorgheni
18:00-19:30              CSS Brasovia Brasov - Bball6 Sf. Gheorghe

Seria C - CSS Alexandria - Piperea Madalin 0746 133 714
Programul turneului
VINERI   01.11.2013
CSS Nr 1 Constanta -CS Pheonix LPS Galati     8.30-10.00
CSS Targoviste-ACS Champions Buc      10.00-11.30
ACSB Raptors Buc-CSS Alexandria   11.30-13.00

ACS Champions Buc-CSS Nr 1 Constanta 15.30-17.00
CS Pheonix LPS Galati-ACSB Raptors Buc 17.00-18.30
CSS Alexandria-CSS Targoviste       18.30-20.00

SAMBATA 02.11.2013

ACSB Raptors Buc-ACS Champions Buc   8.30-10.00
CSS Nr 1 Constanta-CSS Targoviste       10.00-11.30
CS Pheonix LPS Galati-CSS Alexandria    11.30-13.00

CSS Targoviste-ACSB Raptors Buc      15.30-17.00

ACS Champions Buc-CS Pheonix LPS Galati    17.00-18.30
CSS Alexandria-CSS Nr 1 Constanta     18.30-20.00

DUMINICA  03.11.2013

CS Pheonix LPS Galati-CSS Targoviste     8.30-10.00
ACSB Raptors Buc-CSS Nr 1 Constanta    10.00-11.30
ACS Champions Buc-CSS Alexandria      11.30-13.00

Din categoriile: Comisia de competitii

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.