Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Luni, 23 iunie 2014

Programul jocurilor si rezultatele din ziua de luni 23.06.2014 - UPDATE PERMANENT

Autor: Federatia Romana de Baschet

LEGENDA TERENURI

Terenul 6 - ELENA CUZA
Terenul 7 - ELENA CUZA
Terenul 8 - FRATII BUZESTI
Terenul 9 - FRATII BUZESTI
Terenul 10 - FRATII BUZESTI
Terenul 11 - VOINTA

Sala 3 - FRATII BUZESTI
Sala 4 - VOINTA
Sala 5 - CSS CRAIOVA

Programul jocurilor din data de luni 23.06.2014 este urmatorul:


  Terenul 6 ELENA CUZA
Rezultat
Luni      
14:00 C.S. Admar - 2 Costinesti C.S. A. Axiopolis Sport Cernavoda 17 - 21
15:00 B.C. Olimpic - 1 Baia Mare A.C.S. Labradors - Gladius Targu Mures 21 - 12
16:00 C.S.S. Sibiu C.S.S. Craiova 34 - 11
17:00 C.S. Trumph Radauti C.S. Fly OC Constanta 23 - 32
18:00 C.S.S. Alexandria A.C.S. Dan Dacian - 2 Bucuresti 19 - 10
19:00 C.S.U. Sibiu C.S. Temerarii Calarasi 52 - 2
       
  Terenul 7 ELENA CUZA
 
Luni      
14:00 A.B.C. Laguna - 2 Bucuresti C.S.U. Asesoft Junior - 1 Ploiesti 4 - 104
15:00 B.C. Slam -2 Bucuresti A.C.S. Eko-Sighet Sighetul Marmatiei 16 - 26
16:00 A.B.C. Together Targu Mures A.B.C. Galactica Brasov 40 - 25
17:00 C.S.S. nr. 5 Bucuresti A.S.C. Lucky Dragons Targu Mures 46 - 11
18:00 L. Alexandru Papiu Ilarian Dej B.C. Slam -1 Bucuresti 22 - 27
19:00 C.S.S. Sibiu C.S.S. Bega Timisoara 5 - 30
       
  Terenul 8 FRATII BUZESTI
 
Luni      
14:00 C.S.U. Asesoft Junior - 3 Ploiesti C.S. U-Mobitelco - 4 Cluj Napoca 1 - 41
15:00 A.C.S. Iced Bucuresti A.C.S. Comets - 2 Bucuresti 8 - 2
16:00 A.C.S. Viitorul Bucuresti C.S.S. Targu Jiu 28 - 12
17:00 L.P.S. Bihorul Oradea C.S.S. Targoviste 48 - 19
18:00 C.S.S. nr. 6 Bucuresti C.S.U. Asesoft Junior Ploiesti 43 - 1
19:00 A.C.S. For You - Speranta Cluj Napoca C.S.S.  Brasovia Brasov 7 - 14
       
  Terenul 9 FRATII BUZESTI  
Luni      
14:00 C.S.S. nr. 4 - 1 Bucuresti A.C.S. Royal Sport Club - 1 Craiova 71 - 2
15:00 A.C.S. Leii Bucuresti B.C. Olimpic - 2 Baia Mare 51 - 2
16:00 C.S. Phoenix - 2 Constanta A.C.S. B.C. Lions - 2 Craiova 3 - 28
17:00 A.C.S. Comets - 1 Bucuresti C.S.U. Brasov 12 - 14
18:00 C.S. Olimpia Bucuresti C.S.S. nr. 5 Bucuresti 30 - 1
19:00 C.S. Phoenix Galati C.S. B.C. Heroes Cluj Napoca 6 - 17
       
  Terenul 10 FRATII BUZESTI  
Luni      
14:00 C.S. Otopeni A.C.S. AS 30 Bucuresti 46 - 9
15:00 C.S. Steaua Magic 2008 - 2 Bucuresti L.P.S. - C.S.U. - 1 Pitesti 4 - 16
16:00 A.S.B.C. Maris Targu Mures A. Solaris Sporting Club - 1 Ploiesti 19 - 6
17:00 A.C.S. Ionut Dragusin Ingerii Baniei - 2 Craiova A.C.S. Baller -2 Bucuresti 6 - 10
18:00 A.C.S. Eko-Sighet Sighetul Marmatiei B.C. Slam -2 Bucuresti 14 - 5
19:00 Gimnaziul Al Ceusianu - C.S.S. Reghin A.C.S. Sepsi Sic Sfantu Gheorghe 17 - 2
       
  Sala 3 FRATII BUZESTI  
Luni      
14:00 C.S. Phoenix - 1 Galati C.S. U-Mobitelco - 2 Cluj Napoca 29-23
15:00 C.S.S. Sfantu Gheorghe A.C.S. Ionut Dragusin Ingerii Baniei - 1 Craiova 17 - 7
16:00 C.S. U-Mobitelco - 1 Cluj Napoca L.P.S. - C.S.U. - 3 Pitesti 25 - 11
17:00 C.S. Dinamo - C.S.S. nr 6 - 2 Bucuresti A. Solaris Sporting Club - 2 Ploiesti 3 - 27
18:00 L.P.S. Alba Iulia A.C.S. KSE Targu Secuiesc 1 - 40
19:00 C.S.U. Brasov C.B.C. Nitulescu Pedagogic Ramnicu Valcea 17 - 26
       
  Terenul 11 VOINTA
 
Luni      
14:00 C.S. Phoenix - 1 Constanta A.C.S. For You - Speranta - 1 Cluj Napoca 14 - 22
15:00 A.C.S. Eco Sport Team Sibiu C.S. U-Mobitelco - 3 Cluj Napoca 18 - 12
16:00 A.C.S. Sevlar - 2 Ploiesti A.C.S. Baller -1 Bucuresti 21 - 28
17:00 A.C.S. Tonika - 1 Pucioasa A.C.S. B.C. Lions - 1 Craiova 46 - 3
18:00 C.S.S. Sfantu Gheorghe C.S. Sportul Studentesc - Dan Dacian Bucuresti 8 - 47
19:00 A.C.S. B.C. Sirius Targu Mures C.S.S. Craiova 14 - 7
       
  Sala 4 VOINTA
 
Luni      
14:00 A.C.S. Dan Dacian - 1 Bucuresti C.S.U. Asesoft Junior - 4 Ploiesti 117 - 0
15:00 A.C.S. Juniors Craiova A.C.S. 4 Sports Bucuresti 0 - 95
16:00 A.C.S. Royal Sport Club - 2 Craiova A.C.S. For You - Speranta - 2 Cluj Napoca 0 - 42
17:00 Col.Nat. Aurel Vlaicu Bucuresti C.S.U. Asesoft Junior - 2 Ploiesti 33 - 16
18:00 L.P.S. Arad C.S. Teleorman Alexandria 18 - 12
       
  Sala 5 CSS CRAIOVA
 
Luni      
14:00 C.S. Dinamo - C.S.S. nr 6 - 1 Bucuresti A.B.C. Laguna - 1 Bucuresti 25 - 24
15:00 B.C. Slam -1 Bucuresti A.C.S. Sto-Mart Iasi 39 - 10
16:00 A.C.S. Dan Dacian - 3 Bucuresti C.S. Steaua Magic 2008 - 1 Bucuresti 4 - 22
17:00 C.S. Phoenix - 2 Galati C.S. Admar - 1 Costinesti 2 - 44
18:00 C.S.S. nr. 4 - 2 Bucuresti A.C.S. Tonika - 2 Pucioasa 11 - 10


Din categoriile: Comisia de competitii, Anunturi importante, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.