Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Miercuri, 8 ianuarie 2014

CN U15 Feminin si Masculin - Faza a III-a Semifinala - UPDATE

Autor: Comisia de Competitii

In urma incheierii fazei a II-a a CN U15 feminin si masculin, au rezultat urmatoarele serii pentru faza a III-a semifinala.

U15 Feminin, Grupa Valorica A

Seria J
1 LAPI Dej                                                                                      
2 ACS Champions                                                                       
3 CSS Bega Timisoara                                                                                                                                                        
4 CN Mihai Eminescu Oradea
5 CSS Targoviste
6 ACS KSE Tg. Secuiesc
 
Seria K
1 CSU Cuadripol Brasov                                                           
2 LPS Arad                                                              
3 BC Star                                                                                       
4 CSS Sf. Gheorghe
5 LPS Alba Iulia
6 CSS Ploiesti
 
U15 Feminin, Grupa Valorica B :

Seria 1
CS Galactica Cluj
CS Al Ceusianu Reghin
CSM Miercurea Ciuc
CS Pheonix Constanta

 
U15 Masculin, Grupa Valorica A
Seria N
1 LPS Targu Mures                                                                  
2 U-Mobiitelco Cluj Napoca                                       
3 CS Phoenix LPS Galati                                                        
4 CS 4Sports Bucuresti
5 BC Mures Tg. Mures
6 BC Laguna Bucuresti
 
Seria O
1 CN Aurel Vlaicu Bucuresti                                                                        
2 ACS Dan Dacian 1 Bucuresti                                                        
3 BC Olimpic Baia Mare
4 CSS Bega Timisoara
5 LPS CSS Bihorul Oradea
6 ACS Spike Bucuresti.

Masculin, Grupa Valorica B :

Seria 1   
1 CS Athletic Constanta                                                            
2 CS Cuza Sport Braila                                                               
3 CSS Nr 1 Constanta
4 CSS Tulcea
5 FLY OC Constanta
 
Seria 2
1 CS Whitesnakes Sibiu                                                                            
2 CSS Sibiu                                                                                  
3 CSS Medias
4 BC Muresul Tg. Mures
5 CSS Viitorul Cluj-Napoca
 
Seria 3
                                                                    
1 CSU Ploiesti                                                                      
2 ACS Steaua Magic
3 CSS Bacau
4 ACS Dan Dacian 2
5 Dinamo CSS 6

 
 
 

Din categoriile: Comisia de competitii, U15 feminin, U15 masculin

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.