Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Anunturi importante

Joi, 13 februarie 2014

Unde vedem baschet in acest week-end in Capitala, perioada 14 - 16 februarie 2014?

Autor: Federatia Romana de Baschet

In urma numeroaselor solicitari, Federatia Romana de Baschet, cu sprijinul Asociatiei de Baschet a Muncipiului Bucuresti, reia initiativa de a veni in intampinare fanilor baschetului si va prezinta programul meciurilor care se vor disputa in Capitala in acest week-end. Astfel, conform programului oficial, in perioada 14 – 16 februarie 2014, vor avea loc 83 de jocuri de baschet la diverse categorii in salile din Bucuresti, dupa cum urmeaza:

 
 

  Vineri 14.02.2014    
       
U.S.A.M.V.B. (Agronomie)    
10:00 ACS 4 Sports Bucuresti LPS CSU 2 Pitesti U13M
19:00 CSU Ploiesti ACS Dan Dacian 2 Bucuresti U13M
       
Sala Scolii Generale nr. 54    
16:00 Viitorul Leii BBM
       
U.T.C.B.    
09:00 CS Bball 6 Sfantu Gheorghe LAPI Dej U13F
10:30 ACS B Raptors Bucuresti CS Sportul Studentesc-Dan Dacian U13F
12:00 CS Olimpia Bucuresti CSS Sibiu U13F
16:00 LAPI Dej ACS B Raptors Bucuresti U13F
17:30 CSS Sibiu CS Bball 6 Sfantu Gheorghe U13F
19:00 CS Sportul Studentesc-Dan Dacian CS Olimpia Bucuresti U13F
       
  Sambata 15.02.2014    
       
Sala Scolii Generale nr. 103    
14:30 ACS Raptors Bucuresti LPS Alba Iulia U16F
       
U.S.A.M.V.B. (Agronomie)    
10:00 ACS Baller Bucuresti ACS 4 Sports Bucuresti U13M
11:30 LPS CSU 2 Pitesti CSU Ploiesti U13M
16:30 ACS Dan Dacian 2 Bucuresti LPS CSU 2 Pitesti U13M
18:00 CSU Ploiesti ACS Baller Bucuresti U13M
       
U.T.C.B.    
09:00 CSS Sibiu LAPI Dej U13F
10:30 CS Olimpia Bucuresti ACS B Raptors Bucuresti U13F
12:00 CS Bball 6 Sfantu Gheorghe CS Sportul Studentesc-Dan Dacian U13F
14:00 ACS Dan Dacian 1 Bucuresti CSA Steaua CSM EximBank U16M
16:00 LAPI Dej CS Olimpia Bucuresti U13F
17:30 CS Sportul Studentesc-Dan Dacian CSS Sibiu U13F
19:00 ACS B Raptors Bucuresti CS Bball 6 Sfantu Gheorghe U13F
       
Sala Liceului Dante Alighieri    
14:00 ACS Baller Bucuresti CSS Medias U16M
15:30 Baller Slam J3M
17:00 Baller 1 Play Ball MBM
       
Sala Scolii Generale nr. 82    
17:00 CSS 4 AS 30 BBM
       
Sala Scolii Generale nr. 128    
12:15 Magic Champions Raptors J3M
       
Sala Colegiului National Spiru Haret    
12:30 Slam - 2 Steaua Magic BBM
13:30 BC Severin Olimpia BBF
       
Sala Scolii Generale nr. 32    
13:00 Vilis Baller BBM
14:00 Vilis CSS 1 J2M
15:00 Vilis Magic Champions J1M
       
Sala Scolii Generale nr. 30    
09:00 Kinderiada   G M
       
Leu      
12:00 Sfertul 5 Poli 3 O M
13:30 Granitul Ad Hoc O M
15:00 Universitatea Basketball Blues O M
16:30 Steaua CSM - Laguna Poli 2 O M
18:00 Coasta de Est Poli 1 O M
19:30 Mohicanii Ciocanul O M
       
  Duminica 16.02.2014    
       
Sala Mihai Viteazul    
13:00 CSA Steaua CSM EximBank ACS Vipo Bucuresti U18M
17:55 CSA Steaua CSM EximBank BC Timisoara LNBM
       
Sala Olimpia - Prof. Octavian Dimofte    
10:00 CS Olimpia Bucuresti CSS Bega Timisoara U18F
14:00 CS Olimpia Bucuresti CSS Ramnicu Valcea L1F
       
Arena F.R.B.    
12:00 BC Slam Bucuresti Col Nat Aurel Vlaicu Bucuresti U18M
       
U.S.A.M.V.B. (Agronomie)    
10:00 ACS Baller Bucuresti ACS Dan Dacian 2 Bucuresti U13M
11:30 ACS 4 Sports Bucuresti CSU Ploiesti U13M
15:00 LPS CSU 2 Pitesti ACS Baller Bucuresti U13M
16:30 ACS Dan Dacian 2 Bucuresti ACS 4 Sports Bucuresti U13M
       
U.T.C.B.    
09:00 CS Sportul Studentesc-Dan Dacian LAPI Dej U13F
10:30 CSS Sibiu ACS B Raptors Bucuresti U13F
12:00 CS Bball 6 Sfantu Gheorghe CS Olimpia Bucuresti U13F
       
Sala Liceului Alexandru Ioan Cuza    
11:30 Royal Fun Dinamo CSS 6 J2M
13:00 Royal Fun Dinamo CSS 6 J3M
       
Sala Scolii Generale nr. 172    
11:00 Spike Baller MBM
12:00 Spike Raptors J3M
       
Sala Liceului Ion Luca Caragiale    
09:00 ICED Olimpia J3F
10:30 Palestra Laguna J2M
12:00 BC 97 Palestra J2M
13:30 Palestra BC 97 J3M
15:00 CSS 4 Star/Raptors J2Fa
       
Sala Scolii Generale nr. 54    
11:00 Viitorul CET Govora MBF
12:00 CSS 4 CSS 2 J3F
       
U.T.C.B.    
13:30 Sportul Studentesc-Dan Dacian CSS 6 J3F
       
Sala Colegiului National Spiru Haret    
11:00 Slam Dan Dacian BBF
12:00 Slam - 2 Vilis J3M
       
Sala Liceului Dante Alighieri    
14:00 Baller Slam J2M
15:30 Baller Dan Dacian BBM
       
Sala Scolii Generale nr. 30    
09:00 AS 30 CSS 3 Steaua J3M
10:00 CS Voluntari Total Arges Pitesti BBM
11:00 CS Voluntari CSS 5 MBM
       
Sala Scolii Generale nr. 280    
10:00 Steaua Magic 2 CSS 3 Steaua MBM
11:00 Steaua Magic 1 CSS 4 MBM
12:00 Steaua Magic Asesoft Ploiesti BBM
       
Leu      
10:30 Vulturii Argintii XXL O M
12:00 Rapid Sacalii O M
13:30 Mithos BC Steaua O M
15:00 Emagic Isteria O M
16:30 Fazanii Factor O M
18:00 Viitorul Titanii O M
19:30 Metrorex Silena O M
 

Din categoriile: Anunturi importante, U13 masculin, U13 feminin

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.