Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

U13 masculin

Luni, 31 martie 2014

Program Turneu Semifinal CN U13 Masculin

Autor: Comisia de Competitii

Programul Turneelor Semifinale 2 ale CN U13 masculin sunt:

C.N.  U13 masculin SERIA S

TURNEU SEMIFINAL 2

LPS CSS SATU MARE, IOAN SLAVICI 43, SATU MARE

Echipe participante :

1.     BC LAGUNA BUCURESTI
2.     ACS DAN DACIAN 1 BUCURESTI
3.     CSU QUADRIPOL BRASOV
4.     LPS CSS SATU MARE
5.     U MOBITELCO2 CLUJ
6.     CSS SEVLAR PLOIESTI
 
Sedinta tehnica data de 03 Aprilie ora 20.00 hotel Aurora Satu Mare
 
PROGRAM  JOCURI perioada 04-06 Aprilie 2014
 
  VINERI 04.04.2014
 
Ora      9.00               SEVLAR PLOIESTI             – CSU CUADRIPOL BV
            11.30             CSU MOBITELCO 2 CJ      - BC LAGUNA  BUC
            13.00              LPS CSS SATU MARE       – ACS DAN DACIAN BUC
           
            16.00              CSU CUADRIPOL BV        - U MOBITELCO 2 CJ
            18.00              ACS DAN DACIAN BUC  – SEVLAR PLOIESTI  
            20.00              BC LAGUNA BUC  – LPS CSS SATU MARE  
      
SAMBATA 05.04.2014
 
Ora      9.00                            ACS DAN DACIAN              –QUADRIPOL BV          
            11.00                          LPS- CSS SATU MARE       -CSU MOBITELCO 2
            13.00                          CS SEVLAR PLOIESTI        -LAGUNA BUC

            16.00                          CSU MOBITELCO 2 CJ      -CS SEVLAR PL
            18.00                          CSU QUADRIPOL BV         - LPS CSS SM
            20.00                          LAGUNA BUC         - ACS DAN DACIAN BUC
 
DUMINICA  06.04.2014
 
Ora      9.000                          CS SEVLAR PL        -CSS LPS SATU MARE
            11.00                          LAGUNA BUC          -QUADRIPOL  BV
            13.00                          DAN DACIAN BUC –U MOBITELCO 2 CJ
 
 
JOCURILE SE VOR DESFASURA LA SALA LPS CSS EKATERINA BOTH , STRADA ADY ENDRE NR. 13 SATU MARE  
Persoana de contact : prof. Radu Armaziu, tel 0745 405 676; 0745 405 676 , email : armaziu_radu@yahoo.com


C.N.  U13 masculin SERIA R
TURNEU SEMIFINAL 2

IASI  04.04. – 06.04.2014
SALA     POLIVALENTA
 
ECHIPE  PARTICIPANTE
1.A.C.S.  EKO  SIGHET
2.B.C.  SLAM  BUCURESTI
3.C.S.S.  SIBIU
4.C.S.S.  TÎRGOVISTE
5.C.S.U.  MOBITELCO  CLUJ
6.C.S.S.  UNIREA  IASI
 
 SEDINTA  TEHNICA   -      JOI   03.04.2014  -    ORA  20.30 - SALA  POLIVALENTA  IASI

                                                  
    PROGRAM Jocuri
                                           ETAPA  1 -  VINERI  04.04.2014

ORA  8.30        C.S.U.MOBITELCO CLUJ       -       B.C.SLAM  BUCURESTI
         10.15        C.S.S. UNIREA  IASI               -        A.C.S. EKO  SIGHET
         12.00        C.S.S.  SIBIU                             -       C.S.S. TÎRGOVISTE
 
 
                                            ETAPA  2 -   VINERI  04.04.2014

ORA 16.00        A.C.S.  EKO  SIGHET              -        C.S.U. MOBITELCO  CLUJ
         17.45         B.C. SLAM BUCURESTI        -        C.S.S. SIBIU
         19.30         C.S.S. TÎRGOVISTE                -        C.S.S.  UNIREA  IASI
 
 
                                            ETAPA  3 -  SÂMBATA  05.04.2014

ORA   8.30        C.S.S. TÎRGOVISTE                -         A.C.S.  EKO  SIGHET
         10.15        C.S.S.  UNIREA  IASI              -          B.C.  SLAM  BUCURESTI
         12.00        C.S.?.  SIBIU                             -         C.S.U. MOBITELCO  CLUJ
 
 
                                            ETAPA  4 -  SÂMBATA  05.04.2014
ORA 16.00         B.C. SLAM  BUCURESTI      -          C.S.S. TÎRGOVISTE
         17.45         A.C.S.  EKO  SIGHET             -          C.S.S.  SIBIU
         19.30         C.S.U. MOBITELCO  CLUJ    -          C.S.S.  UNIREA  IASI
 
 
                                            ETAPA  5 -  DUMINICA  06.04.2014

ORA  8.30          C.S.S. TÎRGOVISTE               -           C.S.U. MOBITELCO  CLUJ
        10.15          B.C. SLAM  BUCURESTI       -           A.C.S.  EKO  SIGHET
        12.00          C.S.S.  UNIREA  IASI              -           C.S.S.  SIBIU
                       
 
 PERSOANA DE CONTACT   -    ANATOLIE  LUPU   -     0744.121.851
                               
                    

Din categoriile: U13 masculin, Comisia de competitii

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.