Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Stirea zilei

Vineri, 6 iunie 2014

Ultima parte din Programul National de Licentiere a Antrenorilor de Baschet (programare evaluari)

Autor: Federatia Romana de Baschet

Federatia Romana de Baschet anunta prin intermediul Colegiului Central al Antrenorilor ca ultima parte a Programului National de Licentiere a Antrenorilor de Baschet se va desfasura dupa cum urmeaza:
 
ALBA IULIA

13.06. 2014

ora 12.00 – 18.00 - Sala Sporturilor Alba Iulia – pregatire fizica, psihopedagogie, notiuni de regulament

14.06.2014

ora 09.00 - Universitatea 1 Decembrie 1918: evaluare teoretica;
ora 11.00 – Sala Sporturilor: evaluare practico-metodica, dupa urmatorul program:

Ora Nume si prenume Nume si prenume
11.0     – 11.10  1. Baciu Catalin 2. Bujdei Danut
11.10– 11.20 3. Bondor Valeria 4. Balasz Mariana
11.20– 11.30 5. Bondor Bogdan 6. Czmor Petru
11.30– 11.40 7. Endes Tunde 8. Fertigan Alex
11.40– 11.50 9. Fazakas Istvan 10. Gheorghiu Silviu
11.50– 12.00       11. Gavrila Veronica 12. Kovacs Alexandru
12.00– 12.10       13. Kerkso Zoli 14. Kosztelnik Emil
12.10– 12.20       15. 16. Larionescu Ovidiu
12.20- 12.30       17. Abraham Martha 18. Morosan Corina
12.30- 12.40       19. Nicoara Calin 20. Nagy Kinga Katalin
12.40- 12.50       21. Pricop Adriana 22. Popa Dan
13.10– 13.20       23. Pop Alin 24. Pasca Sergiu Livius
13.20—13.30       25. Ploscar Cosmin 26. Rubint Alexandru
13.30—13.40       27. Rusu Ramona 28. Toroman Radenko
13.40– 13.50       29. Spanu Bogdan 30. Spanu Sever
13.50—14.00       31. Tamas Cristina 32.Villand Albert
14.00—14.10       33. Vita Andras 34.Miron Alexandru (TM)
14.10—14.20       35. Crasnic Ioan 36. Ghisoi Ciprian
14.20—14.30       37. Moldovan Razvan 38. Vass Ioan
14.30—14.40 39. Mesaros Ana Maria 40.Marginean Zenaida
14.40—14.50       41. Nistor Ciplea Ioana 42.Palotas Csaba
14.50—15.00       43. Batin Mircea 44.Ruta Ciprian
16.00—16.10       45. Stetca Emil 46.Simina Cristina
16.10—16.20       47. Vranceanu Silviu 48.Barczi Andrea
16.20—16.30       49. Bereski Andrea 50.Kosa Geza
16.30—16.40       51. Ordean Raluca 52.Nagy Istvan
16.40—16.50       53. Puscas Raul 54.Salceanu Viorel
16.50—17.00       55. Popescu Paul 56.Steff Zakarias
17.00—17.10       57. Soos Tibor 58.Simina Vlad
17.10—17.20       59. Urian Valentin 60.Osan George
17.20—17.30       61. Bota Vlad       62.Bochis Cornel
17.30—17.40       63. Coldea Mircea 64.Cosma Andrei
17.40—17.50       65. Coldea Mihai 66.Catana Emil
 
     
18.10—18.20 67.Dragos Aurora 68.Filip Radu
18.20—18.30 69.Grunwald Gyorgy 70.Ispas Dorin
18.30—18.40 71.Iurian Mioara 72.Lapuste Flavius
18.40—18.50 73.Musat Simona 74.Marginean Mihai
18.50—19.00 75.Miron Alexandru 76.Marcu Nicusor
19.00—19.10 77.Popa Mihai 78.Patrascu Adrian
19.10—19.20 79.Popa Dan Sergiu 80.Rodina Anca
19.20—19.30 81.Racovitan Mihai 82.Lancranjan George

     

BUCURESTI


17.06.2014

ora 12.00 Sala Regimentului de garda “Mihai Viteazu” (Steaua):  – pregatire fizica, psihopedagogie, notiuni de regulament

18.06.2014

ora 09.00 - A.N.E.F.S. – evaluare teoretica
ora 11.00 - Sala Regimentului de garda “Mihai Viteazu” (Steaua): - evaluare practico metodica, dupa programarea de mai jos.

19.06.2014

ora 10.00 - Sala Regimentului de garda “Mihai Viteazu” (Steaua): - evaluare practico metodica, dupa programul de mai jos:
 
PROGRAMARE PENTRU DATA DE 18.06.2014
11.00-11.10 1.Acea Cristina 2.Adiohos Andra
11.10-11.20 3.Armanu Razvan 4.Botea Oana
11.20-11.30 5.Bulete Cristian 6.Cazanovschi Gelu
11.30-11.40 7.Briciu Liliana 8.Ciocan Ovidiu
11.40-11.50 9.Clapon Gabriel 10.Coroama Ramona
11.50-12.00 11.Cosoi Marius 12.Comanescu Cristian
12.00-12.10 13.Corodi Silviu 14.Cojanu Florin
12.10-12.20 15.Craznic Ioan 16.Dinu Radu Florian
12.20-12.30 17.Epure Madalina 18.Farkas Alpard
12.30-12.40 19.Fleancu Leonard 20.Gavrilescu Sorana
12.40-12.50 21.Gheorghe Silviu 22.Garleanu Catalin
13.10-13.20 23.Grecu Alexandru 24.Hobaj Levente
13.20-13.30 25.Ionescu Andrei 26.Iutalim Renato
13.30-13.40 27.Ivanovici  Bogdan 28.Ionescu Ileana
13.40-13.50 29.Iacob Adriana 30.Koloszi Hunor
13.50-14.00 31.Luca Bogdan 32.Lambrino Sorina
14.00-14.10 33.Lepadatu Mugurel 34.Osztalos Ioan
14.10-14.20 35. Pal Csaba 36.Stefanescu Catalin
14.20-14.30 37. Stochici Ovidiu 38. Tepes Mihaela
14.30-14.40 39.Luca Ionut 40.Moise Magda
14.40-14.50 41.Mandru Ciprian 42.Zaharia Liviu
14.50-15.00 43.Manastireanu Cristian 44.Maxim Andrei
16.00-16.10 45.Motateanu irina 46.Nitulescu Anca
16.10-16.20 47. Nitulescu Coca 48.Nini Cristina
16.20-16.30 49. Nitulescu Laura 50. Nicolae Paul
16.30-16.40 51. Ninu Janina 52. Oprea Catalin
16.40-16.50 53. Olteanu Emilian 54. Parnia Ovidiu
16.50-17.00 55.Popovici Gheorghita 56.Popescu Carmen
17.00-17.10 57.Popescu Daniel 58.Petcu Gheorghe
17.10-17.20 59.Rusu Simona 60.Totolici Mircea
17.20-17.30 61.Tudor Felicia 62.Vasile Ion Daniel
17.30-17.40 63.Vintila Dorin 64.Cristea Valeria
17.40-17.50 65.Barbu Bianca 66.Blagoi Cosmin
18.10-18.20 67.Munteanu Loredana 68.Stan Elena
18.20-18.30 69. Tace Vasile 70.Urzeala Ionut
18.30-18.40 71.Tace Flavius 72.Achim Alin
18.40-18.50 73.Amariucai Bogdan 74.Anica Dan
18.50-19.00 75.Anica Cristina 76.Ardelean Alex
19.00-19.10 77.Ady Monica 78.Bala Valentin
19.10-19.20 79.Bascoveanu Ionut 80.Busu Gabriel
19.20-19.30 81.Berceanu Ileana 82.Barbu Cosmin
19:30 - 19:40 83. Nemes Aron 84. Pora Vlad
  PROGRAMARE PENTRU 19.06.2014  
10.00-10.10 01.Costea Radu 02.Beatu Andrei
10.10-10.20 03.Carutasu Andreea 04.Capatana Flori
10.20-10.30 05.Cutas Alexandra 06.Capusan Virgiliu
10.30-10.40 07.Cernat Costel 08.Colteanu Magdalena
10.40-10.50 09.Cernea Mariana 10.Chirita Cristina
10.50-11.00 11.Caraiani Liviu 12.Dan Dacian
11.00-11.10 13.Danila Radu 14.Dragomirescu Sorin
11.10-11.20 15.Dumitrache Constantin 16.Dumitrescu Sergiu
11.20-11.30 17.Dosaru Mariana 18.Dumbrava Petronela
11.30-11.40 19.Enescu Cornelia 20.Florea Matei
11.40-11.50 21.Georgescu Cristian 22.Ghizdareanu Vlad
12.10-12.20 23.Ilie Eugen 24.Ionescu Sharif
12.20-12.30 25.Ionescu Cecilia 26.Ioan Dan
12.30-12.40 27.Jiscanu Vlad 28.Lavric Bogdan
12.40-12.50 29.Lipan Alexandru 30.Lacatus Caludia
12.50-13.00 31.Lipan Dragos 32.Matache cristian
13.00-13.10 33.Macarescu Cristina 34.Mitroi Gabriela
13.10-13.20 35.Mara Alexandra 36.Negulici Marius
13.20-13.30 37.Nicolae Kristine 38.Nagy Marius
13.30-13.40 39.Nicolae Cristian 40.Onescu Ramona
13.40-13.50 41.Paraschivoiu Vlad 42.Popovici Mihai
13.50-14.00 43.Pascu Elena Roxana 44.Paun Virgil
15.00-15.10 45.Rapanu Stelian 46.Romila Razvan
15.10-15.20 47.Rugiubei Radu 48.Santana Angel
15.20-15.30 49.Serban Catalina 50.Serban Alexandru
15.30-15.40 51.Saru Lenus 52.Serbanescu Cosmin
15.40-15.50 53.Sipos Alin 54.Stavarache Emil
15.50-16.00 55.Stavar Florin 56.Stoican Alexandru
16.00-16.10 57.Safar Zoltan 58.Teodorescu Cristian
16.10-16.20 59.Tanase Andrei 60.Uta Flori
16.20-16.30 61.Vlad Alexandru 62.Vulpe Alina
16.30-16.40 63.Vasile Alexandru 64.Vlad Irina
16.40-16.50 65.Vlad Daniela 66.Voiculescu Catalin
16.50-17.00 67.Zlatkovic Miroslav 68.Farcas Elena
 
Pentru eventualele inadvertente din prezentul program, va rugam sa sunati la 0723.271.305 – Virgil Carutasu

Din categoriile: Stirea zilei, Colegiul central al antrenorilor, Anunturi importante

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.