Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Anunturi importante

Vineri, 24 ianuarie 2014

Unde vedem baschet in acest week-end in Capitala, perioada 24 - 26 ianuarie 2014?

Autor: Federatia Romana de Baschet

In urma numeroaselor solicitari, Federatia Romana de Baschet, cu sprijinul Asociatiei de Baschet a Muncipiului Bucuresti, reia initiativa de a veni in intampinare fanilor baschetului si va prezinta programul meciurilor care se vor disputa in Capitala in acest week-end. Astfel, conform programului oficial, in perioada 24 – 26 ianuarie 2014, vor avea loc 87 de jocuri de baschet la diverse categorii in salile din Bucuresti, dupa cum urmeaza:
 
  Vineri 24.01.2014    
       
Sala Scolii Generale nr. 97    
09:00 ONSS - Scoli generale 8 Jocuri E M
       
Scoala Scolii Generale nr. 30    
09:00 ONSS - Scoli generale 8 Jocuri E F
       
Colegiul National Ion Luca Caragiale    
19:30 Palestra Slam J2M
       
Sala Scolii Americane    
15:00     L M
       
  Sambata 25.01.2014    
       
Sala Scolii Generale nr. 97    
09:00 ONSS - Scoli generale 2 Jocuri E M
       
Sala Scolii Generale nr. 30    
09:00 ONSS - Scoli generale 2 Jocuri E F
       
Sala Liceului Dante Alighieri    
10:30 ACS Baller Bucuresti CSS Sibiu U16M
12:00 Baller Vilis J2M
       
Sala Constructorul (SOCED)    
13:00 CSA Steaua CSM EximBank BC Laguna Bucuresti U16M
       
Regimentul de garda Mihai Viteazu    
13:30 CSA Steaua CSM EximBank SCM CSS Craiova U18M
       
Sala Scolii Generale nr. 175    
14:30 ACS 4 Sports Bucuresti CS Phoenix Galati U16M
       
Colegiul National Aurel Vlaicu    
10:00 Col Nat Aurel Vlaicu Laguna MBM
11:00 Col Nat Aurel Vlaicu Laguna BBM
13:00 ACS Flame Ilfov Bucuresti Col Nat Aurel Vlaicu U16M
       
Sala Olimpia “Prof. Octavian Dimofte”    
09:00 Olimpia CSS 6 - 1 J3F
10:30 Olimpia Raptors MBF
       
Sala Scolii Generale nr. 108    
10:00 Laguna CSS 5 BBM
11:00 Laguna CS Otopeni J3M
12:30 Laguna AS 30 J2M
14:00 Laguna - 2 Baller MBM
       
Sala Scolii Generale nr. 280    
14:00 Steaua Magic Asesoft Poliesti BBM
15:00 Steaua Magic - 1 Play Ball MBM
16:00 Steaua Magic - 2 CS Otopeni MBM
       
Sala Scolii Generale nr. 54    
10:00 Viitorul 4 Sports BBM
11:00 Viitorul 4 Sports MBM
       
Sala Scolii Generale nr. 82    
15:00 CSS 4 Raptors MBM
16:00 CSS 4 - 1 CSS 4 - 2 BBM
       
Sala Scolii Generale nr. 128    
12:15 Magic Champions Vipo J3M
       
Colegiul National Spiru Haret    
09:00 Slam CSS 1 Pajura J2M
       
Leu      
12:00 Granitul Poli 3 O M
13:30 Leii Basketball Blues O M
15:00 Poli 2 Steaua CSM - Laguna O M
16:30 Tractorul Intersport O M
18:00 Mohicanii Fazanii O M
19:30 Poli 1 Coasta de Est O M
       
  Duminica 26.01.2014    
       
Regimentul de garda Mihai Viteazu    
18:00 CSA Steaua CSM EximBank SCM U Craiova LNBM
       
Sala Scolii Generale nr. 108    
09:00 Laguna 4 Sports BBM
10:00 Laguna 4 Sports MBM
11:30 BC Laguna Bucuresti ACS Whitesnakes Sibiu U14M
       
Sala Olimpia “Prof. Octavian Dimofte”    
10:30 CS Olimpia Bucuresti CSS Bega Timisoara U18F
12:30 CS Olimpia Bucuresti BC Star Bucuresti U14F
       
Sala Scolii Generale nr. 172 Sf Andrei    
12:00 CS Spike Bucuresti CN T. Vladimirescu Tg Jiu U14M
       
Sala Scolii Generale nr. 175    
14:30 ACS 4 Sports Bucuresti CS Phoenix Galati U14M
       
Sala U.T.C.B.    
13:00 ACS Dan Dacian 2 Bucuresti LPS CSU Pitesti U14M
14:30 Dan Dacian CS Otopeni J1M
       
Sala Scolii Generale nr. 308    
15:00 ACS Artesania Bucuresti ACS Dan Dacian 3 Bucuresti U14M
       
Liceul Alexandru Ioan Cuza    
12:00 ACS Royal Fun Bucuresti ACS Fly OC Constanta U14M
       
Sala Scolii Generale nr. 128    
14:15 ACS Magic Champions BC Slam Bucuresti U14M
       
Colegiul National Aurel Vlaicu    
11:00 Col Nat Aurel Vlaicu Bucuresti CSM Rm Sarat U14M
       
Sala CSS 6 – Luica    
09:00 CS Dinamo CSS 6 Bucuresti BC Steaua Magic 2008 Buc U16M
11:00 Dinamo CSS 6 Slobozia J3M
       
Sala Scolii Generale nr. 54    
10:00 Viitorul 4 Sports - 1 MBF
11:00 Viitorul 4 Sports - 2 MBF
       
Colegiul National Ion Luca Caragiale    
09:15 CSS 4 Olimpia J2F
10:45 ICED Olimpia J3F
       
Sala Liceului Nicolae Tonitza    
09:00 CSS 6 Champions MBF
       
Colegiul National Edmond Nicolau    
10:30 Slam – 1 Leii BBM
11:30 Slam – 2 ICED BBM
12:30 Slam – 1 Slam - 2 J3M
       
Sala Scolii Generale nr. 142    
10:00 CS Total Sport Arges Pitesti CS Voluntari BBM
       
Leu      
10:30 Sacalii XXL O M
12:00 Rapid E-magic O M
13:30 Mithos Ghepard Craiova O M
15:00 Silena Universitatea O M
16:30 Viitorul Rado Sport O M
18:00 Titanii Ciocanul O M
19:30 Nemrut 4 Sports O M
21:00 Brenntag AS 30 O M
 

Din categoriile: Anunturi importante, Liga Nationala de Baschet masculin, Jucatori

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.