Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Anunturi importante

Joi, 27 februarie 2014

Unde vedem baschet in acest week-end in Capitala, perioada 28 februarie - 02 martie 2014?

Autor: Federatia Romana de Baschet

In urma numeroaselor solicitari, Federatia Romana de Baschet, cu sprijinul Asociatiei de Baschet a Muncipiului Bucuresti, reia initiativa de a veni in intampinare fanilor baschetului si va prezinta programul meciurilor care se vor disputa in Capitala in acest week-end. Astfel, conform programului oficial, in perioada 28 februarie – 02 martie 2014, vor avea loc 67 de jocuri de baschet la diverse categorii in salile din Bucuresti, dupa cum urmeaza:




Vineri 28.02.2014    
       
Sala Chiajna    
16:00 CS Concordia Chiajna BC Mures Targu Mures LNBM
       
Sala Liceului Antim Ivireanu    
17:00 Cupa Comets 1 meci BBM
       
  Sambata 01.03.2014    
       
Sala U.S.A.M.V.B. (Agronomie)    
14:00 ACS 4 Sports Bucuresti CS Phoenix Galati U16M
  in direct pe http://www.ovn.ro/play/baschet    
Sala U.T.C.B.    
14:30 ACS Dan Dacian 1 Bucuresti BC Olimpic Baia Mare U14M
16:30 Dan Dacian Dinamo CSS 6 MBM
       
Sala Liceului Nicolae Tonitza    
09:00 CSS 6 Sport for all J3F
       
Sala Colegiului Edmond Nicolau    
09:00 Slam - 2 CSS 6 Dinamo BBM
10:00 Slam - 2 Spike MBM
       
Sala Scolii Generale nr. 30    
10:00 Play Ball CSS 5 BBM
       
Sala Olimpia - Prof. Octavian Dimofte    
10:00 Olimpia Baller - 1 MBM
11:00 Olimpia Laguna BBM
       
Sala Scolii Generale nr. 206    
11:00 Cupa Comets 2 meciuri BBM
       
Sala Colegiului Spiru Haret    
12:00 BC Severin Star BBF
13:00 Slam - 2 Play Ball J3M
       
Sala Scolii Generale nr. 309    
12:00 Sport for all Otopeni BBM
13:00 Sport for all Palestra J3M
       
Sala Scolii Generale nr. 128    
12:15 Magic Champion Dinamo CSS 6 J3M
       
Sala Liceului Dante Alighieri    
12:30 Baller AS 30 J3M
14:00 Baller Royal Fun J2M
15:30 Baller - 2 Dan Dacian - 1 BBM
       
Sala Scolii Generale nr. 142    
13:00 Total Sport Arges Pitesti Baller - 1 BBM
       
Sala Scolii Generale nr. 108    
14:00 Laguna Asesoft Ploiesti MBM
       
Sala Scolii Generale nr. 280    
14:00 Steaua Magic - 1 BC Otopeni MBM
15:00 Steaua Magic Baller BBM
16:00 Steaua Magic - 2 Play Ball MBM
       
Sala Scolii Generale nr. 103    
14:30 Raptors Star MBF
15:30 Star Olimpia - 2 J2F
       
Sala Scolii Generale nr. 175    
16:00 4 Sports AS 30 MBM
17:00 4 Sports Otopeni MBM
       
Leu      
12:00 Granitul XXL O M
13:30 Factor Viitorul O M
15:00 Ad Hoc Nemrut O M
16:30 BC Steaua Poli 3 O M
18:00 Brenntag Sfertul 5 O M
19:30 Tancul Titanii O M
       
  Duminica 02.03.2014    
       
Sala Chiajna    
17:00 CS Concordia Chiajna CSA Steaua CSM EximBank LNBM
       
Sala U.S.A.M.V.B. (Agronomie)    
11:30 ACS 4 Sports Bucuresti BC Olimpic Baia Mare U14M
       
Sala Scolii Generale nr. 103    
11:30 BC Star Bucuresti CS Olimpia Bucuresti U14F
13:00 Star Raptors J3Ma
14:30 Star Iced J3F
       
Sala Scolii Generale nr. 172 - Sf Andrei    
12:00 CS Spike Bucuresti CSS Targoviste U14M
       
Sala U.T.C.B.    
13:00 ACS Dan Dacian 1 Bucuresti CSU Cuadripol Brasov U14M
14:30 Dan Dacian Asesoft Ploiesti BBM
15:30 Dan Dacian Magic Champions J1M
       
Arena FRB    
15:00 BC Slam Bucuresti ACS Laguna Bucuresti U14M
       
Sala Liceului Nicolae Tonitza    
08:00 CSS Steaua Dan Dacian J2M
09:30 CSS Steaua 4 Sports BBM
11:00 CSS Steaua 4 Sports MBMa
13:00 CSS Steaua Vilis MBM
       
Sala Scolii Generale nr. 54    
09:00 Viitorul Asesoft Ploiesti BBM
10:00 Viitorul Asesoft Ploiesti MBM
11:00 Viitorul Asesoft Ploiesti MBF
12:00 CSS 4 Olimpia J3F
       
Sala Colegiului Spiru Haret    
09:30 Slam Vilis J2M
11:00 Slam - 1 Vilis BBM
12:00 Slam - 1 Laguna - 2 MBM
       
Sala Scolii Generale nr. 30    
10:00 CSO Voluntari Star MBM
11:00 AS 30 Palestra J2M
       
Sala Colegiului Iuliu Maniu    
11:00 CSS 2 Dan Dacian MBF
       
Leu      
08:30 Leii AS 30 BBM
10:30 Poli 1 Basketball Blues O M
12:00 Rapid Vulturii Argintii O M
13:30 Mithos Rado Sport O M
15:00 Universitatea Metrorex O M
16:30 Leii Tractorul O M
18:00 Silena Coasta de Est O M
19:30 Gaiesti AS 30 O M
 

Din categoriile: Anunturi importante, Liga Nationala de Baschet masculin, Stiri

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.