Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Vineri, 30 mai 2014

Program Turnee Finale U17 Masculin si Feminin

Autor: Federatia Romana de Baschet

Toate jocurile de la Turneul Final U17 Maculin si Feminin vor fi trasmise live pe site-ul www.csu.ro

Program Turnee Finale U17 Masculin si Feminin GVA si GVB


Sedinta tehnica va avea loc azi, 03 Iunie 2014, ora 20, la Sala Sporturilor D.P. Colibasi Brasov.
 
U17 Masculin si Feminin GVA - Brasov

Miercuri 4 iunie – Sala Sporturilor

 
    09 – ACS VIPO Bucuresti – Css Tg. Jiu
    11 – Css Viitorul Cluj – Steaua CSM 1 EximBank
    13 – CSU CUADRIPOL BRASOV – CN M. Eminescu Oradea – fete
    15 – CSU CUADRIPOL BRASOV – U Mobitelco 1 Cluj
 
Sala “Scoala Generala nr. 11”
 
    17 – LPS CSS Satu Mare – Css Alexandria
    19 – Css Al. Ceausianu Reghin – Css Ploiesti
 
 
Joi 5 iunie – Sala Sporturilor
 
    09 – Css Tg. Jiu – Css Viitorul Cluj
    11 – U Mobitelco 1 Cluj – ACS VIPO Bucuresti
    13 – CN M. Eminescu Oradea – LPS CSS Satu Mare - fete
    15 – Steaua CSM 1 EximBank – CSU CUADRIPOL BRASOV
 
Sala “Scoala generala nr.11”
 
    17.30 – Css Ploiesti – CSU CUADRIPOL BRASOV
    19.30 – Css Alexandria – Css Al. Ceausianu Reghin
 
Vineri 6 iunie – Sala Sporturilor
 
    8.30 – U Mobitelco 1 Cluj – Css Tg. Jiu
    12 – ACS VIPO Bucuresti – Steaua CSM 1 EximBank
    14 – CN Al. Ceausianu Reghin – LPS CSS Satu Mare - fete
    16 – CSU CUADRIPOL BRASOV – Css Viitorul Cluj
 
Sala “Scoala Generala nr.11”
 
    16.30– Css Ploiesti – CN M. Eminescu Oradea
    18.30 – CSU CUADRIPOL BRASOV – Css Alexandria
 
 
Sambata 7 iunie – Sala Sporturilor
 
    09 – Steaua CSM 1 EximBank – U Mobitelco 1 Cluj
    11 – Css Viitorul Cluj – ACS VIPO Bucuresti
    13 – LPS CSS Satu Mare – CSU CUADRIPOL BRASOV - fete
    15 – Css Tg. Jiu – CSU CUADRIPOL BRASOV
 
Sala “Scoala Generala nr.11”
 
    10 – CN M. Eminescu Oradea – Css Al. Ceausianu Reghin
    12 – Css Alexandria – Css Ploiesti
 
Duminica 8 iunie – Sala Sporturilor
 
    09 – Steaua CSM 1 EximBank – Css Tg. Jiu
    14 – CSU CUADRIPOL BRASOV – Css Al. Ceausianu Reghin – fete
    16 – ACS VIPO Bucuresti – CSU CUADRIPOL BRASOV
 
 
FESTIVITATE DE PREMIERE
 
 
Sala “Scoala Generala nr.11”
 
    09 – U Mobitelco 1 Cluj – Css Viitorul Cluj
    11 – Css Alexandria – CN M. Eminescu Oradea
    13 – Css Ploiesti – LPS CSS Satu Mare
 
 
U17 MASCULIN GVB - Bucuresti
 
Miercuri 04.06.2014
Ora: 14:00  CSS Ploiesti – LPS CSU Pitesti
         16:00  Dinamo CSS6 Bucuresti – CN Aurel Vlaicu
 
Joi 05.06.2014
Ora: 14:00  Steaua CSM EximBank 2 - Dinamo CSS6 Bucuresti
         16:00  CN Aurel Vlaicu – CSS Ploiesti
 
Vineri 06.06.2014
Ora: 14:00  LPS CSU Pitesti - Steaua CSM EximBank 2
         16:00  CSS Ploiesti - Dinamo CSS6 Bucuresti
 
Sambata 07.06.2014
Ora: 10:00  Steaua CSM EximBank 2 – CSS Ploiesti
         12:00  CN Aurel Vlaicu - LPS CSU Pitesti
 
Duminica 08.06.2014
Ora: 10:00  LPS CSU Pitesti - Dinamo CSS6 Bucuresti
         12:00  CN Aurel Vlaicu - Steaua CSM  EximBank 2
 
 

Din categoriile: Comisia de competitii, U17 feminin, U17 masculin

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.