Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Anunturi importante

Vineri, 1 noiembrie 2013

Unde vedem baschet in acest week-end in Capitala, perioada 01 - 03 noiembrie 2013?

Autor: Federatia Romana de Baschet

In urma numeroaselor solicitari, Federatia Romana de Baschet, cu sprijinul Asociatiei de Baschet a Muncipiului Bucuresti, reia initiativa de a veni in intampinare fanilor baschetului si va prezinta programul meciurilor care se vor disputa in Capitala in acest week-end. Astfel, conform programului oficial, in perioada 01 – 03 noiembrie 2013, vor avea loc 72 de jocuri de baschet la diverse categorii in salile din Bucuresti, dupa cum urmeaza:
 
Vineri, 01 noiembrie 2013
 
Arena de Baschet (FRB)
Ora 12:00 BC Farul Constanta – CSM Oradea (etapa XI in devans, LNBM)
 
Sala Rapid
Ora 14:00 Rapid – Steaua (Liga I, M)
Ora 16:00 Rapid – CSM Targoviste (etapa VI, LNBF)
 
Sala ASE
Ora 19:30 Jocuri de baschet 3x3 (Cupa Unicredit)
 
Sala CSS 6 (Luica)
Ora 19:15 Dinamo – Magic Champions (J1, M)
 
Sala Scolii Generale nr. 128
Ora 20:15 Magic Champions – Laguna (J3, M)
 
Sambata, 02 noiembrie 2013
 
Sala Constructorul (SOCED)
Ora 13:30 Steaua – CN Aurel Vlaicu (U16, M)
 
Sala UTCB (Facultatea de Constructii)
Ora 10:00 ACS Dan Dacian 1 – Spike (minibaschet, M)
Ora 11:30 ACS Dan Dacian – 4Sports (U16, M)
Ora 13:00 ACS Dan Dacian – Dinamo CSS 6 (babybaschet, M)
Ora 14:00 Govora Rm. Valcea – ACS Dan Dacian (minibaschet, F)
 
Sala “Mihai Viteazul (Regimentul de Garda)
Ora 19:40 CSA Steaua CSM Bucuresti – CSU Asesoft Ploiesti (etapa VI, LNBM)
 
Arena de Baschet (FRB)
Ora 11:00 BC Slam – Steaua (U18, M)
Ora 13:00 ACS Flame – CSS Targoviste (U16, M)
Ora 15:00 BC Farul Constanta – BC Timisoara (etapa VI, LNBM)
Ora 18:00 Stiinta – CSU Cuadripol Brasov (Liga I, M)
 
Sala CSS 6 (Luica)
Ora 14:00 Dinamo – Laguna (U16, M)
 
Sala Scolii Generale nr. 280
Ora 14:00 CSS 1 Pajura – Steaua Magic (U16, M)
 
Sala Scolii Generale nr. 108
Ora 09:00 Laguna 1 – ACS Dan Dacian (minibaschet, M)
Ora 10:00 Laguna – Playball (babybaschet, M)
Ora 11:00 CSS 4 – Laguna 2 (minibaschet, M)
 
Sala Olimpia “Prof. Octavian Dimofte”
Ora 08:00 Olimpia – Viitorul (minibaschet, F)
Ora 09:00 CSS 4 – CSS Ploiesti (TU18, F)
Ora 11:00 Olimpia – CSS Botosani (TU18, F)
Ora 16:00 Olimpia – Villis (minibaschet, F)
Ora 17:15 CSS Botosani – CSS Ploiesti (TU 18, F)
Ora 19:30 Olimpia – CSS 4 (TU 18, F)
 
Sala Scolii Generale nr. 103
Ora 15:30 BC Star – ACS Dan Dacian (babybaschet, F)
Ora 16:30 BC Star – ACS Dan Dacian (J3, F)
Ora 18:00 BC Star – ACS Dan Dacian 2 (minibaschet, F)
 
Sala Scolii Generale nr. 32
Ora 12:00 Villis – BC Star (minibaschet, M)
Ora 13:00 Baller – Villis (J3, M)
 
Sala Leu
Ora 12:00 Basketball Blues – Intersport (Liga III, M)
Ora 13:30 Universitatea – Darian (Liga III, M)
Ora 15:00 BC Steaua – AS 30 (Liga III, M)
Ora 16:30 Steaua CSM Laguna – Fazanii  (Liga III, M)
Ora 18:00 Poli 2 - Mohicanii (Liga III, M)
Ora 19:30 Poli 3 - Brenntag (Liga III, M)
 
Duminica, 03 noiembrie 2013
 
Arena de Baschet (FRB)
Ora 12:00 Vipo – CSU Brasov (U18, M)
 
Sala Scolii Generale nr. 280
Ora 10:00 Baller – Steaua Magic (U16, M)
 
Sala Liceului Nicolae Tonitza
Ora 13:30 CSS Steaua – CSS 5 (babybaschet, M)
 
Sala Scolii Generale nr. 309
Ora 12:00 Sport 4 All – AS 30 (J3, M)
Ora 13:30 Sport 4 All – Otopeni (babybaschet, M)
 
Sala Scolii Generale nr. 30
Ora 09:00 ACS Dan Dacian – AS 30 (J2, M)
Ora 10:30 Voluntari – Otopeni (minibaschet, M)
Ora 11:30 BC Slam 1 – AS 30 (babybaschet, M)
Ora 12:30 BC Slam 2 – AS 30 (minibaschet, M)
 
Sala Scolii Generale nr. 54
Ora 09:00 Viitorul – Villis (babybaschet, M)
Ora 10:00 Viitorul – Asesoft (minibaschet, M)
 
Sala CSS 6 (Luica)
Ora 09:30 CSS 6 – BC severin (babybaschet, F)
Ora 10:30 CSS 6 – ACS Dan Dacian 2 (minibaschet, F)
 
Sala Liceului Al. I. Cuza
Ora 11:30 Royal Fun – Raptors (amical, J3, M)
Ora 13:00 Royal Fun – Villis (J2, M)
 
Sala Olimpia “Prof. Octavian Dimofte”
Ora 08:00 Villis – Olimpia (J3, F)
Ora 09:30 CSS 4 – CSS Botosani (TU 18, F)
Ora 11:00 Olimpia – CSS Ploiesti (TU 18, F)
Ora 13:00 Olimpia 2 – Olimpia 1 (J2, F)
Ora 14:15 Olimpia – CSS 4 (minibaschet, M)
Ora 15:15 Olimpia – BC 97 (J2, F)
Ora 16:30 BC 97 – CSS 1 (J2, M)
Ora 17:45 BC 97 – BC Slam 2 (J3, M)
 
Sala Liceului Iuliu Maniu
Ora 11:30 CSS 2 – 4Sports (J3, F)
Ora 13:00 BC Star – CSS 2 (minibaschet, F)
 
Sala Leu
Ora 09:00 Granitul – Ad Hoc (Liga III, M)
Ora 10:30 Vulturii – XXL (Liga III, M)
Ora 12:00 Rapid – Sacalii (Liga III, M)
Ora 13:30 Mithos – Viitorul (Liga III, M)
Ora 15:00 Tancul – E-Magic (Liga III, M)
Ora 16:30 Titanii – Rado Sport (Liga III, M)
Ora 18:00 Leii – Silena (Liga III, M)
Ora 19:30 Metrorex – Tractorul (Liga III, M)
 

Din categoriile: Anunturi importante, U18 feminin, Stiri

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.