Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Anunturi importante

Joi, 20 martie 2014

Unde vedem baschet in Capitala in perioada 20 - 24 martie 2014?

Autor: Federatia Romana de Baschet

In urma numeroaselor solicitari, Federatia Romana de Baschet, cu sprijinul Asociatiei de Baschet a Muncipiului Bucuresti, reia initiativa de a veni in intampinare fanilor baschetului si va prezinta programul meciurilor care se vor disputa in Capitala in acest week-end. Astfel, conform programului oficial, in perioada 20-24 martie 2014, vor avea loc 82 de jocuri de baschet la diverse categorii in salile din Bucuresti, dupa cum urmeaza:

 

  Joi 20.03.2014    
       
A.S.E.      
18:30 Universitatea U.C. Dimitrie Cantemir S F
19:45 U.M.F. A.S.E. S F
       
Sala Colegiului Iuliu Maniu    
20:00 CSS 2 Star J3F
       
  Vineri 21.03.2014    
       
A.S.E.      
13:00 Cupa Economistul 4 Jocuri * S M
       
Medicina    
17:30 Spiru Haret U.N.E.F.S. S M
18:45 U.M.F. U.C. Dimitrie Cantemir S M
       
  Sambata 22.03.2014    
       
CSS6      
10:00 CSS 6 Olimpia BBF
11:30 ACS Dinamo CSS 6 Bucuresti CSS Medias U16M
13:00 Dinamo CSS 6 CSS Steaua J1M
14:30 CSS 6 Slam BBF
       
Sala Olimpia - Prof. Octavian Dimofte    
11:00 CS Olimpia Bucuresti Col Nat Mihai Eminescu Oradea U14F
       
U.T.C.B    
12:30 ACS Dan Dacian Bucuresti ACS Laguna Bucuresti U16M
       
Sala Liceului Dante Alighieri    
13:00 ACS Baller Bucuresti CS Steaua Magic 2008 Bucuresti U16M
14:30 Baller - 2 Slam - 2 BBM
15:30 Baller Spike J2M
       
Sala Colegiului Aurel Vlaicu    
09:30 Col Nat Aurel Vlaicu Bucuresti CSS Medias U14M
       
14:00 CSS Medias CS Dinamo CSS 6 Bucuresti U14M
       
17:30 CS Dinamo CSS 6 Bucuresti Col Nat Aurel Vlaicu Bucuresti U14M
       
Sala Liceului Henri Coanda    
13:00 CS Phoenix LPS Galati CSM Moinesti U14F
14:30 CSS Botosani ACS Champions Bucuresti U14F
16:30 Champions Viitorul MBF
18:00 ACS Champions Bucuresti CS Phoenix LPS Galati U14F
19:30 CSS Botosani CSM Moinesti U14F
       
Rapid      
12:00 CS Rapid Bucuresti CSM Satu Mare LNBF
       
Sala Scolii Generale nr. 280    
14:00 Steaua Magic Iced BBM
       
Sala Scolii Generale nr. 30    
09:00 Play Ball Otopeni BBM
       
Otopeni    
11:00 Otopeni Raptors J3M
12:00 Otopeni CSS 5 MBM
       
Sala Scolii Generale nr. 309    
13:30 Sport for All Slam - 2 J3M
14:30 Sport for All Dan Dacian J3F
       
Sala Scolii Generale nr. 82    
17:00 CSS 4 Leii BBM
18:00 CSS 4 A CSS 4 B MBMa
       
Sala Scolii Generale nr. 175    
14:00 4 Sports Dinamo CSS 6 MBMa
15:00 4 Sports Dan Dacian BBM
16:00 4 Sports Dan Dacian - 2 MBM
17:00 4 Sports Sport for All BBM
       
Leu      
12:00 Vulturii Argintii Sacalii O M
13:30 XXL Isteria O M
15:00 BC Steaua Ad Hoc O M
16:30 Intersport Silena O M
18:00 Tractorul Basketball Blues O M
19:30 Nemrut Poli 3 O M
       
  Duminica 23.03.2014    
       
Sala Colegiului George Cosbuc    
13:30 CSS 1 Bucuresti CSS Tulcea U18M
       
Sala Colegiului Aurel Vlaicu    
13:00 Col Nat Aurel Vlaicu Bucuresti BC Slam Bucuresti U18M
       
Sala Liceului Henri Cuanda    
10:00 CS Phoenix LPS Galati CSS Botosani U14F
11:30 ACS Champions Bucuresti CSM Moinesti U14F
       
Sala Scolii Generale nr. 108    
13:00 Laguna CSS Steaua BBM
14:30 BC Laguna Bucuresti ACS Athletic Constanta U14M
16:00 Laguna - 1 Alexandria MBM
       
Arena FRB    
12:00 ACS Vipo Bucuresti CSA Steaua CSM EximBank Bucuresti U18 M
       
CSS6      
11:00 Dinamo CSS 6 Asesoft Ploiesti BBM
13:00 ACS Dinamo CSS 6 Bucuresti CSS Craiova U18M
       
Sala Scolii Generale nr. 103    
10:30 Star CSS Steaua MBM
12:00 BC Star Bucuresti CSS Brasovia Brasov U14F
13:30 CET Govora Raptors MBF
       
Sala Colegiului Ion Luca Caragiale    
10:00 Iced Dan Dacian BBM
11:30 AS 30 Palestra J3M
13:00 BC 97 Royal Fun J2M
14:30 BC 97 Olimpia J2F
       
Sala Scolii Generale nr. 54    
10:00 Viitorul Vipo MBM
12:00 CSS 4 CSS 6 J3F
       
Sala Scolii Generale nr. 30    
09:00 AS 30 Vilis BBM
10:00 Voluntari Slam - 1 BBM
       
Sala Colegiului Iuliu Maniu    
12:00 CSS 2 Olimpia - 2 MBF
       
Sala Colegiului Spiru Haret    
10:00 Slam CSS 1 Pajura J2M
11:30 Slam Alexandria BBF
12:30 Slam Alexandria BBM
13:30 Slam Asesoft Ploiesti MBF
       
Sala Liceului Dante Alighieri    
12:30 Baller Play Ball J3M
14:00 Baller - 1 Viitorul BBM
       
U.T.C.B    
12:00 Dan Dacian Vipo J2M
13:30 Dan Dacian - 2 Asesoft MBM
       
Leu      
10:30 Mohicanii Poli 2 O M
12:00 Rapid Sfertul 5 O M
13:30 Mithos Ghepard Craiova O M
15:00 Universitatea Coasta de Est O M
16:30 Rado Sport Fazanii O M
18:00 Poli 1 Darian O M
19:30 Gaesti Granitul O M
       
 

Din categoriile: Anunturi importante, U14 masculin, Stiri

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.